Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Uçan-hollandalı

aklima bu geldi 😃

• @teddydaniels

bilmeyenler icin siz biliyorsunuz sanirim...

• @Cemda Kazanmamin Pek Önemi Olmadı Babam Batırdı Borsada 😕 Yaklasik 2 Sene İnternet Uzerinden Bilgisayar Oyunlariyla Ugrastim Oyun İci Para Birimleri In-Game Currency Toplayip Oyuncu Marketinde Yabancilara Dolar Kuru İle Sattık İşimiz Gayet İyi Gidiyordu Ta Ki İş Yaptigimiz Oyunun Selling Market Kısmı Patlayana Kadar 😕

@gariban Bilmediğiniz Durumlara Yalan Dolan Demek İçin Başkasının Hayatina Disardan Bakip Yorumlamak Gerekir Herkes Ayni Koşullarda Yaşamıyor Benim Seni İnandırma Gibi Bir Mecburiyetimde Yok Ayrıca Ayrıca Capital Letter İçinde Özür Dilerim Aliskanligim Bu Maalesef Bu Her Forumda Yaptigim Bir Durum Tek Taraflı Bir İnsan Olarak Dusunuyorsan Ve Kendi Pencerenden Sahsina Benim Hayatima Yalan Dolan Diyebiliyorsan Senin Yasadiklarina Yasanmislik Dememeyi Tercih Ederim. Sana Baska Yorum Yapmam Hocam :))

• @Hayri-Sozen hocam olayı anlamadım sonunda böyle pm li a.m. li bi saat vereceksiniz diye bekledim meğerse üstte pm muhabbeti dönmüş sorry 😂😁

• Şimdiden çıkmayan arkadaşlara bir şey söylemek istiyorum. Olurda kazanamazsanız üzülmeyin siz değil AMERİKA kaybeder. Çokta fifi 😂( inşallah çıkar ya ilk başvurum)

• @teddydaniels evet yurtdisina cikanlarin anlayamadigi bir olay bu am pm olayi. yukarda kafa karisikligi olunca bende aciklik getirmek istedim.

umarim boyle problemlerimiz olur. 😃

• ⭐⭐

@Ekto-Oktan allah yardimcin olsun. sifirdan baslarsin sorun olmaz. bir yol bulunur insallah kazanirsin kanka

• @Muhtaradana Senin durumun nasıl oldu, büyük talihsizlik yaşadınız henüz ABD topraklarına ayak basamadın değil mi? 😞 Bu sene sanada tekrar şans güler umarım..

• Tr saati ile kaçta açıklanacak yarın?

• @hdemircanusa aman ha zengin hastalığına yakalanırsa dur yanlış oldu😅

Türkiye'de zengin hastalığı ABD'de gut hastalığı

Tam hayalimize kavuştuk derken kendimizi Amerika'nın tahtalı köyünde bulmayalim😅

• @possıble-green 19:00 idi sanırım. Dv lottery sayfasından da bakabilirsin.

• 7 aciklanacak olsa da ilk bi kac saat yogunluk olacaktir. isimiz zor. tum dunya ayni anda girmeye calisacak.

• Bu ileti silindi!

• Daha öncesinde Avrupa'dan herhangi bir ülkeye göçmenlik deneyen oldu mu?

• Sistemde görünen son mezuniyeti lise ise öyle devam edersiniz sorun olmaz 🙂

• ⭐⭐

@Sabri-FT sA--Sabah kahvaltıda avakado , salam , kaşar peyniri , 1 tane çilekli donut yanında da Portakal suyu ( kahve sevmem ) tamam işte sisteme ayak uydurduk sayılırız 😃

• @Sabri-FT DV-2027 dedi bana da gönül isterki bu sene olsun ama 2027 olacaksa da beklerim yeterki bileyim 😂😂

• @hdemircanusa Aynen ya o iri iri Avakadolarda aklım kaldı benimde kahvaltı hayallerimde var 🙂

• Potansiyel rakiplerini elemine etmek icin Amerika batiyor diyen kimseyi goremiyorum 😃

Halbuki gurbetci abilerimiz surekli propaganda yapiyorlar bu konuyla ilgili burada neden yok anlayamadim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |