Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şimdiden kendimi seneye adapte ettim 🙂

• @air_technic o arkadaşın ne kadar çok şanslıymış ya keşke bana da çıksa of ya offf

• Daha önce millet diyordu yok ciksa hemen aciklamiyalim filan😂 gerçekten cikinca hemen yazicam buraya. Okadar b3kleyipte bunu paylasmamak olmaz. Surda kalmis 18 dk😀

• @ibrahimasar Şansınız hiç eksilmesin sevgiler 🙂

• Sitenin sunucu coktu 😂😂😂

• Herşey çok güzel olacak.Yeter ki inanalım kaldi 18 dk

• Saat 19.00'da bakan çıksın az bizi de düşünün uzun uzun bakmayın site rahatlasın :))

• Son 15 dakika

• Heyecanlımıyız arkadaşlar? Eller titremeye karıncalanmaya, beyniniz buzlu bir içeceği bir dikişte içmişsiniz gibi uyuşmaya başladımıı? 🤗

• ⭐⭐

15 dakika sonra inşallah camı açar ve artık ben de bir Amerikalıyım diye bağırabilirim.

• Bu arada arkadaşlar DVlottery'ye giremeyen arkadaşlar için şöyle bir çözüm yolu var Chrome web mağazasından vs VPN indirirseniz ve birazda araştırma yaparak bu sene Greencarda dahil olmayan ülkelere bakarsanız örnek Afrika, Afrika üzerinden VPN'e giriş sağlarsanız ve DVlottery'e girerseniz sorunsuz girecektir diğer ülkeleride kullanabilirsiniz eğer ülke bulmakla uğraşmak istemiyorsanız 🙂 açılacaktır fakat geç açılacaktır merak etmeyin şuanda kendim telefondan denemekteyim ve siteye sorunsuz giriyorum 🙂 Kullandığım vpn linkini vermek isterim fakat yasaktır vs Forumdan atılmak istemiyorum

• @thekaretekid ahahahah 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emir600rr DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu arada arkadaşlar DVlottery'ye giremeyen arkadaşlar için şöyle bir çözüm yolu var Chrome web mağazasından vs VPN indirirseniz ve birazda araştırma yaparak bu sene Greencarda dahil olmayan ülkelere bakarsanız örnek Afrika, Afrika üzerinden VPN'e giriş sağlarsanız ve DVlottery'e girerseniz sorunsuz girecektir diğer ülkeleride kullanabilirsiniz eğer ülke bulmakla uğraşmak istemiyorsanız 🙂 açılacaktır fakat geç açılacaktır merak etmeyin şuanda kendim telefondan denemekteyim ve siteye sorunsuz giriyorum 🙂 Kullandığım vpn linkini vermek isterim fakat yasaktır vs Forumdan atılmak istemiyorum

ya da birkac saat daha bekleyip normal sekilde siteye girmeyi deneyebilirsiniz 🙂 1 yil bekleyen birkac saat daha bekleyebilir diye dusunuyorum 🙂

• @chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

15 dakika sonra inşallah camı açar ve artık ben de bir Amerikalıyım diye bağırabilirim.

Ayakkabı boyası ile boya yüzünü dostummm çık sokağa öyle bağır bağıracaksan 🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤭🤭😅😅😅👍🏻💆♂💁♂

• ⭐⭐

sonuçlar saat 7 de açıklanmazsa 7 10-15 geçe açıklanacaktır sitenin başvuru kapanması saat 7 12 de olmuştu çünkü.. bilginize

• @topraxxx Hadi toprak seni forumda çok gördüm inşallah sana ve bana çıkar muahaaha

• @crazycells Tabi canım orası kesinde merak eden arkadaşlar için çözüm yöntemi buldum
    yasaksa kaldırabilirim sıkıntı yok 🙂

• Kaldi 10 vpn kulaga mantikli geliyor ✔

• Giremezsem IP degistircem

• @topraxxx aahahhahah ShoeNigga

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

32

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |