DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Ekto-Oktan evet güncelleme yapmalısınız.

• @Samet-Ünlü bu konuda çok red alanda varmış sizce riske girilmeli mi?

• Merhaba herkese, daha önce soruldu mu bilmiyorum, sorulduysa da malesef ben bulamadım. 1 Ağustos'ta İstanbul'da B1/B2 vize için eşim ve benim mülakatımız var. 3 yaşında oğlumuz var, onun için DS-160 doldurup başvuruda bulunmadık. Konsolosluğa girişte oğlumuzu yanımızda götürmemiz problem olur mu? Mülakat için içeriye girişte onun randevusu yok diye sorun yaşar mıyız? Malesef bırakabileceğimiz bir yakınımız vs yok. Şimdiden yanıtlara teşekkürler.

• @coshqun slmlar arkadaşımın çocuğunu içeri almamışlardi.

• ⭐⭐⭐

@coshqun keşke ona da randevu alsaydınız, onun dışında benim oğlumun tek randevusu vardı içerisi çok karışık bırakabileceğiniz kimse varsa bırakın dediler eşim dışardaydı ona bırkmıştım randevusuz cocuk olunca alırlar mı emin değilim

• Merhabalar. Babamın B1/B2 vize başvurusunda interview tarihini öne çekmeye çalışıyorum fakat dünden beri 'There are no available appointments at the selected location. Please try again later.' karşıma çıkıyor. Bunu benden başka gören var mı yoksa bizim hesabımızda mı bir sorun var? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• sabahtan beri bende de tarih kısmı hiç açılmıyor

• ⭐⭐

@luchadora 2 gündür bende de aynı şekilde görünüyor.Daha sonra aralıklarla tekrar deneyin.

• @luchadora belli aralıklarla tekrar deneyiniz. Bazen kapatıyorlar bazen açıyorlar. Açıldığında da genelde gece saatlerinde boş yer çıkma olasılığı daha yüksek. O yüzden gece saatlerine ağırlık vermenizi tavsiye ederim.

• Boş pasaport ile evli çiftler B1 B2 vizesini alabiliyor mu daha doğrusu alan oldumu?

• ⭐⭐

@HATICE-KUREYSLI ilk yurt dışı gezisi Amerika olacaksa vize almak biraz zor olabilir. İş amaçlı seyahatler ve özel durumlar hariç. ( sağlık, aile ziyareti vb.)

• @HATICE-KUREYSLI

Bu sabah biz girdik malesef red aldık. Gürcistan’a giriş çıkış vardı sadece. %90 red diyorlardı gördüklerim hep bugün biz ilk sıralardaydık ve durumu evli bekar, birinin eşi Amerikan vatandaşı , biri Alman vatandaşı komple red verdiler. Sıra bize gelip biz geçene kadar ben içeride onay alan görmedim %100 reddi benim gördüğüm

• @Emre08 Ankara mı İstanbul mu

• greencardli birinin kendisinin ve esinin anne babalarin vize alma olasiligi nedir su siralar? 60-65 yas standart emekli insan, vizeye basvurmaya bile zor ikna ettim o derece.

• ⭐⭐

@tufank Hoş geldiniz Tufan Bey. Amerika seyahatiniz vardı sanırım. Umarım güzel geçmiştir.

• ⭐⭐

@fxu 60-65 yaşlarına verirler diye düşünüyorum. Umarım alırlar.
    Ben oğlum henüz mülakata girmeden aldım. Yoksa acaba alabilir miyim diye büyük heyecan yapardım 🙂

• ⭐⭐

@Serapp çok teşekkürler 🙏 Halen devam ediyoruz gezmelere. Miami ve Orlando yu gezdik. Şimdi New York tayız, 2 gün sonra Boston a gidiyoruz sonrasında dönüyoruz . New york bunalttı bizi gerçekten, şehir insanı yoruyor kalabalık ve kirli sokaklar. Orlando çok güzeldi. yeşil alanları, geniş yolları ve park alanları ile. Eşim ehliyeti yeni almıştı Orlando da rahatlıkla araba sürebildi, gerçekten yolları hem çok güzel hem de insanlar kurallara uyuyor genelde ve sabırsız değiller. Beğendik genel olarak. Aslında yerleşmek için Maryland vardı kafamızda ama oraları gezmeye fırsatımız olmadı bu sefer, başka bir zamana artık.

• B1/B2 vize görüşmesi sırasında istenen DS-160 Göçmen Olmayan Vize Başvuru Formunun onay sayfasının kopyasını bulamıyorum.
    Bu onay sayfasını DS160 formunu açmadan nasıl tekrar alabilirim bilgi verebilirmisiniz.

• ⭐⭐

@kartalveat ihtiyacınız olan sadece onay sayfası ise https://ceac.state.gov/ceac/ üzerinden “retrieve application” butonuna tıkladıktan sonra güvenlik sorularını cevaplamanız ve açılan popup ekrandan “view confirmation” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

• @tufank, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@kartalveat ihtiyacınız olan sadece onay sayfası ise https://ceac.state.gov/ceac/ üzerinden “retrieve application” butonuna tıkladıktan sonra güvenlik sorularını cevaplamanız ve açılan popup ekrandan “view confirmation” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Size çok teşekkür ederim.
    Bu arada dönüşünüzde gezdiğiniz ve gördüğünüz yerler için bizi bilgilendirebilirmisiniz.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 5
  • 6
  • 40
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |