DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ben erkek arkadaşımla birkaç ay içinde nikah yapıcam ve amerikaya birlikte gitmek istiyoruz söz nişan düğün olmayacak aile arasında küçük bir tören olacak sadece bu bir sorun teşkil eder mi bilginiz var mı birlikte yaşanılan eve kadar araştırılıyor diye bir şey duydum doğru mudur?

• ⭐⭐

@yagmursafak Bazı ispatlar istenecektir sizden. Bununla ilgili örnekler geçmiş senelerin mülakat deneyimlerinde mevcut okumanızı tavsiye ederim.

• @Ömer-Barış, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar
    Greencard çıktı. Her dolduğumda ds260 vaka numarası eşleşmedi diyor yardımcı oluşan misiniz?
    " Please do not use the browser’s back or refresh buttons while using the CEAC site. Instead, use the navigation links on the page. You will lose information if you use the browser’s back or refresh button, and will need to log back into the application.

The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email ([email protected]) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance. " hata bu arkadaşlar

Merhaba,
    Chrome yada firefox kullanabilirsin. Büyük harflerle bilgileri gir türkçe karakter kullanma. Birde translate online çeviri yapma eğer yapıyorsan. Translate bazen verileri bozuyor.

• @misha90 hiçbir farkı yok sadece pasaport elinizde kalıyor süresi bitene kadar kullanabiliyorsunuz. tek avantajı bir yere vizeye başburunca bir pasaportu vize için verip diğerini hala kullanabilmek

• Merhaba. Ankara şuan 2023 kazananları için case numara kaçlarda acaba? Teşekkür ederim.

• @ozanurgun Merhabalar, cevabınız için teşekkür ederim. 2023 yılında depremin de vermiş olduğu aksaklıklar sebebiyle mülakat tarihlerinde sıkıntı olmuş araştırabildiğim kadarıyla. Dolayısıyla dediğiniz gibi her senenin dinamikleri farklı.

Ben ilk 24 saat içerisinde ds260 formumu yolladım, current olmayı bekleyeceğim başka konsolosluklara taşıyabilir miyim diye, işin kötü yanı da şu ki süreci ancak turist vizesiyle yürütebilecek konsolosluk bulmam gerekecek. Okuduklarım ve anladıklarıma göre, ilk birkaç ay Ankara'nın performansını takip etmek, sonrasında da duruma göre dosya taşımaya yönelmek en sağlıklısı gibi gözüküyor.

• ⭐⭐⭐

@Mesut-Isler DV2023 icin hazirlanan excel tablosundan gorebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@senela mülakatların depremle bir alakası yok depremden öncede az veriyorlardı depremden sonrada az vermeye devam ettiler

• @achillesoag teşekkür ederim okuyacağım

• Merhaba,
    2023 listesinde bazı kişilerin vize sonuçları ret olarak gözüküyor. Neden ret aldıklarına dair bir bilgi var mıdır ?

• @aura Geçerli bir abd vizeniz varsa AOS başlığını inceleyin dv 24 sureci henüz başlamadı. Yerinizde olsam tüm hazırlığını AOS a göre yapardim

• ⭐⭐⭐

@ibrahimhalılll Bu durumun sebebini paylasan da var, paylasmak istemeyen de. Bazi arkadaslar deneyimlerinde iletiyor.

• @senela Depremle çok ilgisi yok aslında. Umarım dv 24 çok daha iyi ilerler surecinizde bol sans

• @ibrahimhalılll benim aklımdan gelen bir kaç redlerin sebepleri, eğitim gereksinimini karşılamak (asıl kazananın ilköğretimi tamamlaması sadece.) Evliyken bekar gibi başvuru yapmak, yanlış fotoğraf yüklemek. İlk basvurudaki kimlik bilgileriniz medeni durumumuz doğruysa endişe edecek birşey yok.

• @Mesut-Isler 12k sadece Eylül ayı kaldı Ağustos ayine muhtemelen dagitilmayacak

• Merhaba sanırım geçen sene 8 temmuzda açıklanmış Türkiyeden ne kadar kazananın olduğu. Bu sene neden hala belli olmadı bilgilendirebilir misiniz?

• @misha90 açıklanacak bülten ile belli olacak. Bülten tarihini kimse net olarak bilemez.

• ⭐⭐⭐

@misha90 Bu tip tarihler mukerrer olmuyor, bulten teknik olarak belli ama henuz yayimlanmadi.

• @zaferdemir, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@akincetin 5 kişilik bir aile için 30.000 $ + para gerekiyor.Ben bir firmadan danışmanlık hizmeti aldım.Avukati Connecticut ta ikamet ediyor DS-260 formuna adres bilgisini mülakat aciklandiktan sonra Avukatın adresini girecekler.

Bence bu rakamı birazda seçilen eyalet ve şehir faktörüde etkiler.

• @umtdd diğer yılların excelleri de mevcut incelemek isterseniz bu başlığın ilk sayfasinda

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.4k

| | | |