DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Neden hiç mail gelmiyor, alımlar tamamen bitmiş olabilir mi, israil ve abd ile yaşanan siyasi ve ticari krizden etkilenir mi?

• Merhaba arkadaşlar bilgisi olanlara bir soru sormak istiyorum. Benim CN22k ve bu sayılar ne zaman aktif olacak bilmiyorum nereden öğrenebilirim? Birde mülakatımı Rusyaya taşımak istiyorum, daha öne Rusya’da mülakata giren var mı? Rusya’da mülakata girmek mantıklı mı? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum. Deneyimi olan yada bilgisi olan varsa yardımını rica ediyorum.

• @kadiruslucan dosya numaranızın ne zaman aktif olacağı bu başlıktaki diğer iletilerde yazıyor, bu forumda arama butonunu kullanarak cevabına ulaşabilirsiniz.

Rusya’da faaliyetlerine devam eden ABD misyonu veya konsolosluğu bulabilirseniz dosya taşımanız ihtimal dahilinde ama hepsi kapalı iki ülke arasındaki mevcut ilişkiler nedeniyle. Rus vatandaşları süreçlerini Varşova’dan devam ettiriyor.

• @kadiruslucan Merhabalar, öncelikle dosyanızın ne zaman aktif olacağını önceden bilme imkanınız yok. Yayınlanacak bültenleri takip etmeniz gerekmekte. Mülakatınızı Rusya'ya taşıyamazsınız çünkü Rusya'da aktif olarak çalışan bir Amerikan Konsolosluğu yok. Onun yerine Rusya vatandaşlığı olan yada Rusya'da geçerli bir oturum belgesi olan ve formu dolduruken Rusya'da ikamet eden kişilerin işlemleri Varşova'da olan konsoloslukta devam etmekte.

Ayrıca sağ üst kısımda olan arama butonuna tıkladığınızda bir çark göreceksiniz. Eğer ona tıklarsanız detaylı arama seçeneği karşınıza gelecek, orada istediğiniz filtreleri uygulayarak sorunuza cevap olabilecek deneyimler karşınıza çıkacaktır.

• @ATS16 teşekkür ederim.

• @Revolter teşekkür ederim.

• @Revolter ilgilenip yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim, yakın zamanda gireceğiniz mülakatta başarılar diliyorum inşallah başarılı bir sonuç alırsınız.

• @emirhan1 Rica ederim ne demek, iyi dilekleriniz için de çok teşekkür ederim sağolun 🙂

• Arkadaşlar herkese merhaba. Ben sağlık sorunlarından ötürü 2024’ün başvurusuna anca bakabildim, kazanmışım haberim yokmuş ve şuan ne yapmam gerektiğini anlamaya çalışıyorum. Ds260 formunu hemen doldurdum, gönderdim. Case number 47XX Ben şimdi numarama göre mi değerlendirileceğim yoksa halihazırdaki numaraların sonunda mı olacağım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@airman ds260 formunu doldurduysaniz mülakat bekleyeceksiniz, şuan yapacağınız bir şey yok.

bu arada lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐

@airman öncelikle geçmiş olsun hızlı bir şekilde ds260 formunu doldurup mail almayı bekleyeceksiniz. Sıranızın neresi olcağını bilmek zor çünkü mülakat alabilmeniz için ds formunu doldurmanız lazım sonra bu form kcc tarafından kontrol edilip işlenmesi lazım vs o prosedürler bittikten sonra mülakat almaya hazır hale gelebilir dosyanız ancak

• @Mehmet-Yıldız dosyanizi kabul ettikten sonra shengen vizesini nasıl aldiniz

• @Gunesy2000 merhabalar Ankara’da mı görüşme yaptınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zeynepebe bu tür bilgileri öğrenmek için bu başlığın ilk sayfasındaki excel listesini kontrol edebilirsiniz.

• Merhabalar arkadaşlar, adamlar şaka yapıyor galiba sadece nisan ay için sadece 21 kişi email atılmış😠
    Acaba bu 9 mayısta anakara açılacak USCIS ofisi belki hızlandırır işleri, diye düşünüyorum.

• @gucarslan teşekkür ederim bilgilendirme için ☺

• merhabalar.ismim gökhan.dünkü çekilişte kazandığımı öğrendikten sonra ds 260 formunu doldururken şu hatayı alıyorum acaba sebebi nedir.

The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email ([email protected]) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

teşekkürler

• Herkese iyi pazarlar dilerim,
    Haziran ayında Viyanada randevum var. Bir konuda soru sormak istiyorum. Nisan 2004 nisan 2005 tarihleri arasında 1 yıl süre ile ABD de yaşadım. Yaşadığım bu süre için Adli sicil kaydı almak zorunda mıyım. ABD den döneli Yaklaşık 20 yıl olacak. Bu süre içinde de hiç ABD ye gitmedim.
    Bu konuda bilgisi olup bilgi verebilecek olan forumun değerli üyelerine şimdiden teşekkür ediyorum.

• @Ümit-Karabayır bey yeşil pasaport sahibiyim.

• @sonokege Merhaba, "Present and former residents of the United States do NOT need to submit any U.S. police certificates." Yani gerek yok buraya bakılırsa. Yanlışsa düzeltin lütfen.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |