DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@symbi0te Henuz dusnunemeyiz, daha hafta bitmedi. 🤞 🤞

• @lumos hafta bittikten sonra mi karar verebiliyoruz yani önümüzde ki hafta da buna dahil mi yoksa bu haftayı kapsayan bir durum mu

• @Seher-Yvz-Gülsever sorun olmaz, mulakat aldiktan sonra maille sorarsiniz, gerek gorurlerse acarlar formunuzu, acmayip mulakatta da guncelleyebilirler. Bunlar Ankara icin sorun olan seyler degil, onemli olan mulakat dagitmasi, mulakat aldiktan sonra hepsi hallolur. Surecinizde bol sans!

• @Seher-Yvz-Gülsever ben de aynı sorun olmuştu mülakat günü evrakları teslim ederken annemin kızlık soyadını değiştirdim

• @datanist evet arnavutluk vatandaşı

• Arkadaşlar bakıyorum herkeste bi karamsarlık var tamam dv23 korkutucu bir şekilde geçmiş olabilir ama forumdaki deneyimli arkadaşların da ısrarla söylediği bir şey var her sene dv süreci kendi içinde parametreler barındırıyor ve ayreten şuna dikkat çekmek isterim excel tablosundaki kişi sayısı bir bana mı az geliyor tamam zamanla arttığını söylediler tecrübeli arkadaşlar ama yine de az geliyor işte. Bilmiyorum geçen sene bu zamanlarda excele kayıtlı olan kişi sayısını tabi.Ben yine karamsarlığa kapılmadan tedbirler alınması taraftarıyım şahsi görüşüm en kötü senaryoda Ankara’nın 12k ları görüceğidir.3k,5k,7k CN numaralarına sahip olan arkadaşların panik yaptığını görünce şaşırıyorum.Herkese stressiz başarılı süreçler diliyorum umarım isteyen herkes alır o vizeyi.

• @avc merhaba, mail adresim [email protected] mail atarsanız iletişim bilgilerimizi paylaşalım, süreç boyunca aldığımız bilgiler çerçevesinde süreci beraber değerlendirip durum değerlendirmesi yapabiliriz. Durumumuz çok benzer.

• @islambjk vatandaslik degil de dogum ulkesi onemli. DV lottery’de kazananlar dogduklari yere gore belirleniyor. Sizin yazdiginiz detaylara gore asil talihlinin Arnavutluk dogumlu olmasi gerekiyor. Eger boyle ise problem yok.

• Yasaklı

Eşimin ehliyetinde kızlık soyadı yazıyor, amerikada ehliyet yenilerken bu herhangi bir sorun yaratırmı ? New jerseyde sadece yazılı sınava girerek ehliyet değiştirmek istiyoruz ama problem olur mu ? Ehliyeti yenilememiz gerekir mi ?

• ⭐⭐

@symbi0te, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@lumos selamlar bu ay su ana kadar dağıtım yapılmadığından boş geçtigini düsünebilir miyiz bu ay için?

Geçen yıl 8 Eylül'de bülten açıklanmış, 16 Eylülde mülakat mailleri gelmiş. Boş geçeceğini düşünmek bile istemiyorum. Evrene olumlu mesaj gönderelim lütfen 🙂 Umarım en kısa sürede dağıtım gerçekleşir.

• Yasaklı

@Serapp bu tarz bilgileri nereden görebiliriz serap hanım

• bu hafta mail atılırmı sizce

• @Serapp cevap için teşekkür ederim boş geçeceğini düsünmek tabiki de istemiyorum hatta bolca mülakat dağıtılır herkesin hayallerine kavuşmasını dilerim evrene bol bol mesaj gönderiyorum 🥰 yani son güne kadar zaman var demek bu

• @Prm-oguzhan sorunuzu bu başlığa yazarsanız belki daha net yanıt alırsınız.
    https://www.yesilkartforum.com/forum/topic/71/amerika-da-ehliyet-almak

• ⭐⭐

@Prm-oguzhan, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Serapp bu tarz bilgileri nereden görebiliriz serap hanım

Sayılarla 2023 başlığında her ay açıklanan bültenler var. İleti hangi tarihte göreceksiniz. 2023 excelinde de mülakat mail tarihleri var.

• ⭐⭐⭐

@Beykentli ankara 17000lere mülakat vermez demeniz hiçbir dayanağı olmayan fazla kesin bir ifade olmuş gibi. Henüz daha cnler arası boşluk vs bunun hakkında hiç bir fikrimiz yok ankaranın nasıl bir ilerleme göstereceği hakkında bilgimiz yokken bu kadar kesin bir ifade sunmanız pek doğru değil bence

• şöyle bir durumda var 1.6k case nosu olan bir kişi dosya taşıma için mail atmaya başlamış bu case numarası yüksek olan kişiler için bir hak yeme olayımıdır sizce bizi etkilermi ?

• Hala bir ses soluk yok galiba mülakat mailleri ile ilgili. Ankara dışındaki konsoloslukların mülakata dağıttığına ilişkin bir bilgi bulabilir muyuz?

Büyük olasılık eş zamanlı değildir her konosloslukta işte merak diyelim. Hala kıpırdama olmayınca bu ayı boş geçecekler gibi hissettiriyorda

• Yasaklı

@Turco, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Prm-oguzhan sorunuzu bu başlığa yazarsanız belki daha net yanıt alırsınız.
    https://www.yesilkartforum.com/forum/topic/71/amerika-da-ehliyet-almak

Teşekkür ederim hocam bilgi için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erme11 hak yiyen biri arıyorsanız ankara konsolosluğu ile iletişime geçebilirsiniz.

bol şans.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |