Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sametyavuz hayırlısı olsun çook başvuru varmış tanıdığımız bankada o dedi bir sürü suriyeli başvurdu dedi ki zaten hani girişsek oturmalık değil kiraya verip kredisini tamamladıktan sonra satmalık düşündük te ya bilemiyorum işte...

• @ayvalik10 neyse ki çekiliş sonuçlarının açıklanmasına az kaldı bu soru burada 7 Mayıstan sonra sorulmuş olsaydı muhtemelen olacak şey herkesin soruyu soran kişinin üzerine atlaması olurdu :)) ama şuan herkes daha sakin ve umutlu o yüzden arkadaş şanslı 😉

• @daydreamer yok başvuracağız zaten çıkmasıda önemli o kalabalığın içinden.. haklısınız bencede birnevi hayal gc zaten buraya yönelik düşündüğümüz için ev alalım dedik yatırımlık hani 15 sene sonunda kredisi bittiğinde kiracılardan mahvolucak ev zaten satabilirsek oranın parasıyla yeni biryer alırız diye düşündük ki amerikada bu brikimi yapsak zaten bukadar dertlenmeden pat diye ev alabilmekte insanın ruhunu yoruyor.. fakirlşiyoruz millet olarak paramız değer kaybettikçe yoksa 1 dolar 1,5 liraya denk gelse ha orada ha burada deriz geçeriz zaten...

• @ayvalik10 🙂 🙂 🙂 babağğğğ 🙂 🙂 🙂

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@daydreamer yok başvuracağız zaten çıkmasıda önemli o kalabalığın içinden.. haklısınız bencede birnevi hayal gc zaten buraya yönelik düşündüğümüz için ev alalım dedik yatırımlık hani 15 sene sonunda kredisi bittiğinde kiracılardan mahvolucak ev zaten satabilirsek oranın parasıyla yeni biryer alırız diye düşündük ki amerikada bu brikimi yapsak zaten bukadar dertlenmeden pat diye ev alabilmekte insanın ruhunu yoruyor.. fakirlşiyoruz millet olarak paramız değer kaybettikçe yoksa 1 dolar 1,5 liraya denk gelse ha orada ha burada deriz geçeriz zaten...

Şimdi siz Toki ile birlikte iki kuraya girmiş olacaksınız ya tüm enerjinizin yolu şaşar ve o şans Toki'ye kayarsa bir de böyle düşün 🙂 şaka şaka ben de başvurdum ödemesini yaptım bir arkadaş için ama çıkarsa devredeceğim şansı arttırmak için..

• @tanti ya bak sorma martiniçka taktım dileklerim karışıktı aklıma gc da geldi evde havadada leyleği gördüm acaba hangisine 🙂 şansı kesinleştirmek için tokiye başvurmasammı 🙂 🙂

• @tanti nbr görüşmeyeli ;))

• @gözde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti nbr görüşmeyeli ;))

nefes alıyorum işte yetiyor şimdilik 🙂

• @tanti öyle olsa da olur dediğin için kendini ona adapte ediyorsun bence 🙂

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti ya bak sorma martiniçka taktım dileklerim karışıktı aklıma gc da geldi evde havadada leyleği gördüm acaba hangisine 🙂 şansı kesinleştirmek için tokiye başvurmasammı 🙂 🙂

Bence başvur olmasını istediğin şey beklemediğin anlarda gelmiyor mu genelde. En kötü ev sahibi olursunuz. Ev mi grencard mı? 🙂

• @gözde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti öyle olsa da olur dediğin için kendini ona adapte ediyorsun bence 🙂

haha sus görümce

• @tanti hahaha :)))

• Aslında chat olsaydı forum harici muhabbetleri yapardık geyik ortamında başkanım 🙂 @crazycells

• @tanti Allahtan bizin DM miz var Instagram sağ olsun

• @tanti burada chat odası olsa sen ben @heleniki bizim karmaşık sohbetlerimizde chat odası error verirdi.

• gc ilk seferinde kazanan cok insan var nasip işi tabiki kimisi ilk seferde kazanır gitmez kimisi inatla 15. İçin uğraşır fakat sizcede fazla ümitlenmeyelim nekadar doğru bir yöntem bizde bunu yapıyoruz bazen yalan değil ama hayal kurmaktan neden korkuyoruz çıkmazsa çıkmaz birdaha birdaha deneriz neden diyemiyoruz 🤔 günler yaklaştıkça olayı felsefi boyuta taşır oldum 😂

• @ezgi-gökhan Çok doğru ama bir an önce gitme hevesinden kaynaklanıyor. Hemen olmasını istediğimiz bir hayal.

• ⭐⭐ Yasaklı

girmeyin bence . ev stogu cok yuksek.secimden sonra balina leşi gibi ekonomi patlayınca çok cok ucuza alırsınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tanti @gözde forumda chat ozelligi var arkadaslar...

Bir kullanici ile olan sohbetinize baska birini eklemek isterseniz, sag ust taraftaki "Sohbetler" bolumunden ilgili sohbet kutucuguna tiklayin ve sonra acilan sayfanin ust bolumundeki seceneklerden disli cark'a tiklayip, dilediginiz kullanicilari sohbet'e dahil edebilirsiniz.

Sohbete dahil ettiginiz kisi, dahil oldugu kisimdan sonrasini gorebilir ve bu sekilde ayni anda 2'den fazla kisi ile chat'lesmis olursunuz. Zaten chat kutucuklari tum ekrani kaplamiyor (isterseniz kaplayabilir de); masaustunde kutucuk seklinde ekranin kenarina cekip bir yandan chat'lesirken diger yandan forumu kullanmaya devam edebilirsiniz.

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@tanti @gözde forumda chat ozelligi var arkadaslar...

Bir kullanici ile olan sohbetinize baska birini eklemek isterseniz, sag ust taraftaki "Sohbetler" bolumunden ilgili sohbet kutucuguna tiklayin ve sonra acilan sayfanin ust bolumundeki seceneklerden disli cark'a tiklayip, dilediginiz kullanicilari sohbet'e dahil edebilirsiniz.

Sohbete dahil ettiginiz kisi, dahil oldugu kisimdan sonrasini gorebilir ve bu sekilde ayni anda 2'den fazla kisi ile chat'lesmis olursunuz. Zaten chat kutucuklari tum ekrani kaplamiyor (isterseniz kaplayabilir de); masaustunde kutucuk seklinde ekranin kenarina cekip bir yandan chat'lesirken diger yandan forumu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Onu yapıyoruz başkanım genel geyik amaçlıydı ama forumu ona çevirdik zaten teşekkür ederiz.Parti kur oy verelim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |