DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tuna-1 Pasaport en az 1 ay içerisinde geliyor. Onun dışında öğrenci isen harçtan muaf olabilirsin.

• Çok yazdığım söylenemez ama her sayfayı okumuşumdur. Bizim gibi takip edenlere çıkmaz , unutana umursamayana çıkar
    (Evrene ters psikoloji yapıyorum)

• @Emre-Kurtulmuş teşekkürler cevap için
    Bu durum green crd almaya engel olur mu acaba

• @RedMercy Gerçekten 1 ay kadar sürüyor mu? İnternet sitesinde şehir merkezlerine 4-5 günde gönderildiği yazılmış. Pasaport fiziki olarak elimize ulaşmasa da pasaport numaramızı bir şekilde öğrenebilir miyiz peki?

• ⭐⭐

@Tuna-1 edevlette gözüküyor basılınca ama gerek yok other travel document diyip doldurun ds260 ı çıkarsa

• @newbie97 Teşekkürler. Geriye tek bir görev kaldı, o da HBS görmek.

• @honeyhan işimizi evren halledecekse parası neyse verim :))

• @dubude81 ben bizimkine söylemiyorum hiç bişey çıkmazsa hayal kırıklığı yaşamasın diye

• ⭐⭐

@Tuna-1 Benim de pasaportumun süresi bitti çıkarsa diye pazartesiye randevu almak lazım aslında randevu bulunmuyor sonra. Aklınızda soru işareti kalmasın diye şimdiden bir randevu oluşturun bence pazartesi-salıya çıkarsa alırsınız sonradan mülakat alınca dosya açtırmaya uğraşmazsınız eğer çıkmazsa da randevuyu iptal ettirmeyi unutmayın ama sonra

• Pasaport ortalama 3-4 günde elinizde olur arkadaşlar saçmalamayın 🙂 bir ara yerli çip ve yılsonu zammı muhabbetinden dolayı 1-2 ay sürdüğü oldu ama ülkemizde en kolay ve hızlı alınan şey pasaport şuan. Ölüyorum deseniz ilaç yazdıramazsınız 3-4 günde zaten :))

• ⭐⭐⭐

@Zealist cyprus ofisi göçmen vize basmıyordu bildiğim kadarıyla zaten her halükarda işiniz ankara ile

• ⭐⭐⭐

@Tuna-1 pasaportsuz ds260 doldurabilirsiniz beklemenize gerek yok o durumda

• ⭐⭐⭐

@srdrky78 ona konsolosluk görevlisi karar verir, bizlerin vereceği yorum doğru olmaz

• Bu güzel foruma yazdığım son yazı olacak diye düşünüyorum.

Yurttaşlar, romalılar!

Lotodan green card çıkma şansı o kadar düşük ki; 20. başvuruda bile green card çıkmış olsa yine de kendinizi çok şanslı saymalısınız!
    O yüzdendir ki; yarın istemediğiniz bir sonuçla karşılaştığınızda kendinizi lütfen ama lütfen üzmeyin..

Evet, biliyorum söylemesi kolay ve tecrübe etmesi muhtelif nedenlerden ötürü zor ama legal olmak şartıyla farklı yolları deneyin..
    Master'la gidemiyormusunuz, Community College yapın.. bunu da şahane bir motivasyon mektubu ve harika bir yol haritası sunarak yapın..

Burada öyle yazılar okudum ki, keşke elimde sihirli bir değnek olsa da sizi oraya ışınlayabilsem istedim.. Halen Türkiye'de yaşayan biri olarak, sizinle benzer yolları tecrübe etmiş, yokluğun dibini görmüş biri olarak sizi oraya ışınlamak istedim.

Umarım hayat, size istediğinizi verir.. umarım önünüzdeki en büyük engel her neyse onu kolayca aşabilesiniz.
    Allah'tan sizler için en iyi olanını ve kolayını diliyorum.. Sağlıkla ve neşeyle kalın, hoşçakalın...

• Herkese iyi geceler arkadaslar. Sevdikleriniz ile mutlu bir hafta sonu gecirmeniz dilegi ile , ayrica umarim buradaki samimi ufak cocuklari olan (ozellikle kiz cocuklari) dostlarim yarin guzel haberler almasini temenni ediyorum. Sonra genc arkadaslarimiz umarim dusuk cn ile sevincinten mutlu olurlar.

• Ds260 falan sormayın arkadaşlar, abiler, ablalar çıkmıyor bosverin gerek yok , lazım olmuycak 😀

• @mehmetcan93 Amin inşallah 😀 bizim ufakligin kismetine düşük case numberli istiyorum

• Selamlar confirmation number 16 haneli olmasına rağmen hata veriyor bir türlü kontrol edemedim sonucumu. Başvuru yaptığımda pdf indirmiştim. Direkt oradan kopyalıyorum sorun ne olabilir?

• @krambelius

selam ds 260 formu için bu link yardımcı olacaktır ayrıca çifte vatandaşlarında formu nasıl dolduracağından bahsetmiş ali arkadaşımız kendi isteğine göre çifte vatandaş olman sebebi ile 2 ülkedeki konsolosluktan hangisini seçersen orda girersin mülakata

• Tamam artık yarın geceye kadar uyumam ben heralde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

48

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |