Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @UnluEmre Bende aynı durumdayım 🙂

• @Henry-bloor çok teşekkürler ☺

• @Movistar74 sorun yaratmaz ancak 10k uzeri parayi bildirimde bulunmaniz gerekiyor(muş).

• @Movistar74, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

Merhabalar,

Eşimle beraber yarın bir aksilik olmazsa ABD ye ayak basacağız 🙂 Üzerimizde 11k gibi bir nakit olacak. Bu miktar sorun yaratır mı yoksa 9 küsürmü götüreyim yanımda?

toplam para miktarı bu ise, eşinizle bölüşün. ama ayrı ayrı 11k olacaksa deklere edin bir sorun yok yinede beyan ettiğinizde.

• @charon ogrenmek istedigim ucuz konaklamadan ziyade bolge olarak bu ortalamalarda baska noktalarda oneride bulunabilecek birileri veya denemem gereken baska bir yol var mi acaba onu ogrenmekti, belki tam anlatamamis da olabilirim kusura bakmayin. Bu arada cevabiniz icin de tesekkur ederim.

• @Movistar74 simdiden iyi yolculuklar size🙂 bizden once gidiyorsunuz artik ilk izlenimlerinizi veya puf noktalar olursa paylasirsaniz cok mutlu oluruz🙂

• @Movistar74 hayırli uğurlu olsun umarım sorunsuz geçer ucusunuz rötarsiz ve temiz olur şimdiden iyi yaşamlar

• @symbi0te çok teşekkürler darısı başınıza 🙏

• @UnluEmre teşekkür ederim tabiki paylaşırım 🙂

• @beceke teşekkür ederim 🙏

• @korkmazunal hayırlı olsun umarım herşey istediğiniz gibi olur. Benim bir sorum olacaktı ben de eş durumundan vize aldım ve önümüzdeki hafta uçuşum var. Fakat bende ne konsolosluktan ne de dr muayenesinden bir evrak yok. Siz hangi evrakları sundunuz paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

• @şeyma-mutlu Pasaporttaki vizenizde "DOCS IN CCD" ifadesi varsa gerekli dökümanlar elektronik olarak sisteme yüklenmiştir. Herhangi bir döküman götürmeniz gerekmiyor.

• @şeyma-mutlu, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

@korkmazunal hayırlı olsun umarım herşey istediğiniz gibi olur. Benim bir sorum olacaktı ben de eş durumundan vize aldım ve önümüzdeki hafta uçuşum var. Fakat bende ne konsolosluktan ne de dr muayenesinden bir evrak yok. Siz hangi evrakları sundunuz paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

Pasaport memuruna sadece konsolosluktan verdikleri kapalı zarfı verdim o açtı kontrol etti kaşeyi vurdu 1 yıl geçerli bu dedi. O kadar. Arkadaşın dediği gibi elektronik ortamda göndermiş olabilirler evrakları.

Siz aslında şu an benim aradığım en doğru kişisiniz eş durumundan vize almış birisi olarak. Bende eşim için işlemleri başlatacağım. Özel mesaj gönderebilir miyim.

• @Yamtar çook teşekkürler hiçbir yerde böyle bir bilgi görmemiştim tekrar teşekkürler

• @şeyma-mutlu bu bilgi forumdaki ilgili basliklarda var aslında. Dv vize sahiplerine zarf veriliyor. Eş vizelerinde bilgiler elektronik ortamda gönderilip direk vizeniz ile giriş yapiyorsunuz her hangi bir zarf verilmiyor.
    Bu arada vize kategoriniz f2a mi cr1 mi?

• Merhabalar, forumda soracağım soru ile ilgili pek çok bilgi var ama çok karışıklık da var. en son güncel bilgiyi almak için soruyorum.

Amerika'ya ilk girişte çok daha pahalı olduğu için THY ile uçmak yerine, Luftansa tercih etsem sorun olur mu? Frankfurt veya Münih aktarmalı olarak gidiyorlar.
    Dikkat etmem gereken bir şey var mı burada uçuşu seçerken
    Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TOK hangi havayolu olması önemli değil tek dikkat edeceğiniz olay. İstanbul - almanya bileti alacaksın sonra almanya - amerika olarak alırsan geçmiş olsun. Almanya da kalırsın çünkü schengen vizesi isterler. Ondan dolayı havayolu şirketi ne olursa olsun istanbul - amerika olarak alacaksın. Aradaki aktarmayı sistem versin sorun değil tek bilet alacaksınız. Ayrı ayrı değil yani. Çünkü tek bilet alınca amerika green kart vizesi basılı olduğu için schengen yada başka bir vize isteyemezler.

• Merhabalar, 1 haftalık NY kalışı işi için sormak istediğim; North Bergen JFK Blv tarafında güzel konaklama yerleri mevcut. acaba bu bölge hakkında bilgisi olan var mıdır? Tek transport ile manhattan bölgesine ulaşım konusundada güzergah olarak iyi duruyor. Teşekkürler

• @ayvalik10 anladım zaten öyle yapacağım
    Türkiye’den direk Amerika olarak giriyorum luftansaya.
    Teşekkürler yanıt için

Benzer Başlıklar

• 3
  • 3
  • 7
  • 11
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |