Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba arkadaslar.
    ben ABD icin b1 b2 vize basvurusu yapıcam kafama takılan bazı şeyler var
    bunlardan biri ; ben kamu personeliyim ücretsiz izin alıcam ama bu izni mulakattan öncemi almalıyım sonra mı ? ya vize vermezler ise izin iptali sorun olabılır
    ve yine çalıstığım yerden nasıl bir yazı almam gerekiyor yani bu şahıs su kadar zamandır bu kurumda çalışmaktadır gibi bir yazı verildiğini hiç duymadım bunun yerine resmi personel kartımımı götürmeliyim ?
    banka hesabımda 5k kadar bir para var bu para maaş kartımda ama borsadan kazandığım bir para ve geçen ay hesabıma geçti bu sorun olur mu ? 'birden gelen bakiyeler inandırıcı olmadığı için soruyorum'
    evli ve 3 yaşında kızım var sadece ben gidicem
    pasaportum yenılendıgı ıcın daha oncekı gıttıgım ulkelerın damgaları vizeleri yok bu sorun olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐

Öncelikle sorunlarınızın çoğunun aşağıdaki sayfada mevcut.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇

Ben size yine de bildiğim kadarıyla cevaplarak yardımcı olayım. Eğer kurum kimliğiniz varsa kurumdan yazı almanıza gerek yok fakat e-devletten sgk dökümünüzü de yanınıza alın. Şahsi fikrim bize almadan kurumdan istifa etmeyin. Ben de vize almayı bekliyorum sonrasında kurumdan ayrılmak için işlemlere başlayacağım size de bunu tavsiye ederim. Eski pasaportunuz varsa oradaki giriş çıkış işlemleri veya vizeler turist vizenizi almak için size çok yardımcı olacaktır. Bize görüşmesine giderken yanınızda götürmenizde fayda var. Maaş konusunda ise maaş bodrosunu ve bankanıza yatan maaşların dekontları sizin için yeterli olacaktır. Anladığım kadarıyla henüz başvuru yapmadınız be randevu almadınız bundan dolayı size şunu söylemeliyim en erken 6 ay sonra vize görüşmesi yapabilirsiniz kendinizi buna göre ayarlayın. Şimdiden kolaylıklar dilerim.

• @denizci10, içinde söyledi: devlet memuru ABD b1 b2 vize basvurusunda

Öncelikle sorunlarınızın çoğunun aşağıdaki sayfada mevcut.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇

Ben size yine de bildiğim kadarıyla cevaplarak yardımcı olayım. Eğer kurum kimliğiniz varsa kurumdan yazı almanıza gerek yok fakat e-devletten sgk dökümünüzü de yanınıza alın. Şahsi fikrim bize almadan kurumdan istifa etmeyin. Ben de vize almayı bekliyorum sonrasında kurumdan ayrılmak için işlemlere başlayacağım size de bunu tavsiye ederim. Eski pasaportunuz varsa oradaki giriş çıkış işlemleri veya vizeler turist vizenizi almak için size çok yardımcı olacaktır. Bize görüşmesine giderken yanınızda götürmenizde fayda var. Maaş konusunda ise maaş bodrosunu ve bankanıza yatan maaşların dekontları sizin için yeterli olacaktır. Anladığım kadarıyla henüz başvuru yapmadınız be randevu almadınız bundan dolayı size şunu söylemeliyim en erken 6 ay sonra vize görüşmesi yapabilirsiniz kendinizi buna göre ayarlayın. Şimdiden kolaylıklar dilerim.

Cvp icin tsk ederim
    Daha kurumdan izin almadim. 6 ay sonra oldun vizemi alayim da.
    Eski pasaportumu attim yenisini verirken kestikleri icin sistemden gorurler herhalde cikis girisleri

• ⭐⭐⭐⭐

@bakk25 sanmıyorum sizi in giriş çıkışlarınızı göreceklerini. Siz yine de ds160 formunuza yazın. Sormazlarsa şansınıza sorarlarsa da söylersiniz.

• Milli eğitim bakanlığında 2,5 yıllık öğretmenim .Turist vizesinde bana bunun faydası olur mu ? Memur olduğumdan ötürü ..Vize çıkma olasılığı kaçtır sizce ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mertem441 günaydın gerçek başlığa zaten bu cümleyi yazdınız aynı şeyi tekrar tekrar başka başlıklara yazarsanız çorba oluyor ondan dolayı ricamız tek bir başlıktan ilerleyin ki çok daha sağlıklı bilgiye sahip olabilirsiniz. @crazycells bu başlığı kapatıp diğer başlıkla birleştirebilir miyiz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |