DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tanerkaya cok net bilgim olmamakla beraber ablaniz amerikan vatandasi oldugu icin sizin adiniza greencard surecini baslatabiliyor diye biliyorum. Surec uzun suruyor sanirim (8-10 yil) ama kura beklemekten iyidir.

• @SYTSNGR zaten bence bu dvlottery en buyuk guzelligi; yasadigimiz olumsuzluklara karsi hayal kurarak hayata pozitif bakabiliyor olmamiz, her ne kadar ihtimal yuzde 1 bile olsa 🙂

• @BlueGeostar şuan 2007 kardeş vizesi dosyalarına yeni bakıyorlar, varın siz düşünün gerisini..

• ⭐⭐

Sıralı tam liste verseler de kaç rakamla kaçtığına baksak.
    amorti falan olayı da olsa 🙂 🙂
    selam gençler...

• @BLUEGEOSTAR zaten bu yüzden sıkı sıkı sarılıyorum bu sürece , çıksada çıkmasa en azından umudumu kaybetmemeye calısıyorum . Ama biliyorum ki çıkmaz ise eğer , bu süreçlerin devamını yaşayacağım içinde , içten içe sinirlenip , kuduruyorum .

• ⭐⭐

Tünaydın herkese , Çalışanlara kolay gelsin , izinli olanlara iyi dinlenmeler diliyorum , güzel bir hafta bizim olsun , kaldı 9

• ⭐⭐

Bugün eyalet fotoğrafları yerine herkesin o çok beğendiği Amerikan Evlerini paylaşayım dedim , Eğer yaşama fırsatı bulursak başlangıçta bir apart mı olur residence mi olur bilmiyorum ama birgün bu evlerde yaşamak heralde hepimizin hayalinde vardır , umarım hayallerimiz er yada geç bu yolda olduğumuz sürece gerçek olacak.

4786-1200.jpg

1500066473345.jpeg

craftsman-exterior-2.jpg

craftsman-exterior-3.jpg

DSC_0775.jpg

Modern-Organic-Home-8.jpg

us-homeownership-rate-housing-market-census-bureau-millennials-gen-x.jpg

w800x533.jpg

• 10 gün 2 saat sonra forumda güzel sohbetler bitecek nasıl yapılır, ne yapmalıyım konuları başlayacak yaklaşık 2-3 saat sonra ise forum büyük ihtimalle çökecek. Geri döndüğümüzde ise Yeşil pasaport ile gidebiliyormuyum. Kazanıdm ne yapmam lazım başlıkları olacak mod. arkadaşlar sabırla konuları doğru başlıklara taşırken cevap gelmedi diye 3-4 farklı yere aynı konuyu soruyu soracak. Kaos geliyor.

• Greencard la Amerikaya göc eden bir Polis vardi Adiyamandan Muhammet ti is mi sanirim, bu forumda üyeligide vardi. Bi ara videolar yapiyordu, sonra birden bire birakti, hic bu konuda haberi olan var mi ? neden birden bire video cekmeyi birakti, forumu birakti ?

• @asariel geçen sene sonuçlar açıklanmadan önce forumla yatıyorum forumla kalkıyordum dv23 deneyimlerini okuyor dosya taşıyanları dinliyordum baştan sona bakıyordum çünkü dv24 kazanacağımı düşünüyordum ve malum gün geldi açıklandı sonuç HNBS kendimi o kadar çok çıkacağına inandırmışım ki çok etkilendim foruma günlerce girmedim

Şuan geçen sene ile farkı çıkmazsa eğer nasip diyeceğim çünkü herşey buna bağlamadım bu sefer

• Herkese selamlar, başvurduğumu bile unutmuşum düne kadar. Dün işyerindeyken aklıma geldi de bir foruma göz atayım dedim 🙂
    4. başvurum bu benim. Umursamayınca hnbs görünce pek etkilemediğini farkettim 🙂

• @hdemircanusa şu minnak olan güzelmiş. diğerlerinin temizliği bitmez 😃

• ⭐⭐

@serel 😃 😃 erkek olunca bu yönden düşünmedim sanırım , bende büyük olsun rahat edelim diyordum

• @hdemircanusa bi de bebek varsa bütün ev oyuncak olur ne kadar az alan o kadar rahatlık :)) ama bahçe olabldiğince büyük olabilir çok güzel olur o zaman işte

• ⭐⭐

@BlueGeostar bir arkadaşım bu kategoriden başvurdu, 17 senedir bekliyor, mayıs bülteninde current oldu. şimdi randevu almayı bekliyor Ankara'dan. epey sabır gerektiren bir süreç.

• @serel Temizlik konusunda bizim büyükşehirlerdeki gibi hava pisliği olmadığından 3 - 4 ayda bir temizlik yeterli oluyormuş.

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim

• @AstamRua fazla çamaşır suyu kullanımı yüzünden hastanelik olmuş bir insanım 😃 hava kalitesi benm için 'oo mis gibi hava ne güzel temizlik yapılır' fikrinden öteye gitmiyor 😃

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord Umarım bu sene o senedir sizin için 🙂

Teşekkür ederim sizin içinde öyle 🙂

Kuzey eyaleti seven biri olarak TX yine gönlümü çeldi 🙂

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord Umarım bu sene o senedir sizin için 🙂

Teşekkür ederim sizin içinde öyle 🙂

Kuzey eyaleti seven biri olarak TX yine gönlümü çeldi 🙂

IMG_3441.jpeg ♥

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

220

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.2k

| | | |