Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@nusret DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

MERHABALAR .. BENİM DV2019 TALİHLİ NUMARAM 25XXX DE .ŞUANDA HAZİRAN AYI OLARAK NUMARAM AÇIKLANMIŞ GÖRÜNÜYOR .BENİM DS260 FORMUNU GÖNDERDİĞİM TARİH İSE 18.07.2018 DİR .. BANA EVRAK MAİLİ VE MULAKAT MAİLİ HENUZ GELMEDİ .. BU MAİLLER NE ZAMAN GELİR SİZCE ? TEŞEKKÜRLER .

2 hafta boyunca bekleyin.

• @crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@bebebiskuvisi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@bebebiskuvisi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Öncelerde benim numarama sıra gelecekmiş gibi hissetmiyordum, umudu kesmiştim yalnız son iki bültenle bana da sıra gelecek gibi gözüküyor.
    Bu arada eşimle boşandık. Onun adına da DS-260 formu doldurmuştuk. Vize görüşmesinde bu durum nasıl etki ediyor, bilen var mıdır? Benim vize almamda etkisi olur mu?

Eger talihli sizseniz bir etkisi olmaz, mulakat tarihi aldiktan sonra konsoloslugu bu durumdan haberdar edip DS260 formlarinda gerekli guncellemeleri yapin.

Evet benim adıma çıktı. DS-260 düzenleme için bir imkan tanınıyor mu yani sonrasında?

Evet, Green Card alan kisi sayisi degisecegi icin bu sekilde bir guncelleme yapmanizi tavsiye ederim.

Teşekkürler. Düzenleme ne zaman açılır? Vize tarihi öncesinde mi?
    Bir de numaram yaklaştı. Vize görüşmesini hemen almamız mı gerekiyor yoksa erteleyebiliyor muyuz?

• ⭐⭐

Tatlış mülakatıma tam 1 ay kaldı ve ben zaman kaybetmeden doktor randevumuzu gerçekleştirdim. www.doctorun.com adresinden randevu alın denilen yere tıklayıp (Aile bireyleri için tek tek randevu alınız.) . randevu esnasında case number - pasaport bilgileriniz-iletişim bilgileriniz ve en önemlisi Amerika'da gideceginiz adres isteniyor. bır not kağıdına yazıp yanınıza iliştirirseniz yararı olur. her aile bireyinin randevusu 5 dakika arayla veriliyor. randevu kodunuzu not almayı unutmayın 🙂 benımde imzamda ki x ler gitgide doluyor. her seferınde buyuk bır heyecan oluyor bende 🙂 sizde durumlar nedir 🙂

• @hockeyumpire2 İşlemleriniz hızlıca sonuçlanmasını temenni ediyorum. Belki biliyorsunuzdur ama ufak bir hatırlatma yapmak isterim doktor muayenehanesinden sonra Amerika girişiniz 6 ay içinde yapmanız gerektiğini unutmayınız.. Muayeneden sonra süreniz başlamış durumda bilginiz olsun..

• ⭐⭐

@rüzgar Teşekkür ederim Rüzgar bey 🙂 hiç unuturmuyum . adımı unuturum onu unutmam hahah 🙂

• @grkmtpc sizin durumunuz bize çok benziyor 🙂 Bizim de 14XXX Case No'muz. Sizin gibi Ds260'ı geç submit ettik. Evrak onay maili de aynı gün gelmiş 🙂 Bakalım Haziran'da gelecek mi randevumuz.

• ⭐⭐

Sağlık randevusunda cocugum için istenilen tam olarak doğum belgesi mi? Amerika formatı derken ay önce olacak sekilde mi isteniyor?

If you are a mother, bring the birth dates for each child in US Calendar format (mm/dd/yyyy)

• @hockeyumpire2 aynen dedğiniz gibi
    10 aralık 95 doğumluysa 12/10/1995 şeklinde..

• @hockeyumpire2 basvuru katagorisinde -cesitliligimi isaretlicez.

• ⭐⭐

@nahya123 evet ben diversty i işaretledim.

