Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aysberg34
    50 yaşında 3 çocuk sahibi
    Emlakçılık yapan birinin gittiğini kendi gözümle gördüm
    Benim tek üzüldüğüm keşke daha erken farketseydim .
    Benim de yaş 33 , seneye ilk defa katılacağım .

• @Asiliano

19 kere katılıp kazananlar var
    Yazdıklarında haklısın sonuna kadar ama ben 50 yaşında emlakçılık yapan green card kazanan birinin 3 çocuğuyla gittiğini biliyorum

• ⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Bu sabah rüyamda greencard kazanıyordum bu bir mesajdır umarım fakat o güzel rüyayı erken bölmek zorunda kaldım ve işe geldim.

Ben o rüyaları 3 yıldır görüyorum, aklımda yokken bile falcılar söylüyordu ama gene de çıkmadı çıkamadı çıkamayourudu

• ⭐⭐

@gariban Belli olmaz... umarım bir gün istediğimiz yerde yaşarız ...

• ⭐⭐

@Erkand ya 2 sene önce verdim letgodan bir sürü eşyamı azalttım,yıllardır telefonumu değiştirmiyordum amerikada yenisini alırım diye. bu sene de çıkmayınca artık hayatıma yön verme açısından evimi değiştim, bir sürü eşya aldım telefon derken kesin fikrimden dönüş yaptım artık umurumda değil foruma da alıştım bırakamıyorum

• ⭐⭐

@gariban Artık başvurmayacakmisiniz?

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban bende aynısını yapıyorum telefon alırken en ucuzunu aldım. Her şeyin en ucuz ve hemen elimden çıkaracak şekilde hareket ediyorum. Vizeler açılsın ilk uçakla abbas yolcu zaten...

• herkese selam olsun dostlar uzulmeyelım vardır her ıste bir hayır ....

• @denizci10 nasılsın dostum aynı bende mınumumda tutuyorum masrafları eylul gelsedebaşvurumuzu yapsak ...

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

foruma da alıştım bırakamıyorum

şu yazdığınızın aynısı bende mevcut.. pek sık yazmıyorum fakat her gün mutlaka buradayım.. her çekilişten sonra insanın biraz hevesi kırılıyor hatta küser gibi oluyor ama sanki forumda olmak bir şekilde bağlantıyı koruyormuşum gibi hissettiriyor..

• ⭐⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Bu sabah rüyamda greencard kazanıyordum bu bir mesajdır umarım fakat o güzel rüyayı erken bölmek zorunda kaldım ve işe geldim.

Bu gece kaldığın yerden devam etmeye çalış. Bize de anlatırsın 😁

• ⭐⭐⭐

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

şu yazdığınızın aynısı bende mevcut.. pek sık yazmıyorum fakat her gün mutlaka buradayım.. her çekilişten sonra insanın biraz hevesi kırılıyor hatta küser gibi oluyor ama sanki forumda olmak bir şekilde bağlantıyı koruyormuşum gibi hissettiriyor..

3-5 derken alışıyosun be. Üzüntüyü daha kısa zamanda atlatıyorsun. Yanağındaki tokat izi daha çabuk geçiyor. Bu sefer de gitme değil de gidememe ihtimaline karşı önlem alıyorsun. Ta ki son 2-3 aya kadar. Ondan sonrası gene aynı. Şu zamanda alsam, şurada yaşasam falan filan. Farkında olmadan diğer yanağını uzatıyorsun. 😂

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

3-5 derken alışıyosun be. Üzüntüyü daha kısa zamanda atlatıyorsun. Yanağındaki tokat izi daha çabuk geçiyor. Bu sefer de gitme değil de gidememe ihtimaline karşı önlem alıyorsun. Ta ki son 2-3 aya kadar. Ondan sonrası gene aynı. Şu zamanda alsam, şurada yaşasam falan filan. Farkında olmadan diğer yanağını uzatıyorsun. 😂

3e 5e bakacak halde de değilim ki 7 8lerde dolanıyorum ben 😃 ama dediğiniz gibi zamanla alışıyor insan.. ilk 2 başvuruda kazanamayınca dokunsalar ağlayacak şekilde dolaşıyordum birkaç hafta.. şimdi ise sonuçlara bakıp kapatıyorum 😃 en azından forumun olması insana kendisini yalnız hissettirmiyor (dipnot: kazananların olduğu sayfaları okumuyorum 😃 )

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

3e 5e bakacak halde de değilim ki 7 8lerde dolanıyorum ben 😃 ama dediğiniz gibi zamanla alışıyor insan.. ilk 2 başvuruda kazanamayınca dokunsalar ağlayacak şekilde dolaşıyordum birkaç hafta.. şimdi ise sonuçlara bakıp kapatıyorum 😃 en azından forumun olması insana kendisini yalnız hissettirmiyor (dipnot: kazananların olduğu sayfaları okumuyorum 😃 )

Kesinlikle. Bu sayfa hariç diğerlerini takip etmeyi bıraktım. California, San diego... 😥

• @hadi-BE eyaletler ve şehirlerin başlıklarını okumaktan vazgeçemiyorum ben.. birilerinin oralarda yeni hayatlara başladığını görmek kısmen iyi geliyor bana.. hayallerden kopmamak için güzel bir motivasyon..

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE eyaletler ve şehirlerin başlıklarını okumaktan vazgeçemiyorum ben.. birilerinin oralarda yeni hayatlara başladığını görmek kısmen iyi geliyor bana.. hayallerden kopmamak için güzel bir motivasyon..

Benim için şimdilik bu sayfa harici pek gerek yok.
    Mülakatlar ve ilk girişler başlasın o ayrı. Mülakatlar ve Amerika'ya ilk giriş yorumlarının hastasıyım. Her defasında, sanki ben mülakata girmişim, sanki ben Amerika'ya ilk girişi yapıyormuşum gibi heyecanlanıyorum.
    Falan fişman. Anladın işte sen 😁

• ⭐⭐⭐⭐

Maldivlerden tatile buraya gelmişler 😃 millet manyak 😃 İngilizceleri de hint aksanı gibi 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@bitkicel iyiyim çok şükür... bütün tuşlara aynı anda basmaya devam... Vize almayı bekliyorum... alır almaz abbas yolcu inşallah... bu esnada iş yeri nasıl tutulur, nereden bulunur gibi şeyleri öğrendim... danışman, göçmen avukatı, ticaret avukatı gibi kişilerle konuşuyorum... bakalım inşallah eylül ayına kalmadan turist vizesini almış olurum...

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Maldivlerden tatile buraya gelmişler 😃 millet manyak 😃 İngilizceleri de hint aksanı gibi 😃

Olsun, napsinlar? Hep kum, gunes, deniz nereye kadar? Maceraperestce, Turkiye'ye survivor denemeye gelmislerdir belki de 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea zaten her yer sahil kumsal dümdüz diye dert yanıyordu 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |