DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Askerligimi yazarken Astegmen = JUNIOR GRADE LIEUTENANT olarak buldum internetten insallah dogrudur 🙂

• abd adresimizin telefon numarasini yazarken Abd nin telefon kodu 1 yazilmiyor..sistem izin vermiyor yazmaya dogrumudur.

• Bu ileti silindi!

• @crazycells teşekkürler.. 🙂

• Henüz benim ya da aile bireylerimin pasaportu yok ve ABD'de göstereceğimiz bir adres de yok. Formu doldurup göndersem, mülakat günü bu bilgileri verebilir miyim?

• Merhabalar,
    Bende bu yıl green card kazananlardanım.
    1-Fakat green card başvuru formunda isim yerine soyisim soyisim yerine isim yazarak başvuru yapmışım eşimin ve çocuklarımın ki doğru ve DS 260 formunu doğru şekilde dolduruyorum.
    2-Daha önce turist vize başvurum red edildi.
    Bu iki sebep green card almama mani olur mu.Teşekkürler.

• @oez DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Henüz benim ya da aile bireylerimin pasaportu yok ve ABD'de göstereceğimiz bir adres de yok. Formu doldurup göndersem, mülakat günü bu bilgileri verebilir miyim?

Merhaba, http://bit.ly/GCpaketi bu dosya içindeki PDF ve videoyu izleyebilirsiniz.
    Pasaport ve adres formu gönderirken doldurmanız zorunlu değil. Mülakat esnasında da bu bilgileri verebilirsiniz.

• Merhaba eşim green card çekilişi hakkı kazandı,Amerika dan sponsor olucak benim arkadaşım , şimdi sponsor olucak olan arkadaş başka Eyalet te biz başka bir Eyalet e gitmek istiyoruz nasip olursa bu sıkıntı olur mu?
    Birde (I 134 )formunu sadece eşim adına mı doldurması gerekiyor yoksa benim ve çocuk inde mi doldurması lazım
    Teşekkür ederim

• @crazycells merhaba. Ben üniversiteye gittikten 2 ay sonra ikametgahi değiştirmiştim. Yaşadığım adresin tarihini gittiğim zamanımı yazayım yoksa ikametgahı aldığım tarihi mi yazayım ? Aynı şekilde evime döndükten sonra ikametgahı bir kaç ay sonra aldım.

• Arkadaşlar merhabalar ds 260 formunu dolduruyorz fakat benim pasaportum var eşimin yok ne yapmalıız yakın zamanda da alamayız (otter trevel document secenegını secer ısek aıs formu doldurmamız gerekli imiş nasıl bir yol izlemeliyiz.

• BİRDE 16 YAŞIMIZDAN BELLİ AYNI ADRESTE OTURMUYORUZ FAKAT OTURMADIGIMIZI BELIRTTIGIMIZ HALDE YENI KISIMI ACMAK ICIN SECENEK CIKMIYOR NE YAPMALIYIZ

• Merhabalar 7 mayis ta bende secildigimi ogrendim 3 gun icinde ds260 i ailem icin doldurup gonderdim deneyimlerimi paylastigim instagram hesabimdan beni takip edebilirsiniz 🧚♀🌺
    @green__card (iki alt cizgi)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semihmete DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

abd adresimizin telefon numarasini yazarken Abd nin telefon kodu 1 yazilmiyor..sistem izin vermiyor yazmaya dogrumudur.

yazilmiyor derken? basina 1 yazinca hata mi veriyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jerseyyan DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhaba daha yeni üyeyim forumda Bir kaç sorum olacak beni aydınlatırsanız savinirim.Bu sene Green card çekilişinde seçilenlerdenim 32 yaşındayım yalnız case numaram 2020EUXXX49 larda sizce bana sıra gelir mi mülakat tarihi için Eğer sıra gelirse muhtamelen hangi tarihlerde olabilir?Lise mezunuyum istenilen banka hesabını gösterebilirim üzerime ev tapusu var yalnız 2011de işe giriş 2016 işten çıkış tarihlerim amcamın inşaatında bakım onarımcıydım ama artık isteğe bağlı olarak ödüyorum herşeyi çalışmıyorum orta düzey İngilizce biliyorum görüşme esnasında İngilizce konuşacağım sizce nasıl olur onay alabilirmiyim Green card görüşleriniz ve önerileriniz için şimdiden teşşekürler….

Siranin gelip gelmeyecegini zaman gosterecek.

Vizeyi alirsiniz, almak icin lise mezunu olmaniz ve maddi yeterliliginizi gostermeniz yeterli diyebiliriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ohacifet DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar,
    Bende bu yıl green card kazananlardanım.
    1-Fakat green card başvuru formunda isim yerine soyisim soyisim yerine isim yazarak başvuru yapmışım eşimin ve çocuklarımın ki doğru ve DS 260 formunu doğru şekilde dolduruyorum.
    2-Daha önce turist vize başvurum red edildi.
    Bu iki sebep green card almama mani olur mu.Teşekkürler.

DS-260'i dogru bilgilerle doldurun.

Bu iki sebep de sorun olmuyor. Normalde isim-soyisim yanlisligi diskalifiye nedeni ama Ankara'daki ABD konsoloslugu bu konuda anlayisli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lion79 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhaba eşim green card çekilişi hakkı kazandı,Amerika dan sponsor olucak benim arkadaşım , şimdi sponsor olucak olan arkadaş başka Eyalet te biz başka bir Eyalet e gitmek istiyoruz nasip olursa bu sıkıntı olur mu?
    Birde (I 134 )formunu sadece eşim adına mı doldurması gerekiyor yoksa benim ve çocuk inde mi doldurması lazım
    Teşekkür ederim

Farkli eyaletler sorun olmaz.

I-134 formunu incelerseniz gorursunuz zaten, tum aile bireylerini tek bir forma yazacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@runo DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells merhaba. Ben üniversiteye gittikten 2 ay sonra ikametgahi değiştirmiştim. Yaşadığım adresin tarihini gittiğim zamanımı yazayım yoksa ikametgahı aldığım tarihi mi yazayım ? Aynı şekilde evime döndükten sonra ikametgahı bir kaç ay sonra aldım.

Gercek tarihleri yazin.

Bu arada 2 aylik bir adresi yazmaniza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ksmcmldg DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Arkadaşlar merhabalar ds 260 formunu dolduruyorz fakat benim pasaportum var eşimin yok ne yapmalıız yakın zamanda da alamayız (otter trevel document secenegını secer ısek aıs formu doldurmamız gerekli imiş nasıl bir yol izlemeliyiz.

pasaportu sonradan cikartabilirsiniz, sorun olmaz.

• düzeldı sanırım ama adresı kabul etmıorum vıdeoda dedıgınız gıbı yapıyorum fakat sürekli bir hata durumu var @crazycells DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@semihmete DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

abd adresimizin telefon numarasini yazarken Abd nin telefon kodu 1 yazilmiyor..sistem izin vermiyor yazmaya dogrumudur.

yazilmiyor derken? basina 1 yazinca hata mi veriyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ksmcmldg DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

BİRDE 16 YAŞIMIZDAN BELLİ AYNI ADRESTE OTURMUYORUZ FAKAT OTURMADIGIMIZI BELIRTTIGIMIZ HALDE YENI KISIMI ACMAK ICIN SECENEK CIKMIYOR NE YAPMALIYIZ

buyuk harf kullanmadan yazin sorularinizi.

Sayfanin bir yerlerinde "ADD" secenegi cikmasi lazim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

197

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.5k

| | | |