• herkese merhbalar, cok umudum yoktu ancak haziran ayinda 26800 numaralar current oluyor sanirim, bizim numaramiz 25000 lerde.. ben aos secenegini secmistim, gecen ay KCC den 330$ odemem gerektigine dair mail gelmisti, bunu hemen simdi mi odemem gerekiyor yada hazirani bekleyip current olmayi mi bekleyecegim ve bunu cocuklar dahil tum aile fertleri icin odeyecegim sanirim, dogru mu ? ayrica aos nasil yapmam nasil ilerlemem gerektigine dair link vs herhangi bir kaynak varsa cok sevinirim... tesekkurler

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @salvador DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

herkese merhbalar, cok umudum yoktu ancak haziran ayinda 26800 numaralar current oluyor sanirim, bizim numaramiz 25000 lerde.. ben aos secenegini secmistim, gecen ay KCC den 330$ odemem gerektigine dair mail gelmisti, bunu hemen simdi mi odemem gerekiyor yada hazirani bekleyip current olmayi mi bekleyecegim ve bunu cocuklar dahil tum aile fertleri icin odeyecegim sanirim, dogru mu ? ayrica aos nasil yapmam nasil ilerlemem gerektigine dair link vs herhangi bir kaynak varsa cok sevinirim... tesekkurler

@salvador Siz AOS yapacaginiz icin surada anlatilan asamalarda sanirim besinci adimdan sonra sureciniz farklilasiyor (Notlar kismindaki ilk maddeyi ozellikle okuyun lutfen):

https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari

DV Lottery talihlisi olarak AOS icin nasil ilerleyeceginizi su konunun ilk iletisinden ogrenebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/118/aos-adjustment-of-status-ile-green-card-almak

DV Lottery talihlilerinin hangi yolu izleyecegini anlatan resmi web sitesi de surada:

Sizin dosya numaranizin (25xxx), 2019 Haziran ayinda current olacagi, yayinlanan Mayis bulteninde aciklandi. Siz basvurunuzu simdiden yapabilirsiniz.

"DV Lottery Fee"nin de sizinle vize alacak tum aile bireyleri icin odenmesi gerekiyor.

Sureci kolaylikla tamamlamanizi dilerim.

• ⭐⭐

@sharm tesekkür ederiz Sharm 👏 lütfen forumda daha fazla zaman geçirin. Kaliteli paylaşımlarınızı daha sık görmek isteriz ☺

• @sharm cok tesekkurler

• dokuman maili gelmedi yine haziranda randevu alamam heralde

• Merhaba herkese, aklıma takılan konu; şu anda CN aktif olmasına ve KCC'e mail gönderilmesine rağmen geç kalmış randevu tarihleri.
    CN yüksek olan arkadaşlar ( 27xxx ve üstü ) numarası aktif olmasına ve KCC'e mail göndermesine rağmen, tüm sürecin eylülde bitmesinden dolayı, randevu alamama gibi bir durumları var mıdır ?
    Önceden bu konudan bahsedildi mi bilmiyorum.

• @ibo0 bu duru benim de çok merak ettiğim bir şey. Umarım birileri yanıtlar 👍🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ibo0 DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba herkese, aklıma takılan konu; şu anda CN aktif olmasına ve KCC'e mail gönderilmesine rağmen geç kalmış randevu tarihleri.
    CN yüksek olan arkadaşlar ( 27xxx ve üstü ) numarası aktif olmasına ve KCC'e mail göndermesine rağmen, tüm sürecin eylülde bitmesinden dolayı, randevu alamama gibi bir durumları var mıdır ?
    Önceden bu konudan bahsedildi mi bilmiyorum.

Evet, boyle bir ihtimal her zaman var, ama su an icin o ihtimal kanimca dusuk.

Eger mulakat tarihi alamazsaniz yapacak hicbir sey yok maalesef, kendiniz KCC'den mulakat tarihi isteyemezsiniz. Kalan vize sayisina gore her ay kendileri mulakat tarihlerini dagitacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ibo0 evet var bazı arkadaşlara vize kalmadığı için green kart kazanmış olması gidecek kesinliği yoktur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

64

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |