Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şu videoyu buraya bırakıp yorum yapmaya bile gerek duymuyorum 🙂
    Doğum günüymüş kadının bir de, keşke gelip burada kutlasaydı bizde cezalar garibana kesilir. 😂

• Banned

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şu videoyu buraya bırakıp yorum yapmaya bile gerek duymuyorum 🙂
    Doğum günüymüş kadının bir de, keşke gelip burada kutlasaydı bizde cezalar garibana kesilir. 😂

Ağlamıyorum, gözüme medeniyet kaçtı 😢

• herkese merhaba, dv2022 sonucunu heyecanla aylardır bekliyorum ancak dv2020 ve özellikle dv2021 kazananlarının yaşadıklarını gördükçe hem onlar için çok üzülüyorum hemde kazanamassam belki de daha hayırlıdır demeden edemiyorum. sağlık çalışanı değilim ama sağlık sektörünün içindeyim. ben bu pandeminin daha en az 2-3 yıl süreceğini düşünüyorum. belki de bu süreçte memlekette kalmak ve en önemlisi ailelerimizin yanımızda olmak daha iyi olabilir. Allah herkesin gönlüne göre versin..

• 1 aydan az kaldı. Son 1 hafta hiç geçmek bilmiyor.

• merhaba arkadaşlar bir şey soracam
    kcc den gelen mail de istenilen evraklar var
    All documents not in English, or in the official language of the country in which the application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate.
    diyor ingilizceye tercüme ettirmek şart mı?

• @Jackhead, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

herkese merhaba, dv2022 sonucunu heyecanla aylardır bekliyorum ancak dv2020 ve özellikle dv2021 kazananlarının yaşadıklarını gördükçe hem onlar için çok üzülüyorum hemde kazanamassam belki de daha hayırlıdır demeden edemiyorum. sağlık çalışanı değilim ama sağlık sektörünün içindeyim. ben bu pandeminin daha en az 2-3 yıl süreceğini düşünüyorum. belki de bu süreçte memlekette kalmak ve en önemlisi ailelerimizin yanımızda olmak daha iyi olabilir. Allah herkesin gönlüne göre versin..

daha dün akşam kendi kendime söyleniyodum iyiki 2020 - 2021 de çıkmamış şayet çıksaydı ve gitmek mümkün olmasaydı fazlası ile etkilenirdim ( deliriyom galiba kendi kendimede konuşmaya başladım )

• ⭐⭐⭐⭐

normalde buralara uğramayacağım demiştim ama güzel bir sözü sizinle paylaşmak için geldim.

"Acı mühim değil, umut yoruyor insanı..."

Ece Temelkuran

• ⭐⭐⭐⭐

bu arada gelmişken 100 bildirim okudum ve dv2021 tahlihlileri için çok üzüldüm. benden siz değerli abi ve kardeşlerime tavsiye şahsen bana çıksa da çıkmasa da ben dv2023 e de başvuracağım. isterse case number euro0001 olsun.

• DV2021 yorgunu olarak DV2022'yi bekleyecek gücüm kaldı mı bilmiyorum. Ancak DV2021 için ola ki vizemi alamazsam diye DV2022'yi de mecburen merakla bekliyorum. Herkese bol şans

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bu arada gelmişken 100 bildirim okudum ve dv2021 tahlihlileri için çok üzüldüm. benden siz değerli abi ve kardeşlerime tavsiye şahsen bana çıksa da çıkmasa da ben dv2023 e de başvuracağım. isterse case number euro0001 olsun.

@denizci10 @crazycells çekilişi kazandıktan sonra bir sonraki çekilişe katılmakta sakınca var mı onu merak ettim. İnternette araştırdım, bir sonuca ulaşamadım.

• @GrayCollarDude sakınca yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kararlık, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

merhaba arkadaşlar bir şey soracam
    kcc den gelen mail de istenilen evraklar var
    All documents not in English, or in the official language of the country in which the application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations. The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate.
    diyor ingilizceye tercüme ettirmek şart mı?

yanlış basliktasiniz. bu başlığı kullanın lütfen;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/5761

mülakata ankara'da girecekseniz türkçe ya da ingilizce olabilir.

• @gucarslan evet hocam yaa çok pardon 2022 grubuna yazmışım

• Karamsarlık ve beklemekten bıkmışlardan mısınız🦧

• şafak 28 giresun arkadaslar heyecanla bekleyişe devam

• Almanya, Türkiyeyi yüksek riskli ülkeler listesine almış. ABD'de alırsa ne gibi sonuçlar doğurabilir? Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@GrayCollarDude, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 @crazycells çekilişi kazandıktan sonra bir sonraki çekilişe katılmakta sakınca var mı onu merak ettim. İnternette araştırdım, bir sonuca ulaşamadım.

problem olmaz, Green Cardli olmadiginiz surece basvuru yapabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Almanya, Türkiyeyi yüksek riskli ülkeler listesine almış. ABD'de alırsa ne gibi sonuçlar doğurabilir? Teşekkürler

Gocmen olmayan vize sahiplerinin Turkiye'den direkt ABD'ye girisi yasaklanabilir.

• ⭐⭐ Banned

2021 piyangosunu kazananların süreci aktive edildimi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

2021 piyangosunu kazananların süreci aktive edildimi?

Dunyanin pek cok ulkesinde evet, Turkiye'de ise maalesef hayir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |