DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @onderoymak sizin mali yılınız başlasın önce Ankara nin gidişatına bakin eğer kötü gidiyorsa . Öncelikli ulke diye birşey yok. Sizin gidebileceğiniz her ülke öncelikli.

• 2023 case no şuan kaçlarda

• @Emre-Oktay 12k civarında emre bey

• @Revolter Son üç ay biraz yavaş değilmi

• Bu ileti silindi!

• @Emre-Oktay Aslında temmuz ayında eğer ki eylül ayı için mülakat verilirse DV2023 için son mülakat dönemi olur muhtemelen. dv23 excel verilerine bakınca deprem felaketinden sonra şubat ve mart ayları mülakat maili gönderilmemiş kimseye. Sebepleri hakkında bir bilgim yok maalesef ama.

• @Revolter teşekkürler bilgi için

• selamlar benim case number 500 lerde dv 24 için tahmini n zaman mülakat maili alırım 3.gün ds260 ı gönderdim ve ekim ayında mülakata çağrılma şansım varmı teşekkürlerr.

• ⭐⭐

• @ismail-kansız normal sartlarda ilk mülakat alacak gruptasiniz ama hiçbir şey kesin değil maalesef.

• merhaba case number 10xxx civarında. ve maalesef hala ds260 formunu doldurmadık acaba bi sıkıntı olur mu?

• ⭐⭐

@dogukan99, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

merhaba case number 10xxx civarında. ve maalesef hala ds260 formunu doldurmadık acaba bi sıkıntı olur mu?

Merhaba.

Sorularınızı DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında sormanızı öneririm.

Ama önce imzanızı düzenleyin.

Sonra excele kayıt olun.

• @Serap-2 green card ailemden birisine çıktı onun adına sorular soruyordum. imzaya ekleyeceğim case number falan bana ait olmayacak. bir sıkıntı olmaz diyorsanız hemen ekleyeyim.

• Hepinize merhabalar 🙂

Öncelikle ön bilgi vereyim;

• Annem lise mezunu, babam ortaokul mezunu.

• Case Number: 2024EU10xxx

Tüm aile için green card başvurusunda bulundum. Başvuru yaparken eşlerden birisinin lise mezunu olması yeterli diye biliyorduk ve buna güvenerek green card' a başvuru yaptık ve lise mezunu OLMAYAN babama green card çıktı fakat ne yapacağımızı pek bilmiyoruz.
    Halâ ( evet 2 ay oldu 😕 ) ds260 formunu doldurmadık. Sonuçta lise mezunu değilken green card çıktı, vizede de sıkıntı çıkmaz diye düşünüyoruz ancak yine de emin değiliz.

Değerli düşüncülerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

• ⭐⭐

@Serap-2 green card ailemden birisine çıktı onun adına sorular soruyordum. imzaya ekleyeceğim case number falan bana ait olmayacak. bir sıkıntı olmaz diyorsanız hemen ekleyeyim.

Sorun olmaz siz kazanan adına sorular soruyorsunuz, cevap alabilmeniz için imzanızı ekleyin.

• ⭐⭐

Hepinize merhabalar 🙂

Tüm aile için green card başvurusunda bulundum. Başvuru yaparken eşlerden birisinin lise mezunu olması yeterli diye biliyorduk ve buna güvenerek green card' a başvuru yaptık ve lise mezunu OLMAYAN babama green card çıktı fakat ne yapacağımızı pek bilmiyoruz.
    Halâ ( evet 2 ay oldu 😕 ) ds260 formunu doldurmadık. Sonuçta lise mezunu değilken green card çıktı, vizede de sıkıntı çıkmaz diye düşünüyoruz ancak yine de emin değiliz.

Sorularınızı DV2024 Green Card Çekiliş Aşamaları başlığında https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları?_=1683358370424
    sormanız daha iyi olur.

• ⭐⭐

@dogukan99 Merhaba, babanizi tebrik ederim. Eger gerekli sartlari sagliyorsa babanizin GC hakki yanmaz, sartlar lise mezunu olmak ya da uygun bir mesleki donanimi ispat etmek cunku ozetle. Ilgili baslik bu linkte.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Hepinize merhabalar 🙂

Lise diplomasi sart degil, meslek sartini yerine getirerek de vize alabilmesi mumkun:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1807/lise-mezunu-olmadan-green-card-dv-almak/

Daha once forumda bu sekilde vize alanlar oldu.

• Hesapta gösterilmesi miktar yerine iş davetiyesi de oluyormuş bilgisi olan var mı masraflı mi

• ⭐⭐

@switch Konu ile alakası yok ama DV2024 talihlisi ve 25K lardaysanız şimdiden Turist vizesine başvuru yapın derim. DV2023 talihlisi arkadaşım 27K'larda şu anda Miami'de avukat aracılığı ile greencardını alıyor. Garantiye almanızı öneririm.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

51

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |