DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Fatih-Zantur ds formunu doldururken pasaportunuz olmasada sorun değil. Daha sonra mülakat alırsanız mülakata pasaportunuzu götürmeniz yeterli olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fatih-Zantur normal de bir kutucuk var onu işaretlersen daha sonra da ds260 formunu açtırıp pasaport bilgilerini güncelleyip yapabilirsin ancak daha insanlar formu açtırmayı bırak mülakat maili bile gelmiyor ondan dolayı ben yürek kazanına düştüm çocukken ben de bu cesaret var dersen buyur sahne senin fakat pasaporta başvuru yaparsın 2-3 gün içinde bilgileri sistem de gözüküyor yani fiziki olarak elinde olmadan da bilgilerini girebilirsin

• Günaydın.. Geçen sene dv24 açıklanmadan önce DV23 kazanmış bir arkadaş son gün Discord kurmuştu orada hem güzel bir sohbet ortamı olmuştu bu senede böyle birşey yapılabilir hatta yeşilkartforum kendi discord unda son gün sonuç açıklanmadan önce toplana biliriz

• şaka gibi bir çekilişi daha geride bıraktık, son 7....

• ⭐⭐

Bana hala çok anlamsız geliyor çekiliş... Heyecanımı geri kazanmak için napmam lazım acep 😁

• @T-C-Kubilay-Dikici, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Günaydın.. Geçen sene dv24 açıklanmadan önce DV23 kazanmış bir arkadaş son gün Discord kurmuştu orada hem güzel bir sohbet ortamı olmuştu bu senede böyle birşey yapılabilir hatta yeşilkartforum kendi discord unda son gün sonuç açıklanmadan önce toplana biliriz

oranın kara laneti var 😃 2022'de o odada biri dedi kaç yıldır burada buluşuruz çekiliş için daha kazanan olmadı hala öyle devam ediyor

• ⭐⭐

@newbie97 Çıkmış gibi kendine kiralık ev bak , uçak biletleri ni kontrol et 😂

• Bende de hiç heyecan yok. İlk başvurum olduğu için çıkmayacağına emin gibiyim 😃

• ⭐⭐

Zaman su gibi geçip gitti , kaldı şurada 6 gün , bi heyecan gelip gidiyor , foruma geldikçe hayaller hatırlatıyor kendini , tabi senelerce HNBS le tanışık olduğum için öyle çok derin hayallere de kapılamıyorum , bu süreç daha realist olmayı öğretti bana , yine her yıl olduğu gibi forumdan bir kaçımıza çıkacak greencard , umarım süreç diğer yıllara nazaran bir sürpriz yaparda Ankara eski mülakat performansına kavuşur , ne kadar AOS alternatifi olsada bir çoğumuzun Schengen’i yok yada elindeki birikimi belki sadece greencard sürecini geçirecek kadar maddiyata sahip , umarım bu süreç hepimize şans getirir, umarım alternatiflere muhtaç kalmadan hayallerimize kavuşuruz 🙏🇺🇸❤

• ⭐⭐

@hdemircanusa Uçak biletleri en son 700 dolardı, ev bakmama gerek yok gideceğim yer var 😁

• Son 5 gün kala zaman geçmeyecekmiş gibi geliyor ama hayırlısı 😃

Ah Amerika üzümlü kekim, nyc seven biri değilim ama dünya gözüyle göresim var 🙂

• ⭐⭐

@newbie97 benimde yıllardır gideceğim yer kalacağım yer hazır ama şu 1 hafta kala heyecan bi gelip gidiyor , diyorum ki bu sefer olsunda şu imzaya ekleyeyim artık mülakat bilgilerini 😀 Her sene diğer çekiliş sürecinden sıkıldım

• ⭐⭐

@hdemircanusa Araba bile bakasım gelmiyor hocam araba bana hiç cazip gelen bir araç değil, ben motor tarafındayım o yüzden muhtemelen 😁

Bi ilgimi çeken market fiyatları ve ürünleri onlara da denk geldikçe bakıyorum zaten

• Selam arkadaşlar gönlünüzdekinin hakkınızda hayırlı olmasını diliyorum. Haftaya çekilişde forumdan çok sayıda arkadaşın sevinçle güzel haberlerini bekliyor olacağız...

• ⭐⭐

Cekilis 04 mayista mi aciklaniyor?

• @emirgenco 4 mayıs saat 19.00 sonrası

• @valour, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bende de hiç heyecan yok. İlk başvurum olduğu için çıkmayacağına emin gibiyim 😃

çıkanların cogunlugu ilk başvuruda olduğu bilgisini verip içine ateş düşüreyim 🙂

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Zaman su gibi geçip gitti , kaldı şurada 6 gün , bi heyecan gelip gidiyor , foruma geldikçe hayaller hatırlatıyor kendini , tabi senelerce HNBS le tanışık olduğum için öyle çok derin hayallere de kapılamıyorum , bu süreç daha realist olmayı öğretti bana , yine her yıl olduğu gibi forumdan bir kaçımıza çıkacak greencard , umarım süreç diğer yıllara nazaran bir sürpriz yaparda Ankara eski mülakat performansına kavuşur , ne kadar AOS alternatifi olsada bir çoğumuzun Schengen’i yok yada elindeki birikimi belki sadece greencard sürecini geçirecek kadar maddiyata sahip , umarım bu süreç hepimize şans getirir, umarım alternatiflere muhtaç kalmadan hayallerimize kavuşuruz 🙏🇺🇸❤

imzada yazandan yola çıkarak 2 defa hnbs gören biri için çok karamsar @ibrahimasar abi 20 olmuşmuydu senin başvuru 🙂

• @ugurksknbck, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

imzada yazandan yola çıkarak 2 defa hnbs gören biri için çok karamsar @ibrahimasar abi 20 olmuşmuydu senin başvuru 🙂

İbrahim bey yurtdışı işini gc dahil olmak üzere kapattım diyordu sanırım Kanada’dan red yemişler abd’den 2 kez red yemişler, dv2025’e başvurdu mu bende merak ettim

• ⭐⭐

@newbie97 Benim hem araç hemde motor merakım var gittiğim hafta S1000RR alırım birde family SUV aldım mı tamamdır benim ulaşım işim 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

175

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |