DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aldaci-0 Bu ne hocam büyü mü yapıyosun

• Son 2 dal sigaram kaldı onu da akşam hsbs'i görünce yakacağım.Ondan sonra calisthenics'e devam.

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐

@melihguney, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Dün kahve falıma baktı bir tanıdığım. fincanı kapatmadan önce bir dilek tut dedi. ne dilediğim malum. fakat fala bakarken tuttuğun dilek için daha zaman var dedi. o yüzden çok heyecanım yok.:)

Yaw o fal bakanlar hep öyle atıyo. Aldırma. Psişik gücü olduğunu iddia eden bazı arkadaşlar da 2018 de demişti ki, yurtdışı için kendinizi çok harab etmeyin. 2024 de ancak gidebileceksiniz. Aha 4 ayı gitti 24 ün. Hiç yurtdışına gidebileceğimiz bir hazırlığımız yok. Bu sene gc yi kazanan bile 25 de ancak gider ki bu dosya taşıma hikayesine o da zor. Global dünyada 8 milyar insanın içinden sıyrılıp da toplamı 400 milyon nüfusa sahip Dünyanın en yaşanası 4 ülkesinden birine gidebilmek çok zor artık. Bunca vize, güvenlik, mali koşullar vs varken göçmenlik zor. 100 yıl önce ne kolaymış bu işler. Paran olsa yetiyormuş.

• @salih-atilla Hadi inş.

• Sonuçlara bakarken video çekelim ilk tepkiler önemli 🙂

• @ebrkan92 geçen sene viral olan bir video vardı. cocuklar video almıştı 3-4 kişi. cok gülmüştüm .
    bu sene aynısını deneyeceğim bakalım.
    hnbs görürsek Atmam Herhalde 🙂

• ⭐⭐

@doguStone Benim planım 19:00 a kadar oyun ve forum

19:00 da ortadan kaybolmak, forumu kapatmak,
    19:00-23:00 arasında youtube daki gc canlı yayınlarını izlemek,
    Gece 23:00 gibi sonuca bakmak,
    Gece 01:00-02:00 arası foruma girmek

• @doguStone vallahi selected efsanesi mi 🙂

• Merhabalar güzel insanlar! Her birimizin heyecanla beklediği o gün geldi de çattı. Foruma ilk üye olduğum zaman yanlış hatırlamıyorsam 30'lu günlerden düşerken şimdi sadece ve sadece saatler kalmış. Umarım ki bu akşam gönülden isteyen, sürecin altından kalkabilecek herkes o mutlu haberi alır. Sağlıcakla kalın, sevgiler!

• @Birgariphayat enerjiiiiiiiiiiiiiii ben kazanacağım

• Neler yazmış insanlar,fal baktıranı mı dersin sayılardan kombinasyon yapanları mı dersin plaka görüp heyecanlananı mı dersin.Ben iyi güldüm Allah'ta sizi güldürsün arkadaşlar 😂

• @aldaci-0 İnşallah dostum Allah gönlüne göre versin🙃

• @Birgariphayat amin inşallah hepimizin

• @okcash sadece kazananlar doldurabilir.

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@efes22 Bu arada çok görmeye başladım. Hatta bizim apartmanda da var bir tane portakallı Miami plakalı Range Rover 🙂

Sizin orası nasıl bir yer bilmiyorum ama bizim burası o tür ABD plakalı araçları sık görebileceğimiz bir yer değil ve bize de o yüzden çok tuhaf geldi ilk anda fake plaka olabilir mi diye düşündüm ama plaka çerçevesi altında bile "Tom Rosh" yazıyordu(muhtemelen galeri adı) ve tamda gc konusu üzerinde konuştuğumuz sırada olması enteresan ayrıca oğlum lise son sınıf öğrencisi bu aralar yoğun bir şekilde yks sınavlarına hazırlanıyor haftada 6 gün 12 saat okulda gc sonuçlarının bugün açıklanacağını bile bilmiyordu dün gece ben söyledim.Bende kendimce öyle umutlandım işte Allah herkesin kalbinde ne varsa nasip etsin inşallah.

• arkadaşlar green card çıktı diyelim sadece ev tapusu göstererek vize onaylanır mı ? tapu yanında kaç dolar gösterelim tek kişi için cevap için thank you

• @uzaklarr aynen aynen 🙂 Geçenlerde Biri Canlı Yayına Alıp Konusmuslardı Geniş Bir Vakit Bulabilirsem onuda izleyeceğim 🙂

• ⭐⭐

@efes22 Bahtı açık olsun. Bol şans!

• @Göksel-Coşkun henüz sonuçlar açıklanmadı akşam 19 dan sonra deneyin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |