Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG Selam hoşgeldin. Ben de geçen sene çok aktiftim ve eğlenceliydi. Şimdi terk edilmiş gibi.

• Yasaklı

@hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG Selam hoşgeldin. Ben de geçen sene çok aktiftim ve eğlenceliydi. Şimdi terk edilmiş gibi.

Evet geçen sene baya keyifli zaman geçirmiştik. Muhabbet boldu.
    Ama geçen sene sohbet ettiğimiz arkadaşlardan 5, 6 tane turist vizesiyle gidip AOS yapıp yerleşen var. Onları görmek güzel bir deneyimdi.
    Ara ara girip bakip çıkıyorum ama nedense pek muhabbeti yakalayamadım. 🙃

• @Ping-PONG Ben de geçen sene başında B1/B2 mülakatına girmiştim be tabii ki red yemiştim. Sonrasında da F1 randevusu aldım mülakata az kala karar değiştirdüm araya evlilik girdi erteledim kayıt param ve konsolosluk randevu ücretim yandı. Bakalım Dv25 bize neler getirecek. Bu kez nikahtan önce eşim için de başvuru yaptım. Şansımız 2x bakalım. Ama bu sene burada muhabbet eskisi kadar dönmüyor can sıkıcı durum

• ⭐⭐⭐

@hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Dostlar çok sinirliyim. Yeni evlendim eve çıktım internet bağlatayım dedim. Abonelik aylık ne kadar olsa beğenirsiniz?! 580 lira. Taahhüt de yapmıyorlar. Fiyat 3 ay falan geçerli sonra zamlı. Çıldırıcam. Ülkeden koşarak uzaklaşmak istemem boşa değil. Al bi sebep daha !!

Turknet alternatifin varsa düşün. 299 sanırım. Arkadaşın tavsiyesi ile gelirsen ilk 6 ay 199'du sanırım. Kod falan da ayarlarım. He bir de Turknet'in fiberi varsa 1000/1000 mpbs alıyorsun (ben genelde 800/800 alıyorum)

• Slm gençler dünyanın cacığı çıktı biz hala Amerika’ya gitcez o değilde MR.Trump gelirse ne yapcaz bakalım

• @hadi-BE Bulunduğum binada tt fiber var turknet var mı bilmiyorum benim için önemli olan basit standart internet. Akşamları tvden bağlanıp dizi film falan izleyeceğiz ve telefonla bağlanacağız.

• Merhaba. 2 sorum olcak. Green Card Kazandiktan sonra Ds260 formunu illa bir danisman ile doldurmak mi garanti olur, yoksa bir basimiza da rahatca sureci takip edebilir miyiz? 2. Sorum da Mulakatta Hesapta Para gostermemiz gerekli oluyormus. Ben şahsen arabami satip gosterecegim. Parayi Mulakat tarihi belli olduktan sonra 1 ay icinde arabayi satsam ve hesaba mulakata yakin tarihte para soksam sikinti olur mu? Yoksa daha mulakat belli olmadan 8-9 ay sonra satip mi parayi hesaba yuklesem? Konsolos baktiginda hesapta 5-6 aydir para var yeni bir sey degil olarak baksa daha mi olumlu olur? Tesekkurler

• ⭐⭐⭐

@Hüseyin-0 danışmana gerek yok forumda bütün adımları var okursanız kendine danışmanım diyen dolandırıcılardan daha fazla bilgiye sahip olursunuz hemde forum ücretsiz 🙂

Araba konusuna gelirsek turist vizesi gibi değil gc mülakatında sorun etmiyorlar pek fazla yakın tarihte hesaba para girişi olmasını, ama genelde varlık sattığınızı söylemeniz önerilmez onun için böyle bir durumda kenarda birikmişim vardı onu hesaba yatırdım vs diyebilirsiniz

• ⭐⭐

@lawyergirl Merhaba meslektaşım,
    Paralegallik, avukatlık, ya da baristalık, seçenek sayısız...
    Forumumuzda konuyla ilgili şu başlık var.
    Çekilişi kazanırsanız yazın, konuşalım. 🙂

@ayvalik10 'a mention için teşekkürler.

• ⭐⭐

@saulgoodman çok teşekkür ederim meslektaşım, kazandığımda yazacağım ☺

• Her sabah istemediği işe aynı umutla gidenler.

• @hasnotben ben ben

• Her sabah tek eğlencem tek umudum tek mutluluğum iş yerine geldikten sonra amerikaya dair kurduğum hayaller. Belki bugün belki yarın da değil ama bir gün buradan kurtulma umudu beni yaşatıyor.

• ⭐⭐

@hasnotben ben...

• ⭐⭐

@hasnotben merhaba, şu anki mesleğiniz nedir ve Amerika'da hangi mesleği yapmayı düşünüyorsunuz

• @hasnotben günaydın. burdayız işte. nankörlük olmasın tabii. etrafımda benle beraber mezun olan arkadaşlarım daha iş bile bulamadı...

• ⭐⭐

@hasnotben Her uyandığımızda 1 gün eksiltiyoruz... Az daha sabır 🙂

• @newbie97 Az kaldı günler çok çabuk geçiyor 🙂

• @lavender çok zor çok. İş bulmak da zor bulup devam etmek tahammül etmek de..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hüseyin-0 dolduracağın danışmanlar zaten buradan kopya çekerek sana yardım edecekler. Verecek paran varsa ozaman yeşilkartforum adına bağışta bulunursun. 2 gün önce gelmişsin. Bu forumu diğer forumlarla karıştırmayın lütfen. Daha forumun içeriğini bilmiyorsun. Araştırmadan paldır küldür soru soruyorsun. Bu yazdığın danışmanlık lafı buradaki herkese hakarettir. Biz burada aile gibiyiz. Sadece yazarak yardım ederek çekip gidilmez. Buradaki insanlar sana ev - iş - araba bulmak için yardımcı oluyorlar. Sana evin kapılarını açıyorlar. Evraklar - işlemler konusunda yardımcı oluyorlar. Bu yazdıklarımı bilemeyecek kadar yenisin. Ondan dolayı öncelikle şu danışman lafını unut bu forumda. İkincisi sen kazandın mı sana tüyo mu geldi de şimdiden mülakatı soruyorsun. Sen önce bir kazan zaten burada biz bilgiye belgeye seni boğucaz. Bakalım numaran kaç gelecek yüksek gelirse ankara için sana tarih gelecek mi mülakat için. Sonra dosya taşımak için başka ülkeden oturum iznin var mı anlayacağın mayıs ayında ki numaranın durumuna göre adımlar atacaksın. Herşey yolunda gitti sana mülakat tarihi geldi ozaman arabanı satmana gerek yok. Araç değer listesi diye bir evrak var ben onu imzalarım o evrakla mülakata gidersin. Konsolosluk senin gitmeni senden daha çok istediği için paranın yatırma zamanı olarak çizelgesi yok. Ondna dolayı mülakat kısmı en basit kısım. Sen asıl mülakata gelebilmek için neler yapacaksın onu düşünmeye mayıs ayından sonra başlayacaksın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |