DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@tlgkyz ben değilim ki sorunlu kişi bana neden cevap yazıyorsun cevap butonlarını karıştırdın bugün yorulmuşsun

• @ayvalik10 🙂 kusura bakma niye öyle oldu anlamadım 🙂

• ⭐⭐⭐

@hüseyinn, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hüseyinn ve açık öğretimden yeni bir önlisans okuyor şuan

Vocational school
    Başvuru ile ilgili diğer soruların için aşağıdaki konuyu incele. Adım adım nasıl yapılır yazıyor.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4740/ücretsiz-dv2023-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır

• 2 Yıl sonra Bir bankta oturup Kız kulesine bakar gibi Özgürlük heykeline bakarak "Acem kızı" dinleyeceğim. Greencard çıkarsa daha erken olur güzel olur.

• ⭐⭐⭐

@İsveçCadısı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

2 Yıl sonra Bir bankta oturup Kız kulesine bakar gibi Özgürlük heykeline bakarak "Acem kızı" dinleyeceğim. Greencard çıkarsa daha erken olur güzel olur.

Yılda bir kere buradan tanıştığın devrelerinle buluşup sohbetler falan. Neydik, ne olduk, ne olacağız? Fikir alışverişleri. Güzel olur BE!

• Arkadaşlar merhaba,aklıma takılan birşey var,fotoğrafım olması gereken gibi sorun yok ama tek takılan şey kb'si foto 2.20kb bu sorun olurmu ben fotografi pc'de masaustun'de actigimda net olarak gorebiliyorum sizce sorun yaratirmi tesekkurler.

• 8 Mayıs'ta aciklandiginda kazanırsak basvuruda fotografimiz vs gözüküyor mu bilen var mı

• @Cycraft Fotograf gozukmuyor sadece kazandigina dair bilgi mesajı ve case number oluyor ve bir kaç tane yonlendirici bilgiler mevcut.

• ⭐⭐⭐

@Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar merhaba,aklıma takılan birşey var,fotoğrafım olması gereken gibi sorun yok ama tek takılan şey kb'si foto 2.20kb bu sorun olurmu ben fotografi pc'de masaustun'de actigimda net olarak gorebiliyorum sizce sorun yaratirmi tesekkurler.

Tamamen tahmini yazıyorum.

2.20kb çok küçük. 3-5 sayfa önce @ayvalik10 güzel güzel açıklamıştı. Orijinal fotoğrafından açıklamaya göre tekrar oluştur bence.

• @Cycraft hayır görünmüyor bu fotografı kullanmıyorlar green kartınada mülakata giderken götürdügün fotografı basıyorlar

• benim bu fotografımda saçlarım full sarı şimdi mülakata giderken siyah olcak çıkarsa bi sorun olmaz inşallah şimdi aklıma geldi la 🙂

• @tlgkyz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cycraft hayır görünmüyor bu fotografı kullanmıyorlar green kartınada mülakata giderken götürdügün fotografı basıyorlar

Bende de aynı durum,gelişim çağındayız çok farklı gozukecegim

• İlk kez başvurumu biraz gecikmeli yaptım, hep ilk gün yapıyordum. Eski heyecanım yok sanki 🙂 Neyse efenim hayırlara vesile olsun herkes için.

• @hadi-BE Ustam çoktan başvurumu yaptım 😕

• @Hokkabaz36 220 mi 2.20 mi?

• ⭐⭐⭐

@Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE Ustam çoktan başvurumu yaptım 😕

O zaman endişe etme. Tamamen tahmini yazmıştım. Fotoğrafı açınca yüzün belli oluyorsa tamamdır.

• @hadi-BE Normal sekilde actigimda bulaniklik yok çok net sekilde gozukuyor

• @ibrahimk 2.20 kb

• @crazycells Green Card formunu doldurmak için açtım. Adres kısmına geldim ve kafam karıştı. Yeni eve 2 hafta önce taşındım ama edevlette eski ikametgahım duruyor. Nüfus müdürlüğünde değiştirdikten sonra mı başvurayım?

2.sorum bu başvuru formunu kapatmak için browserdaki çarpıyımı kullanayım yoksa cancel entry mi yanlış olmasın endişeliyim biraz 🙂 teşekkürler

• Ben biraz daha bekleyecem .Başvuru için 6 ıncı kez başvurumu yapıcam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

42.0k
Users

4.4k
Topics

431.7k

| | | |