Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@travelleth ne demek kardes ayibettin. Amerika hepimize yeter. Ben dogu yakasinin ustunden basliyim demistim. Simdi telefondan yapiyorum. Bir hastalik mevzuundan dolayi istanbuldayim. Cok sirali gidemeyebilirim. Ben sayfaya atayim simdilik. Sen alintiyla yazarsin o sehrin detaylarini. Eve gecince sirali yapariz. Yaptiklarimizi atlariz. Ne dersin.

o zaman şöyle yapalım.. ben bu listeye göre gideyim.. sen de posterlerini at yukarıdaki sıraya göre giderim ben.. hem karışmaz..

• ⭐⭐⭐⭐

şehirler bende kaptırmam kimseye gerçi sadece Tampa'yı paylaşacağım 😃 @ibrahimasar @travelleth

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

şehirler bende kaptırmam kimseye gerçi sadece Tampa'yı paylaşacağım 😃 @ibrahimasar @travelleth

😃 😃 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster @travelleth @ibrahimasar döğüş etmen guzum ben de mahalleleri paylaşayım bari😂😂😂

• Totem ortaklığı çoğalıyor 😃

• ⭐⭐⭐⭐

tampa-florida-cartoon-map-kevin-middleton.jpg
    alın size en güzel şehir resmi 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster güzel şehir ama🖒renkli ve eğlenceli görünüyor hem de bol palmiyeli en sevdiğim🤗🌴🌴🌴

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster güzel şehir ama🖒renkli ve eğlenceli görünüyor hem de bol palmiyeli en sevdiğim🤗🌴🌴🌴

renkli eğlenceli bol palmiyeli canlı canlı cıvıl cıvıl daha ne diyeyim 😃

• @ayvalik10 mesala pasaport numarasi kontrolunun online mi (boyle bir ihtimal elbette yok), cekilis oncesi mi yoksa vize gorusmesi sirasinda mi olacagi. sayfalarca tartisildi, guzel geyik dondu. 😛 bunun gibi var kimsenin ic yuzunu bilmedigi (belki son cekilis sonuclarinda ortaya cikacaktir) konular, bunlar da tuzu biberi isin.

• İlk 2 çekilişte tipimi beğenmemiştim zaten ondan çıkmadı bu sene daha yakışıklı resim ekliycem 😜

• Ooooooo sayfa 66 oldu olmuş herkese bol selam 👋 Allahım sen dv2022 bana değil buradaki canlara çıksın İnşallah onların videolarını mutlu hallerini görmeyi bana nasip et.İnşallah onlar en iyi yerde olurlar.İnanın şuan içimden geldi.Bir hayaliniz varsa en içten dileklerimle gerçekleşmesini isterim.Herkese tekrardan en içten sevgilerimle Canlar.Bu forumdan çok şey öğrendim.

• This post is deleted!

• @SecretShy, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Son 1 Yıl diyorum.

Bir değişiklik olmaz ise şayet başvuruya;

Son 112 gün!
    Sonuçlara son 327 gün kaldı. Sayıyı arttırmayalım lütfen 🙂

• ⭐⭐⭐

@Selim-Kocer, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ooooooo sayfa 66 oldu olmuş herkese bol selam 👋 Allahım sen dv2022 bana değil buradaki canlara çıksın İnşallah onların videolarını mutlu hallerini görmeyi bana nasip et.İnşallah onlar en iyi yerde olurlar.İnanın şuan içimden geldi.Bir hayaliniz varsa en içten dileklerimle gerçekleşmesini isterim.Herkese tekrardan en içten sevgilerimle Canlar.Bu forumdan çok şey öğrendim.

İyi dilek ve temennileriniz çok teşekkür ederim. Bende tüm arkadaşlarmıza çıkması tarafındayım nasip diyoruz 😊

• Herkese merhaba. Bu yıl bana da çıkmadı. İlk iki yılın sırasıyla kesin çıktı bana düşüncesi ve bana kesin çıkmalı umudu bu yılki üçüncü başvurumda yerini daha sakin bir bekleyişe bırakmıştı. Özellikle ikinci yılki o çok umut bağlayışımın ardından yaşadığım hayal kırıklığı bana hiçbir şeye bu kadar bel bağlamamak gerektiğini öğretmişti. Bu yıl da onun etkisiyle, bir miktar heyecanlı olsa da, çoğunlukla sakin geçti.

Bundan sonraki başvurularımda başvurduğumu unutup beklemeyi tercih edeceğim. Bekler halde veya gün sayarak süreci geçirmek bazı açılardan güzel (hayal kurmak, plan yapmak... ) ancak bu kadar beklemekle geçiremeyiz hayatı.

Başvuru, bekleme ve sonuç sonrası sürecin herkes için yapıcı olmasını dilerim.

• @Rhonster bu sene kazanan ismini unuttum şimdi ama eyaletleri paylaşan arkadaşın toteminimi yapıyorsun 🙂 iyi yapmışın belki olur vakit geçirmek için iyi olabilir bende bu sene buraya bırakayım merakla bekliyoruz bakalım her sene napalım.. olmayınca olmuyor...

• ⭐⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster bu sene kazanan ismini unuttum şimdi ama eyaletleri paylaşan arkadaşın toteminimi yapıyorsun 🙂 iyi yapmışın belki olur vakit geçirmek için iyi olabilir bende bu sene buraya bırakayım merakla bekliyoruz bakalım her sene napalım.. olmayınca olmuyor...

ben değil @ibrahimasar abi yapıyor eyaletleri ya 😃 ben sadece Tampa'yı paylaşıyorum sürekli 😃

• @Rhonster onada çıkarmış yeni çekilişte artık o totetem ortalığı kırar geçirir 🙂

• @crazycells bu sene forumdan kaç kişiye çıktı acaba?

• ⭐⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster onada çıkarmış yeni çekilişte artık o totetem ortalığı kırar geçirir 🙂

savaş alanına döner 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |