Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @datanist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Omer-Manas resmi is teklifi elbette yarariniza olur. Bu arada, bazi ABD konsolosluklari sizden hesap dokumu istemiyor.

Umarım Litvanya'daki konsolosluk da istemez 🙏
    Teşekkürler, ben yine de iş teklifini de yanımda götürürüm. Ayrıca alacağım teklifteki iş, 2 yıldır Litvanya'da çalıştığım iş ve okuduğum 2 yıllık meslek yüksekokulundaki bölüm de aynı : sosyal hizmetler asistanlığı.

• Selamlar, benim case number 2024EU000007XX. Çekilişin açıklandığının ertesi günü ds260 formunu gönderdim. Mülakat için davet mail'i ne zaman geliyor ve bu case number ile önlerde sayılır mıyım?

• @Meho35 Dosya numaranız çok iyi, 700 küsürlerde olan sıraya en yakın sürede mülakat verirler diye düşünüyorum. Çok şanslıymışsınız hocam 😀 tekrardan tebrik ederim

• @Meho35 hemde baya bi önde görünüyorsunuz, 700'lü sayılar ile tebrikler, mülakat tarihi sanıyorum 2023'ler bittikten sonra yani ekimden sonra gelmeye başlar.

• @Meho35 maşallah 1k nın altı süper hocam ,mali yıl açılır açılmaz ilk aydan mülakata çağırırlar muhtemelen hayırlı olsun

• @Meho35 Ben olsam şimdiye evi bulmuş uçak bileti bile almıştım 😃

• @Yıldıray81 Zaten böylelerine çıkıyor bu çekiliş. Umut fakirin ekmeği işte anca koyun gibi gidenleri izleriz biz böyle. Gelip iki soru sorarlar gidince bir daha foruma bile girmezler. O sene bu sene hadi çekiliş sonuçlarına yakın bir rüyada görürüz kazandığımızı ya da Amerika plakalı araç görürüz kesin bize çıkar o zaman. Seneye mayıs ayında görüşmek üzere.

• ⭐⭐

@Meho35 forumda bir çok başlık var.Keşke biraz okusanız. Konuya bu kadar uzak olmakta ne bileyim.

• @GizemYılmazz İki gün önce rüyamda Santa Monica kumları üzerindeyim tam ayağa kalkmak isteyince uyandım. Dediğiniz gibi biz şuan izliyoruz 🤣 Umarım bu sene isteyen herkesin yüzü güler

• merrhabalar, resmi siteden istenen evraklara baktım 12 tane aşı demişler, bu aşıların kartları yok malesef çok eski kayıtlar olduğu için. bunları tekrar yaptırmak gereklı mı yoksa kan değerlerine bakınca görülüyor mu hepsi, deneyimi yada bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirebilr mi 🙂

• @ozkan-akbulut merhaba. mali yıl nedir hocam? hangi tarihte başlayıp hangi tarihte bitiyor?

• ⭐⭐

@ayseyildirim sorularınızı dv2024 aşamalarında sorun ltfn. Sürecinizide imzanıza taşıyınız.
    Sağlık muayenesinde eksik aşılarınızı vuruyorlar zaten.si önceden herhangi bir aşı olmayın. Ama çocuğunuzun aşı kartını götürebilirsiniz.

• ⭐⭐

@semihistanbul sizin için 2023 ekimde başlar 2024 eylül sonunda biter. Sorularınızı dv2024 aşamaları başlığında sorun. Forum içerisinde mülakat deneyimi ve abd ye ilk giriş deneyimlerini okuyun. Velhasıl okuyun hocam.

• @semihistanbul Mali yıldan kasıt dv2024 işlemleri Ekim 2023 de başlayacak -Eylül 2024 de bitecek bu zaman dilimine mali yıl deniliyor

• Selamlar,

Benim bir sorum var. Muhtemelen daha önce sorulmuş olabilir ama forum'u arattığımda bulamadım.

GreenCard Talihlisi aslında eşim. Vize görüşmesinin ardından 6 ay içerisinde önce ben USA'a gidip birkaç ay iş arayıp ardından (6 ay süresi dolmadan) eşim ve çocuklarım gelse uygun olur mu? Esas talihli eşim olduğu için o olmadan giriş yapmamda sıkıntı olur mu?

Desteğiniz için Teşekkürler.

• ⭐⭐

@ridetowild Önce asıl talihlinin giriş yapması gerekiyor. Yani bu durumda önce eşinizin giriş yapması ya da birlikte giriş yapmanız gerekiyor.

Bu ve benzeri soruları şu başlık altında sorabilirsiniz (aynı zamanda ilk 3 iletiyi incelerseniz birçok sorunun cevabı mevcut ): DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

• Selamlar sıram 10k ne kadar sürede gelir sizce mülakat?

• @ozkan-akbulut teşekkürler

• Yasaklı

Varmı benim gibi dayanamayıp arkadaşlarına ailesine çevresine green card ı söyleyen 🙂 çok pişman oldum sonradanda iş işten geçti artık umarım mülakatı geçer hayırlısıyla gideriz :))

• @Prm-oguzhan Ben söyledim 🙂 Sizin CN number 2k larda hocam siz kolay alırsınzı. Asıl biz alabilir miyiz ona rağmen umut fakirin ekmeği 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |