Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 50 saat var !!!

• @reader ya benimde aklımda hep foto var..omuzları aşağıya inmeden 600 e 600 olması için kesti foto..umarım bi sorun çıkmaz..diğer çekilişte çok özen göstericem foto konusuna

• @suv2019 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@vermaynen 10 senede birşey mi benim durumumda olman için 7 sene daha basvurman lazım 🙂

20 sene falan mi olucak sizin asagi yukari 😃 bende en cok ben basvuruyorum diye dusunuyordum sevindim kendime adima ozaman biraz teselli oldu 😃

• @vermaynen yaş kaçtı? 🙂

• 33 oldu 34 e dogru gidiyorum malesef : )

• @vermaynen inşallah sana çıkar bu yıl

• Vallahi şans işi bizim kuzenin arkadaşına çıkmış case number sırası gelmemiş adamın moral alt üst olmuş 😕 dahada zor toparlar o

• Selamlar, bende çekilişi bekleyenlerdenim ve bu sene ilk defa başvuru yaptım. O kadar sene bekleyipte çıkmayanlara karşı ilk çekilişimde bana çıkarsa bundan sonraki hayatımda herşeyimi şans ile götüreceğim 🙂 ..Ben makine mühendisiyim ve mesleğimde 2 senelik tecrübeliyim. indeed.com üzerinde CAD/CAM işlerinde bir çok iş ilanı var ingilizce cv ve niyet mektubu hazırlama sürecindeyim, güzelde oluyor sanırım. Hepsine başvuruyu yapıcam bakalım hayırlısı diyelim, geri dönüş olma ihtimaline karşı amerikada kalacağım adres bu iş alma potansiyeline göre olacak. DS-260 formunda adres göstermeyip, iş bulunması dahilinde adresi tekrar güncelleme imkanımız vardır umarım. Biraz uzun oldu , herkese bol şanslar diliyorum..

• @mrfirat

tesekkurler size de umarim iyi dilekleriniz icin : )

• @volkanu Çok güzel düşünmüşsün ama dediğin gibi her sene herkesin şansı eşit o zaman da çekilişin düşüncesine , amacına aykırı olurdu ama tabii keşke öyle olsa keşke en azından 100 sene sonra kesin çıkardı bana çünkü benim gibi şanssızlara %99 şans'da yetmez

• @c172 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

4-5 sayfa önce yazdım ama araba sohbeti mevzusunda araya kaynadı.

“7 Mayıs Salı akşamki Mega Millions çekilişinde büyük ikramiye 273 milyon dolar.
    Kalbi temiz arkadaşlardan 1-70 arası 5 adet, 1-25 arası 1 adet sayı rica ediyorum.”

Şöyle güzelinden 6 adet sayı

Benim kalbim pis...

• @oz-engineer Mülakat tarihinde adres değişikliğine konsolosluk birşey söylemiyor 🙂 o yönden şanslısınız 🙂

• @chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@captainblue DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Artık günleri değil saatleri saymaya başlasak mı. Şafak 51 saat 17 dakika.

Utanmasam dakikaları sayacağım psikolojim öyle bir durumda... Bu kadar beklemenin ardından bir de çıkmazsa nasıl yıkılacağım belli değil.

Naçizane fikrim, sen o profil resmini değiştir, kötüyü çağırma 😉

• @vermaynen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu sene de cikmayacak diye dusunuyorum 11-12 yildir cikmadigina gore bunda bir is var ve bundan sonrada cikmaz diye dusunuyorum fakat bir yandan da basvuruyorum icimde bir umit kalmasada. Ilk basvurdugumda 2008 senesiydi sanirim ozamanlar posta ile bildiriyorlardi hergun posta kutusunu takip ediyordum geldi mi zarf diye ikinci sene de bu sekilde oldu 3. sene artik siteden ogrenilmeye baslandi o sene de cok az heyacan kalmisti ondan sonra heyecan kayboldu artik ve suan ise yok oldu...

Bence sen de imzanı değiştirmelisin. O ne yahu sıralamışsın ''has not been selected''. 🙂 Kötüyü çağırıyorsun kötüyüü. Unut geçmişi, geleceğe bak, Rabbim neyler, neylerse güzel eyler 😉

• ⭐⭐

Son 48 saat 20 dakika.

Heyecandan elim ayağım titriyor düşündükçe. Sonu güzel olsun.

• Hadi artık ya geçse de zaman bir rahatlasak . Bayaa tıkadı gelecegi 🙂
    Örnek ; X birşey alıcam
    İç ses : Gc Çıkarsa para lazım boşver , bekle biraz daha Dolar al ...

Diye Diye Ömür Bitti 😃

• @oz-engineer işiniz araba kiralamaya kalsın ☺️ Facebookta gruplar var Amerika’da yaşan Türkler arasından da arabasını kiralamak isteyen oluyor gruplara sorarsınız olmadı aracınızı girmeden kiralar ödemesini buradan Kredi kartı ile yaparsınız yada yine Türk gruplarında Uber yapan arkadaşlar var havaalanından sizi alır ertesi günde bankadan hesap açar debit kartınız ile araba kiralarsınız dediğim gibi iş sadece arabaya kalsın o en kolayı belkide.

• @eyup DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Hadi artık ya geçse de zaman bir rahatlasak . Bayaa tıkadı gelecegi 🙂
    Örnek ; X birşey alıcam
    İç ses : Gc Çıkarsa para lazım boşver , bekle biraz daha Dolar al ...

Diye Diye Ömür Bitti 😃

Gerçekten öyle oluyor yahu. Resmen para biriktirir duruma geldim. 💵💵💵

• @vermaynen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

33 oldu 34 e dogru gidiyorum malesef : )

Neredeyse doğduğunuz günden beridir başvuruyorsunuz 😁 artık sizinde hakkınızdır.

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@vermaynen DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu sene de cikmayacak diye dusunuyorum 11-12 yildir cikmadigina gore bunda bir is var ve bundan sonrada cikmaz diye dusunuyorum fakat bir yandan da basvuruyorum icimde bir umit kalmasada. Ilk basvurdugumda 2008 senesiydi sanirim ozamanlar posta ile bildiriyorlardi hergun posta kutusunu takip ediyordum geldi mi zarf diye ikinci sene de bu sekilde oldu 3. sene artik siteden ogrenilmeye baslandi o sene de cok az heyacan kalmisti ondan sonra heyecan kayboldu artik ve suan ise yok oldu...

Bence sen de imzanı değiştirmelisin. O ne yahu sıralamışsın ''has not been selected''. 🙂 Kötüyü çağırıyorsun kötüyüü. Unut geçmişi, geleceğe bak, Rabbim neyler, neylerse güzel eyler 😉

eywallah tesekkurler iyi dilekleriniz icin amin insallah hakkimiza herkes icin hayirlisi diyelim : )

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |