Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

glik bilgilerinize erisiyor olamazlar,

Teskkur ederim yanitiniz icin.

• Merhaba dv2019 talihlileri
    08-Şubat-2019 tarihinde vize görüşmemiz var. 05-şubat-2019 tarihinde tarihinde unganlardan randevu aldım.
    6 günlük otelde konaklamamız gerekecek. otel önerilerinizi alabilirmiyim.

• @ayvalik10 video başında 26 Kasım demişim yanlış, 26 Aralık olacak. 3 Ocak'ta da vizemi aldım:)

• @wedofun pek yakında:)

• @the-black-eagle pek yakında:)

• @redsat2000 sağolun:)

• @lordbolton yakında anlatacağım:)

• @murat34 tesekkurler

• @emre tesekkurler

• @karadenizden tesekkur

• Cumartesi 2019'un ilk mülakat deneyimi yayında olacak!

• @baymyrat ya bir günlük ev kiralayın yada ben karanfil sokakta otelde çalışıyorum 3 yıldızlı temiz bir otel orda da kalabilirsiniz kaç kişisiniz

• @mardin-le-gund Hayırlı olsun:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mardin-le-gund yazi olarak da ayrica bekliyoruz 🙂 ben video'lari izlemiyorum maalesef ama yazilari okuyorum 🙂

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@mardin-le-gund yazi olarak da ayrica bekliyoruz 🙂 ben video'lari izlemiyorum maalesef ama yazilari okuyorum 🙂

Evet benim de dahil olduğum çoğu insan bulunulan ortam şarj durumları vb nedenlerle video yerine yazıyı tercih ediyor 🙂 Vallah kolunuza kuvvet deyip yazınızı bekliyoruz 🙂

• @Mardin-Le-Gund yazı isteriz yazııı! Zamanında biz de yazdık satırlaar boyu 😃 Okumak daha heyecanlı ve akılda kalıcı bence de 🙂 Hayırlı olsun bu arada.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

aynen 🙂 yazida istediginiz bilgiyi hemen arayip bulabiliyorsunuz.
    video'da ise surekli ileri-geri yapip dogru saniyeyi aramak gerekiyor. benim icin de cok pratik degil...

• @baymyrat merhaba biz Sonno Boutique Rooms & Suites de kaldik. Hem unganlara , konsolosluga hem de zaman gecirilebilecek bir cok yere yurume mesafesinde siz de bakabilirsiniz.

• Yeşilkart forum ailesi Şubat bülteni açıklandı. ((13.500))

• @katre DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Yeşilkart forum ailesi Şubat bülteni açıklandı. ((13.500))

Bilgilendirme için teşekkürler bir çok insana umut oldu bu durum umarım isteyen herkes gitme şansı yakalar

Benzer Başlıklar

• 516
  • 654
  • 4311
  • 1147
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |