DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos aynı ss numarsını almak cok sacma degil mi bulan birisi benim ssnimi herhangi bi sekilde kullanabilir somucta

• @eray26 EVET

• ⭐⭐⭐

@diana-kate onun için Lumos hanım kimlik hırsızlığından şüpheleniyorsanı ilgili linkteki işlemleri takip edin diye belirtti zaten

• Merhaba.SSN numaram elime ulaştı fakat ne elektrik provider ne Telefon hattı alırken bu numaramı verdiğimde onay alamıyorum. Kredi skorum oluşmadığı için olabilir mi?

• ⭐⭐⭐

@Rizamrs onla bir alakası olmaması lazım kredi skorunuz yok diye elektrik açtıramamak saçma olur. Gelen SSN kartındaki kişisel bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun

• @Movistar74 benimde tam 11.gunde elime ulasti

• Amerika'ya gitmeden önce SSN başvurusu yapabiliyor muyuz acaba

• @mervey DS-260 formunda SSN istediginizi belirttiniz mi? Ulkeye ilk giris yaptiktan sonra LPR statusunu alacaginiz icin, o zaman SSN alabiliyorsunuz.

• @datanist Evet belirttim. Hızlı olması adına gitmeden önce başvurulma durumunu merak ettim

• @mervey SSN isteginizi belirttiyseniz, sizin adiniza hazirlanip kart gonderilecektir. Kart gelmeden numarayi ogrenmek istiyorum derseniz, giris yapiktan 3-4 is gunu sonrasinda SSA ofisine gidip numaranizi sorabilirsiniz. Ancak, bunu yapan bazi kisiler icin gorevli tekrar basvuru yapmis ve numaranin gelmesinde gecikme olmustu. Buna dikkat etmenizi oneririm.

• @datanist Bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum. Peki kartın gelmesi ne kadar süre alıyor biliyor musunuz?

• @mervey Rica ederim. Paylasilan deneyimlere gore genelde 7-10 gun surdugu soylenebilir.

• @mervey Acele etmenize gerek yok. Giriş yaptıktan sonra maksimum 2 hafta içerisinde adresinize gelir. Kartınız da 45 gün içinde gelir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.6k

| | | |