Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @CUMİXA Aynı sorunu ben de yaşadım yazarken I lara basmayacaksınız i ye basın sorun düzeliyor.

• aynen öyle. biz de hanımla konuşurken, aslında diğer sene çıksa tam oturuyo her şey demiştik, sonra tü tü tü tü diye tükürüp sözümüzü geri aldık ama az tükürmüşüz demek ki... tek sayılar hep daha iyi başlangıçtır zaten. 2+0+2+5 de Milliyetçi hareket partisinin 40. yılı oluyo zaten.

• Genciz yine de.. Maksat çocukların hayatını kurtarmak en çok da.. Bakalım sonuna kadar savaşıcam

• @Yıldıray81 Abi inan sana yazdığımı fark etmedim 🙂 cvp gidene gitti bence ,kusura bakma acemilik:)

• @hsn-kartal Farkettim sonradan 🙂

• @Yıldıray81 şimdi İnterneti karıştırırken gördüm 2018 yılında green card çekilişini 4390 kişi kazanmış

• Merhabalar, 4. Senede greencard kazandım. Ds260 Formunu erken göndermedeki mantık nedir tam olarak? Birde danışmanlık için önerebileceğiniz kurum varmı?

• ⭐⭐⭐

@Oguzhan-Turhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhabalar, 4. Senede greencard kazandım. Ds260 Formunu erken göndermedeki mantık nedir tam olarak? Birde danışmanlık için önerebileceğiniz kurum varmı?

Dv24 süreci için sorularınızı bu konuya sorunuz;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları/981

• ⭐⭐

@Oguzhan-Turhan sorularınızı lütfen dv2024 aşamaları odasında sorunuz. İlgili odanın ilk iletisinde tüm detaylar mevcut. Erken göndermeniz numaranız yüksekse current olunca mülakat alma ihtimalini artırır.

• ⭐⭐⭐

@Oguzhan-Turhan evet çok güzel bir danışmanlık var oda burası hemde ücretsiz

• @hsn-kartal Ben başka bişeyle mi karıştırdım acaba?🙄 Araştırıcam bunu

• Bu ileti silindi!

• Dv-2024 Ankara Mali yılı için bir öngörü tahmin sunabilir misiniz , 2023 hariç son yıllarda case number Ankara'da 30Binlere kadar ulaşmış benim dosya numaram 24XXX lerde bir çok yerde araştırma yaptım excel tablolarını karşılaştırdım muhtemelen dosyam 2024 nisanda current (aktif) olacaktır diye düşünüyorum umarım kazanan herkese mülakat tarihi verilir cevaplayan herkese teşekkür ederim.

• günaydınlar. 20k üzeri vize alan var mı acaba? çıkma ihtimali nedir?

• Sayın @kadiruslucan günaydınlar öncelikle hayırlı uğurlu olsun umarım süreciniz mümkün olan en kısa sürede sağlıklı ve huzurlu şekilde tamamlanır. İlk olarak sizin döneminize ilişkin mali dönem henüz başlamadığı için sorduğunuz soruyu konsolosluk dahil bilmemektedir, süreç başlayınca hep birlikte göreceğiz. Sürece ilişkin sorularınızı aşağıdaki linkten sorarak ve takip ederek daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları?page=1

• @kadiruslucan her sene değişebiliyor konsolosluk performansı, dileriz bu sene iyi bir performans sergilerler ve vizenizi kolayca alırsınız. siz her ihtimale karşı dosya taşıma ile ilgili konuları araştırınız . geçmiş deneyimlerde viyanadan vize alan forumdaşlarımızın anlatııklarını okuyunuz.

• ⭐⭐⭐

@Ahmet-Türk süreçle ilgili sorularınızı aşamaları başlığında sormanız daha iyi olacaktır, çok güzel bir mottosu var bu konuda Gucarslan beyin “Ankaraya güvenmeyin”. Bunun dışında kaça gelir kaça gelmez noktasında kimsenin dediğine inanmayın şu anda

• merhaba arkadaşlar dv2024 çekilişi için başvurumu yaotım elimde confirmasyon numaram var ama soy adımı kabul etmiyor çok saçma başvururkende aynısını yazdım türkçe karakter kullanmadım aydın soy adım ilk harfi büyük gerisi küçük ve i harfi ile yazdım yani:(Aydin) olarak ama nedense bir türlü kabul etmiyor kontrol edemiyorum bir şekilde başvuru formundaki isme bakma şansımız varmıdır

• Yasaklı

@eaydin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

merhaba arkadaşlar dv2024 çekilişi için başvurumu yaotım elimde confirmasyon numaram var ama soy adımı kabul etmiyor çok saçma başvururkende aynısını yazdım türkçe karakter kullanmadım aydın soy adım ilk harfi büyük gerisi küçük ve i harfi ile yazdım yani:(Aydin) olarak ama nedense bir türlü kabul etmiyor kontrol edemiyorum bir şekilde başvuru formundaki isme bakma şansımız varmıdır

Hocam formu doldururken AYDİN olarak yazın klavyede, formda yine AYDIN olarak yazacak. Bir de öyle deneyin. Benim de soyadımda i harfi var ve çok uğraştırmıştı beni formu doldururken.
    Umarım işe yarar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |