Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

glik bilgilerinize erisiyor olamazlar,

Teskkur ederim yanitiniz icin.

• Merhaba dv2019 talihlileri
    08-Şubat-2019 tarihinde vize görüşmemiz var. 05-şubat-2019 tarihinde tarihinde unganlardan randevu aldım.
    6 günlük otelde konaklamamız gerekecek. otel önerilerinizi alabilirmiyim.

• @ayvalik10 video başında 26 Kasım demişim yanlış, 26 Aralık olacak. 3 Ocak'ta da vizemi aldım:)

• @wedofun pek yakında:)

• @the-black-eagle pek yakında:)

• @redsat2000 sağolun:)

• @lordbolton yakında anlatacağım:)

• @murat34 tesekkurler

• @emre tesekkurler

• @karadenizden tesekkur

• Cumartesi 2019'un ilk mülakat deneyimi yayında olacak!

• @baymyrat ya bir günlük ev kiralayın yada ben karanfil sokakta otelde çalışıyorum 3 yıldızlı temiz bir otel orda da kalabilirsiniz kaç kişisiniz

• @mardin-le-gund Hayırlı olsun:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mardin-le-gund yazi olarak da ayrica bekliyoruz 🙂 ben video'lari izlemiyorum maalesef ama yazilari okuyorum 🙂

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@mardin-le-gund yazi olarak da ayrica bekliyoruz 🙂 ben video'lari izlemiyorum maalesef ama yazilari okuyorum 🙂

Evet benim de dahil olduğum çoğu insan bulunulan ortam şarj durumları vb nedenlerle video yerine yazıyı tercih ediyor 🙂 Vallah kolunuza kuvvet deyip yazınızı bekliyoruz 🙂

• @Mardin-Le-Gund yazı isteriz yazııı! Zamanında biz de yazdık satırlaar boyu 😃 Okumak daha heyecanlı ve akılda kalıcı bence de 🙂 Hayırlı olsun bu arada.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

aynen 🙂 yazida istediginiz bilgiyi hemen arayip bulabiliyorsunuz.
    video'da ise surekli ileri-geri yapip dogru saniyeyi aramak gerekiyor. benim icin de cok pratik degil...

• @baymyrat merhaba biz Sonno Boutique Rooms & Suites de kaldik. Hem unganlara , konsolosluga hem de zaman gecirilebilecek bir cok yere yurume mesafesinde siz de bakabilirsiniz.

• Yeşilkart forum ailesi Şubat bülteni açıklandı. ((13.500))

• @katre DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Yeşilkart forum ailesi Şubat bülteni açıklandı. ((13.500))

Bilgilendirme için teşekkürler bir çok insana umut oldu bu durum umarım isteyen herkes gitme şansı yakalar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |