DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SUAT-GUNAY ciddi mi

• @SUAT-GUNAY ciddi mi

• son 18 dakika kaldi. 18 dakika sonra gurbet acisi baslayacak 😃

• Şu anda forum Lottery sitesinden daha yoğun
    gov.us uzantısı şart oldu bu siteye

• Gün içinde forum 100 kişiyi gördümü baya kalabalık derdik maşallah baya doluyuz. 🙂

• @mikael Anladım onu bende makarasına söylemiştim zaten :))

• ⭐⭐⭐⭐

@Evrenos abd nin yayınladığı ayrıca bizimde not tuttuğumuz excel dosyalarına bakın demiştim gözden kaçırdınız demek ki araştırmadan konuşuyorsunuz derken olay buydu araştırmamış herkesle canım isterse dalga geçerim

• DV2024 için başvuru yapan arkadaşlar 15 dakikada sonuçları kontrol edebilir. Hepinize iyi şanslar.

• Köydeyim şuan az çeken internetimle beraber hazır bekliyorum.
    Umarım kontrol yapabilirim.

• DV2024 için başvuru yapan arkadaşlar 15 dakikada sonuçları kontrol edebilir. Hepinize iyi şanslar.

• ⭐⭐

@vinicius yok yok, yanlış anlaşıldı diye sildim 🙂

• Hayallerime son 14 dakika🙃🙃

• Genel de sonuç açıklandığında sitede çökmeler yaşanıyor mu ?

• bu forum 1000 kisiyi kaldiramaz simdiden soyleyeyim 😃

• Sitede şimdiden sorunlar başladı. Son 13 dakikadan herkese selamlar 🙂

• DV sitesi şimdiden çöktü arkadaşlar geçmiş olsun 😃

• ⭐⭐⭐⭐

Neyse ne istiyorsanız düşünebilirsiniz seçilirseniz bu seçen kişinin neden seçtiğini seçilmezsenizde neden seçmediğini düşünürsünüz

• çıkarsa söz verdik hanıma dünya masrafa sokacak beni ama canı sağolsun çıksında telafisi kolay

• Edge tarayıcı tavsiye ederim

• Son 10 dk kalbim yerinden çıkacak..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |