Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

• ⭐⭐

@emre DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak vukuatlı nufus kayıt örneği için üç seçenek var,
    1- kişi kayıt örneği sadece benim bilgilerimi gösteren
    2- aile kayıt örneği benim, eşim ve çocuğumun olduğu
    3- nüfus aile kayıt örneği benim, anne, baba eşimin ollduğu

Bunlardan hangisini göndermeliyim. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Ana, baba, eş ve çocukları gösteren bir türü var. En kapsamlısı o olduğu için onu seçmek bana daha ihtiyatlı geliyor.

Hatırladığım kadarıyla bu belgeyi evli erkekler tek sayfada alabiliyor ama evli kadınların ana-babası ayrı nüfus kütüğünde olduğundan iki ayrı belge üretilmesi gerekiyor.

• merhaba @saulgoodman cevabınız için teşekkür ederim. ben 2. olanı gönderdim inşallah sorun olmaz.

• ⭐⭐

@emre DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba @saulgoodman cevabınız için teşekkür ederim. ben 2. olanı gönderdim inşallah sorun olmaz.

Sorun olacağını sanmıyorum. Ben en kapsamlısını söyledim sadece. Sizin gönderdiğinizi de kabul edeceklerdir.

• @crazycells tamamdır.

• @crazycells sitenin güvenlik sertifikasının süresinin dolduğu bilgisini alıyorum. Dolayısıyla foruma bağlanmakta ciddi sorun yaşadım. Site kurucusu kimdir domain kimdedir bilmiyorum. İlgilenirseniz sevinirim. Çoğu arkadaş bağlanamayabilir. Bu mesajın gittiğinden bile emin değilim 🙂

• @crazycells
    Merhaba arkadaşlar. Benim case number: 19XXX henüz mail almadım. DS260 formunu 07.06.2018 tarihinde gönderdim. Birkaç sorum olacak.
    1- Email gelmeme durumu var mı? Beklemeye devam mı?
    2- Ds260 formunda eşim ve kızım için pasaport bilgisi vermemiştim. Benimde 1.5 sene kadar sürem vardı. Onlara çıkarırken kendim içinde yeni pasaport çıkarttım. Yani Pasaport numaralarımız güncellendi. Şuan bir yere bildirmeme gerek var mı? Email geldiğinde pasaportu yeniledik diye belirtirsek sorun olur mu? Bilgiler Ds260 formundan farklı olacağı için özellikle soruyorum.
    3- Eşim 1.5 sene Londrada yaşadı, onun için İngiltereden adli sicil kaydı alma sürecini bu hafta başlatacağım. Ordan belge gelmeden email gönderirsek sorun olur mu?

İlginiz için şimdiden teşekkürler..

• @the-black-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells sitenin güvenlik sertifikasının süresinin dolduğu bilgisini alıyorum. Dolayısıyla foruma bağlanmakta ciddi sorun yaşadım. Site kurucusu kimdir domain kimdedir bilmiyorum. İlgilenirseniz sevinirim. Çoğu arkadaş bağlanamayabilir.

Böyle bir sorun var haklısınız sayın @crazycells ilgilenecektir. Ben sorunu çözmek adına Opera Browser üzerinden kullanıyorum sorun var olsa da sorun yokmuş gibi kullanmaya olanak sağlıyor bilginize.

• @rüzgar Bey yine de siteye git diyerek sorunu çözüyorum ama baksanıza bir tıklamaya 4 yorum gitmiş aynısından 🙂 Kalabalık yapmış boşuna. Sildim ama ben hala silik olarak görüyorum. Umarım sitede herkese çıkmıyordur 🙂

• @the-black-eagle DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@rüzgar Bey yine de siteye git diyerek sorunu çözüyorum ama baksanıza bir tıklamaya 4 yorum gitmiş aynısından 🙂 Kalabalık yapmış boşuna. Sildim ama ben hala silik olarak görüyorum. Umarım sitede herkese çıkmıyordur 🙂

Sayın @crazycells silinmiş konuları tamamen silebiliyor. Yanlışlıkla olduğu belli bir çok üye aynı sorunlardan muzdarip silindi gözüküyor ama önemli değil bence :))))))))))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-black-eagle tamamdir, sorun duzeltildi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lilsam DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells
    Merhaba arkadaşlar. Benim case number: 19XXX henüz mail almadım. DS260 formunu 07.06.2018 tarihinde gönderdim. Birkaç sorum olacak.
    1- Email gelmeme durumu var mı? Beklemeye devam mı?
    2- Ds260 formunda eşim ve kızım için pasaport bilgisi vermemiştim. Benimde 1.5 sene kadar sürem vardı. Onlara çıkarırken kendim içinde yeni pasaport çıkarttım. Yani Pasaport numaralarımız güncellendi. Şuan bir yere bildirmeme gerek var mı? Email geldiğinde pasaportu yeniledik diye belirtirsek sorun olur mu? Bilgiler Ds260 formundan farklı olacağı için özellikle soruyorum.
    3- Eşim 1.5 sene Londrada yaşadı, onun için İngiltereden adli sicil kaydı alma sürecini bu hafta başlatacağım. Ordan belge gelmeden email gönderirsek sorun olur mu?

İlginiz için şimdiden teşekkürler..

1. Gelmemesi icin bir neden yok, beklemeye devam etmelisiniz 🙂

2. Sorun olacagini zannetmiyorum, guncel fotokopileri gonderin siz, eger KCC isterse zaten formunuzu acar, o sekilde degistirirsiniz.

3. Tam olmadigi icin kabul etmeyebilirler, bu belgenin eksik oldugunu soylemeden gonderin. Eger farkina varmazlarsa sorun olmayabilir.

• @crazycells Teşekkür ederim. İngiltereden adli sicil kaydı için resmi sitenin yönlendirdiği yerden başvuru yaptık. Umarım maille beraber o da elimize ulaşır. Mail ulaştıktan sonra evrakları göndermek için bir süre var mıdır? Birde evraklar için özellikle istedikleri bir format var mıdır? (jpeg, pdf gibi)

• TRUMP ABİ BİZİ AMERİKAYA GÖTÜR

• @jammel DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

TRUMP ABİ BİZİ AMERİKAYA GÖTÜR

:)))))))

• Benimde 18 bin gelmedi mail ben ds260 9 ayda attım sonunda

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lilsam DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Teşekkür ederim. İngiltereden adli sicil kaydı için resmi sitenin yönlendirdiği yerden başvuru yaptık. Umarım maille beraber o da elimize ulaşır. Mail ulaştıktan sonra evrakları göndermek için bir süre var mıdır? Birde evraklar için özellikle istedikleri bir format var mıdır? (jpeg, pdf gibi)

bir sure yok; dediginiz formatlar uygun.

• bu hükümet kapanma olayinda son gelismelerden haberi olan var mı? gördüğüm kadarıyla kcc de konsolosluk da çalışmaya devam ediyor, kapanma dv sürecini etkilemiyor mu?

• @baha trump meksika sınırına duvar ördürmek için ödenek istiyor ancak senato onaylamıyor. Trump da buna karşılık bütçeyi imzalamıyor. Ya duvar için para vereceksiniz ya da imzalamam diyor 🙂 Bir kısır döngü gidiyor. Oradaki arkadaşlar daha net bilgi verirler muhakkak ama görünen konsolosluk ve kcc de sorun yok.

• @baha DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

bu hükümet kapanma olayinda son gelismelerden haberi olan var mı? gördüğüm kadarıyla kcc de konsolosluk da çalışmaya devam ediyor, kapanma dv sürecini etkilemiyor mu?

Hükümet kapanmış olsa da bazı önemli devlet kurumlarını açık tutmaya devam ediyorlar bundan dolayı konsolosluk çalışmaya devam ediyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |