Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gokhanbagatur Yanlış hatırlamıyorsam DV2020 kazananları için ek 9 bin küsür vize daha basılacağı kararı çıkmıştı son davada, çok takip edemedim sonra ne olduğunu.
    Örneğin katılmasanız da mülakat sırası sizdeydi ama siz çağırılamadan süreç bittiyse bu ek vize sizden başlayarak CN sırasına göre dağıtılıyor. Şeklinde biliyorum. Eksik bilgiyse düzeltsinler 🙂

• @TughanTug Ben kendimden ziyade (ki 2021 talihlisi degilim) forumu takip eden arkadaslara belki bir fikir olusturur bir yol gosterir amaci ile soruyu yoneltmistim.
    Cevap adina cok tskler..

• Özledik gerektiğinde tartışıp ,gerektiğinde özür dileyip, gün sonunda her şeyi unutup birlikte gülebilmeyi..Şahsen benim çevremde çoğunlukla kendi doğrularının mutlak doğru olduğunu kabul eden insanlar çoğunlukta.O yüzden konudan bağımsız ,son yapılan davranışlarınızı tebrik ederim arkadaşlar.

• Bu forumda isek zaten öyle olmalıyız. Bahsettiğimiz gitmeye çalıştığımız ülkenin kendisi zaten metropolit bir yapıda. Sonuçta Amerika'da herkes ayrı telde ama herkes aynı yöne yürüyor ve bu konuda birbirine yardım ediyor. Böyle olamaz isek zaten ne anlamı kaldı ki insan olmanın.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller

Telaş 1 iken 2 oldu.
    Geçen güne kadar bize de çıkar mı diye telaşlanırken, şimdi bir de 2021 in başına gelen kazanırsak bizim başımıza da gelir mi diye telaşlanıyoruz.

@Ping-PONG açar açmaz yazdım yazıyı sayfayı şimdi okuyorum gelişmeleri. Çok üzülüyorum çok...

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller dobarlandın mı abla 😃

@Rhonster Geldim geldim kardeşim ölmek var dönmek yok ✌

• @furkann
    Yalniz degilsiniz..
    Basta benim olmak uzere hepimizin cevresinde fazlasi ile var kendi dogrusunun kabulunu isteyen hatta zaman zaman ayni catinin altinda da gorulebilirken bir bakmissiniz yeni bir gunun sabahinda da kendiniz bu modda olabiliyorsunuz.
    Sebepleri acik tekrar tekrar yazmak yersiz ve manasiz olucaktir.
    🤐🤐

• Banned

@gokhanbagatur
    Bi cigara ver Gökhan 😃

• @furkann, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şahsen benim çevremde çoğunlukla kendi doğrularının mutlak doğru olduğunu kabul eden insanlar çoğunlukta.

Kesinlikle. Zaten aksi bir çevreye sahip olmak ne yazık ki artık o kadar zorlaştı ki ülkemizde, normale bile hasret kaldık. Ben de şahsen sırf bu yüzden az ama öz insanlar barındırmaya çalışıyorum çevremde, ne kadar başarabiliyoruz tartışılır tabii 🙂

• @gokhanbagatur Kesinlike doğru söylüyorsunuz.Bir konuda tartışırken her zaman aşağıdaki fotoğraf aklıma gelir. 6 or 9.png

• Banned

Hadi bana destek atın İzmir, Aydın, Muğla, Antalya' lılar.
    Haziran' da başlayıp, Ekim' e kadar kamp ve tatil yapacağım.
    Belli bölgelerde arkadaşlarımın teknelerinde kalacağım. (Marmaris - Kuşadası - Yalıkavak - Didim)
    Tekneler benim için resetlenme süreci olacak. Onun dışında dağlarda, kanyonlarda, bakire koylarda kamp yapıcam.
    Running, Rucking ve Calisthenics yapmak istiyorum.
    Bu planımın sebebi korona yüzünden insanlardan uzak kendi halimde doğayla baş başa uzun bir tatil yapmak.

Kamp için önerebileceğiniz bütün dağ, kanyon ve koy önerilerine açığım. Hadi bir yeşillensin buralar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG osmaniyeli var burda olmaz mı 😃

• @Ping-PONG gec dalgani 😅😅
    Benim daha bir bekleme odam bile yok 😅

• Banned

@gokhanbagatur

Ne dalgası yahu, 😃

• DV 2022 Başvuranlar olarak, sayın @gucarslan dan almamız gereken çok ders var, şimdiden forumda attığı tüm mesajı okumak, verdiği tüm çabayı anlamak lazım. bu pandemi süreci ülkemizde diğer ülkelere göre daha uzun süreceğe benziyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG şimdi haber okurken aşağıdaki haberi buldum

• Banned

@ayvalik10

Teşekkürler,
    Bu arada; Soracağım hep unutuyorum. Ayvalık lunaparkın arkasında küçük kiralık çadır dükkanlarda bir dövmeci var adı Cem. Tanır mısın Fatih Hocam?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG cem vardı nedim vardı kardeşi zeki bir de orası iş merkezi oldu

• Banned

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG cem vardı nedim vardı kardeşi zeki bir de orası iş merkezi oldu

Abi Cem Abi ile biz Taksim' de aynı binada çalıştık. Ben üst kattaki gece club unde barmendim. O alt kattaki gece club unde kapı güvenliğiydi. Ayı Cem' den bahsediyoruz dimi 😃 (Dövmeci)

Club X-Trendy Teras ta Barmen bir kardeşmiş zamanında sana selamı var der misin 😃
    Numarasını kaybetmişim. Çok severdim.

• Banned

Bu arada bunları neden buradan yazdığımın da farkında değilim. Bir yandan alışveriş sitelerinde geziyorum dalmışım. Kusuruma bakılmasın lütfen. Özele geliyorum abi 😃 😃 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

141

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.0k

| | | |