Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aayhann işinizi garantiye alıp işyerinizi kapatmadan başvurun vize 10 yıllık veriliyor .eşinizin çocuklarınızın burda kalması yanında iş yeriniz olması ile geriye dönmek için sebepleriniz kuvvetlenmiş olmuş.

• @aayhann çalışmak zorunda değilsin ki öğrenci olarak göster kendini aöfte en güzeli o bence ben şuan şahsen öğrenciyim. 28 yaşında aöf dış ticaret okuyorum.

• İltica etme şartlarını öğrensek keşke yada bu konuda bir başlık bir bölüm yer alsa çok güzel olur valla. Turist olarak gidelim iltica edelim şahsen benim iltica için özel bir nedenim var ama ne kadar geçerli bilmiyorum eğer öyle bir başlık açılırsa bende rahatça sorabilirim sorumu. Burası yeri olmadığı için soramıyorum. Doğal olarak konuya aykırı kaçacağı için. Yoksa biz böyle daha çok beklicez greencard ı 😞

• @sealover aynen dediğin gibi olsa okadar uzun sürmese bizde can çekişmesek 😀

• @ibrahimasar DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

i yapsak, lobi mi yürütsek, banka mı hortu

bizim ülkemizde iyi yerlere gelebilen insanların %80'inin arkasında dayıları var. çok az kişi tırnaklarıyla kazıyarak elde ediyor hak ettiğini... elde edemeyenler ve dayısı olmayan bizler de boşa kürek çekmeye devam ederek kara kara düşünüyoruz... ne olur bilemiyorum ama hiç mutlu değilim...

• @sealover DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@ibrahimasar DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

i yapsak, lobi mi yürütsek, banka mı hortu

bizim ülkemizde iyi yerlere gelebilen insanların %80'inin arkasında dayıları var. çok az kişi tırnaklarıyla kazıyarak elde ediyor hak ettiğini... elde edemeyenler ve dayısı olmayan bizler de boşa kürek çekmeye devam ederek kara kara düşünüyoruz... ne olur bilemiyorum ama hiç mutlu değilim...

Vicdanlı ve vasıflı insanlar gerek bu memlekete. Vasıflı diyorum çünkü yaptığı işi en iyi şekilde yapacak, vicdanlı diyorum çünkü kazandığı paraya alın teri değecek. Bunlar olmazsa ne yazık ki memleket daha da kötüye gidecek. Dayısı olanlar haksız kazançlar elde edecek, kursağından geçen haram lokmaya bir kılıf uyduracak ve memleketin halini görmezden gelmeye devam edecek. İşte bu yüzden gitmek istiyorum bu memleketten.

• @mutlukurt0534 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

İltica etme şartlarını öğrensek keşke yada bu konuda bir başlık bir bölüm yer alsa çok güzel olur valla. Turist olarak gidelim iltica edelim şahsen benim iltica için özel bir nedenim var ama ne kadar geçerli bilmiyorum eğer öyle bir başlık açılırsa bende rahatça sorabilirim sorumu. Burası yeri olmadığı için soramıyorum. Doğal olarak konuya aykırı kaçacağı için. Yoksa biz böyle daha çok beklicez greencard ı 😞

İltica sebebiniz ne olabilir bilmiyorum ama olabildiği kadar kanıt vs vs vs den sonra sizleri son görüşmeye çağırdıklarında durumunuza inanmaları gerekiyor. Zaten iltica durumunu taşımadığınız için şu an anladığım o çünkü mimiklerinizden bile reddetme sebepleri olabilir 😊 bu turist vizesi vs şeyleri belki sıkıntıya sokabilir o yüzden bence tamamiyle yasal yolları denemenizi tavsiye ederim.

• Günaydın arkadaşlar.Umutların yeşerdiği bir gün de daha her şey çok güzel olacak.

• @mutlukurt0534 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 Duolingo 😃 çalış ingilizce kat kendine

hocam duolingo tarzı olaylara girmiyorum kendi adıma... film izlemek var olan alt yapıma daha iyi geliyor bir kaç tane de yabancı arkadaşım var üniversiteden onlarla sohbet etmek bana yetiyor...

• @mutlukurt0534 çalışmak zorunda olmadığımı bende biliyorum..sadece dükkanı devrettiğim tarihe denk gelmesi sıkıntı yaratır onu demek istedim..''dükkanıda verdi amerikaya gidecek geri dönmeyecek'' izlenimi oluşturur...

• @ibrahimasar yapamazsın elçilik hesap hareketlerini istiyor öyle parayı girdi çıktı yapamazsın

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar hepinize merhaba az önce gmailime dvlottery.com dan mail geldi dv-2021 program is open yazıyodu tıkladım beni dvlottery sitesine attı neyse formu doldurdum en sonds para istedi tam olarak ne olduğunu anlamadım bilen varmı acaba ?

• @emircanusa ABD dvlottery girisleri sadece EKIM ayin da aciliyiyor size gelen mail bu isi gelir kaynagi yapmis bir sahis/firma olmali
    Ekim ayini bekleyip basvurunuzu UCRETSIZ kendiniz yapabilirsiniz

• @righthope DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@emircanusa ABD dvlottery girisleri sadece EKIM ayin da aciliyiyor size gelen mail bu isi gelir kaynagi yapmis bir sahis/firma olmali
    Ekim ayini bekleyip basvurunuzu UCRETSIZ kendiniz yapabilirsiniz

Bilgilendirme icin tesekkurler. Iletinize asagidaki forum linklerini not olarak eklemek istiyorum:

• ⭐⭐ Yasaklı

atarsa 357

• Lan greencard çekilişi kalkıyor trump perşembe günü açıklayacakmış

• Haberlere göre green card kaldırma yada iptal gibi bir durum söz konusu değil ancak GC almayı zorlastirmaya yönelik çalışmalar mevcut. Trump'ın yaptığı bir açıklamaya göre;
    "Trump’ın kayınpederi ve kıdemli danışmanı Jared Kushner’ın öncülüğünü yaptığı son çaba, sınır güvenliğini artırmaya ve ülkenin yeşil kart sistemini yeniden düşünmeye odaklanıyor, böylelikle üst düzey becerilere, derecelere ve iş tekliflerine sahip insanları tercih edecek zaten ülkede olanların akrabaları. Yüksek vasıflı işçilere öncelik verilmek üzere daha liyakat temelli bir sisteme gidilmesi, yetkililerin, yeşil kartların kabaca% 66'sını aile bağlarına sahip olanlara ve% 12'sini beceriye dayanarak verdiğini söyleyen, büyük ölçüde aile temelli yaklaşımdan çarpıcı bir ayrılmaya işaret edecektir."

Haber sitelerinden çevrilmiştir.

• Bence GC ye başvuru ücret talep edilsin şöle bi en az 100 dolar falan boş anlamayan önğne gelen daha ne olduğunj bileyenler uzak durur bari şansımız artar inşallah olur tek duam ....

• @ahmet-34 Evet mantıklı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |