DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica Sistem çökmeden forumdaki kişiler girsin diye foruma özel olarak açılması için talepte bulunduk bekliyoruz. Yoksa genel olarak saat 19.00 da açacaklar.

• @feuerx Umarım

• Arkadaslar acil fotograf boyutu kac olacak suan cekilmeye gidecegim ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@malican27777 sakın oynatma sen resmi klasik vesikalık olarak çektir kendine mail attır sonra sistem zaten otomatik ayarlıyor

• ben ilk gun basvuracagım, dayanamıyorum 🙂

• Merhabalar Değerli Yeşil Kart Forum ailesi ,

DV Çekişi ile ilgili bir sorum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ;

1-) Kimliğimde doğduğum şehir olarak Bingen yazıyor lakin şehrin doğru ismi Bingen am Rhein ’dir. Almanya'dan resmi olarak alınmış doğum belgemde de Bingen am Rhein yazıyor. Sizce Kimlikte yazanı mı yazmalıyım yoksa doğru olanı mı ?

şimdiden teşekkür eder herkese bol şans dilerim.

• @STK-TRCN 2 saat 14 dakika kaldı hocam, sistemin arasına sızıp hızlı davranırsanız neden olmasın

• halen fotograf cektirmedim. galiba bu sefer bir iki gun sonra basvuracagim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kwhatever vesikalık çektirin ancak oynatmayın ham halini mail atsın size daha sonra photoscape 600 üstü 600 x 600 yapmayın sonra tsg phototool yükleyin 30 saniye de resim hazır

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zealist e devlet açtığın zaman doğum yeri ne yazıyorsa onu yazmanız yeterli çünkü kazandığımız zaman mülakata e devlet evraklarını götürücez ondan

• bakalım tanıdık isimler var mı 🙂

• ilk başvurunun gerginliği de bir ayrı oluyormuş.. herkese bol şans 🙂

• @ayvalik10 teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için bol şans dilerim

• Ben haftasonu ayarlayacağım foto işini. Bugün başvurmayacağım..

• @Yıldıray81 İşi aceleye getirmemek bence de en iyisi olur, bir ay kadar süre olduğu için rahat bir şekilde çekim yaparsınız hocam. Umuyorum ki bu sene şans sizden yana olur👍

• @Uçan-hollandalı Aminn inşallah beraber gideriz kardeşim. Teşekkür ederim çok

• Benim 3. başvuru
    İlk başvurduğumda çıkma ümidi 100 ise şu an 0.005 civarlarında,tokat yedikçe insan ümidi kesip şans olduğuna daha rahat inanıyor
    Herkese tek diyebileceğim şey olursa olur olmazsa olmaz gözü ile baksın,başka ülkeler için hedeflerini oluştursun

• evet millet başvuru başlıyor. şimdi kayıt olan pek çok kişii özellikle gençler Mayıs a kadar hayal dünyasına girecek. aman haaa büyük çoğunluğumuza çıkmayacak. az kişiye çıkacak. sakın kendinizi kaptırıp mayısta bunalıma girmeyin. özellikle ilk kez başvuracaklara sesleniyorum. insanlar büyük hayal kırıklığına uğruyorlar. geçici bunalım yaşayanlar var. kaptırmayın kendinizi.
    başvurunuzu yapın ve arada buraya gelip dalganıza bakın.

• Merhaba, ilk başvurumu yapacağım. 19 yaşındayım, başvuru sırasında annem veya babamı da belirtmeme gerek oluyor mu? Kendileri de benden ayrı olarak başvurularını yapacaklar.

• ⭐⭐

Son zamanlarda en çok üzüldüğüm noktalardan biri de bedelli askerliğe verdiğim dolarlar. Yaşamak istemediğim bu ülke için yeterince bedel ödememişiz gibi bir de başımıza bu derdi sardılar.

Keşke şu kart çıksaydı da o parayı Amerika’da yaşam kurmanın bir parçası için harcasaydım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |