Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumdaşlarım dün 14 mayis sabahi babami kaybettim.öyle vakti kasabamızın mezarlığına defnettik.Annem rahmetli ise oda geçen yıl 5 kasım aksam 20.00 sırlarında vefat etmişti.her ikisininde yaşlılıktan yana bir sürü sağlık sorunları vardi.Allahım gani gani rahmet eylesin.Nurlar içersinde yatsınlar.Haklarını nasıl öderiz bilemem.gc ciksa bile babamın sağlık sorularından dolayı her halde gidemezdim.hayat her şeye rağmen devam ediyor.Allah hepimize hayirlar eylesin..

Basınız sagolsun. Mekanı cennet olsun.

• @AgeGuns basvuru siralarida babam araba bile kullana bilyordu durumu iyiydi.mart aynin sonunda iyice agirlasti.yatalak olma ihtimali vardi o yuzden gc cikarsa gidemezdim dedim.

• @clourpoint Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Kalanlara sabır ve başsağlığı diliyorum.

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumdaşlarım dün 14 mayis sabahi babami kaybettim.öyle vakti kasabamızın mezarlığına defnettik.Annem rahmetli ise oda geçen yıl 5 kasım aksam 20.00 sırlarında vefat etmişti.her ikisininde yaşlılıktan yana bir sürü sağlık sorunları vardi.Allahım gani gani rahmet eylesin.Nurlar içersinde yatsınlar.Haklarını nasıl öderiz bilemem.gc ciksa bile babamın sağlık sorularından dolayı her halde gidemezdim.hayat her şeye rağmen devam ediyor.Allah hepimize hayirlar eylesin..

Basiniz sagol agabeyim.. allahdan gani gani rahmet diliyorum ve insallah mekani cennet olur

• ⭐⭐⭐

@clourpoint abi başınız sağolsun. Allah mekanlarını cennet etsin... Geride kalanlara sabır sağlık versin 😞

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

başın sağolsun abi.

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint Başın sağolsun Turgut abi. Mukadderat. Allah rahmet etsin. Allah çok çektirmeden alsın cümlemizi.
    Benin de annem rahatsız. 3 er ay arayla bacılarda ve bende kalıyor. Bu sene gelemedi Bodruma. Bacılar da yazın ben almam diye birbirlerine girdi. Ben gideceğim Darıcaya bakmak için ay sonu. Evde tek kalamıyor. Benim de usa ile ilgili çekincem anneme burda sahip çıkan olmazsa ne olacak, ona ne şekilde vize alabiliriz, turist falan... Ya da gelirim iyi olursa belki bir bacıyı ikna ederim, aylık 500 dolar vereyim, bak gibisinden...

• @clourpoint Basiniz sagolsun, isiklar icinde uyusunlar...

• @clourpoint başınız sağolsun hayat ve kader hepimiz bir gün o yola giricez Allah rahmet eylesin

• @clourpoint Başınız sağolsun.

• @clourpoint Basiniz sagolsun. Allah rehmet eylesin. Ailenize sabirlar diliyorum.

• @clourpoint başınız sağolsun...

Bende greencard sürecinde annemi kaybettim... O hasta hali ile eşimi arayıp "kariyerleriniz çok iyi gidiyor ama aldanmayın gidin buralardan, oralar size göre, aman kadir vazgeçmesini kızım" demiş... Daha önce gelip görmüştü buraları...

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@clourpoint Başın sağolsun Turgut abi. Mukadderat. Allah rahmet etsin. Allah çok çektirmeden alsın cümlemizi.
    Benin de annem rahatsız. 3 er ay arayla bacılarda ve bende kalıyor. Bu sene gelemedi Bodruma. Bacılar da yazın ben almam diye birbirlerine girdi. Ben gideceğim Darıcaya bakmak için ay sonu. Evde tek kalamıyor. Benim de usa ile ilgili çekincem anneme burda sahip çıkan olmazsa ne olacak, ona ne şekilde vize alabiliriz, turist falan... Ya da gelirim iyi olursa belki bir bacıyı ikna ederim, aylık 500 dolar vereyim, bak gibisinden...

Ayni kaygıları bende yaşıyordum ibrahim.üzülmesin diye gc ye basvurdugumu bile söyleyemedim.cok duygusal oluyorlar.hemen kırılıyorlar.Rabbim fazla çektirmedi.hep aklımda ben usa da babam fenalasirsa ben ne yaparım ne ederim diye cok düşünüyordum.Artik ben biraz rahatladim.babam kurtuldu acilarindan.Allah sanada sabirlar versin.Annene saglik ve mutluluklar versin kardesim.

• ⭐⭐⭐⭐

ya arkadaş bu ne ilkbahar yaşamadan yaza geçtik direk çukurova da 😃

• @semavi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@clourpoint başınız sağolsun...

Bende greencard sürecinde annemi kaybettim... O hasta hali ile eşimi arayıp "kariyerleriniz çok iyi gidiyor ama aldanmayın gidin buralardan, oralar size göre, aman kadir vazgeçmesini kızım" demiş... Daha önce gelip görmüştü buraları...

Basın sag olsun kardesim.Allah rqhmet eylesin.nurlar icinde yatsin.

• @Rhonster aydin 39 dereceyi gördü bugun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clourpoint basiniz sagolsun sayin @clourpoint

• @clourpoint başınız sağolsun. Allah sabır versin.

• @clourpoint Başınız sağolsun, alla rahmet eylesin..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |