Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Nedir yanlışım ? DS260 formunu gönderdikten sonra diyelim ki bebek dünyaya geldi , Mail atıp güncellenmesini istedikten sonra Talihli kişi Kendi DS260 formuna girip Çoçuğunuz varmı kısmına Evet diyip bebeğin bilgilerini girmeyecek mi , Yanlış mı biliyorum

• ⭐⭐

@Calibraturbo abi bu iletiden dolayı uçmuşsun 😃

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa çocuğun formunu ekleyip doldurması gerekecek önce bunun için formunu açtırmasına gerek yok mülakat gelmedende çocuğuna form oluşturabilir. Ben sizin çocuğa form oluşturmak için mail atmanız gerekiyor dediğinizi sandım ilk başta onun için yanlışsınız dedim

• ⭐⭐

@waterman aynen öyle 😄 sınav günü yaklaştıkça son sürat dersine çalışanlar gibi herkes. Ne diyelim, umarım gitmeyi gerçekten isteyen ve buna ihtiyacı olan kişiler en düşük case noya sahip olarak bu çekilişi kazanır..

• ⭐⭐

@tufank Yukarıda bi arkadaş yazmıştı ... Hepimiz burda gerçekten gitmek için birşeyler çizip karalıyorruz Olurda kazanırsak ne kadar erken DS260 formunu hızlı ve doğru bilgilerle gönderirirz onun için uğraşıyoruz ama buna herkes şahit olacak burdan bu kadar uğraşan 3-5 kişi hariç herkes bu foruma ilk defa gelip Beyler DS260 gibi bi form morm varmış bu nasıl dolacak diye yazacak , bari Çok hevesi olmayan yada bu forumdakiler kadar bilgi sahibi olmak istemeyen yada üşenenlerden önce davranalım da gerisi nasip 😁

• ⭐⭐

@tufank 🙂 Yalnız Türkiye değil tüm dünyada herkes bu formu doldurmak için siteye giriyor haliyle ilk günlerde sık sık kopmalar oluyor. O nedenle her sayfayı save yapmak şart.

• Arkadaşlar merhabalar. Talihli olduktan sonra DS 260 formunun mümkün olduğunca çabuk doldurulup gönderilmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz. Ancak şöyle bir durum var; talihli olununca DS 260 formunu doldururken greencard'ın gönderileceği, Amerika da bir adresin formda belirtilmesi gerekiyor bildiğiniz gibi.

Olurda talihli olursam bir adres bulmam uzun sürebilir diye düşünerek DS260 formuna temel bazı bilgileri girer, formu kaydedip çıkar ve bir adres bulunca formu tamamlayıp gönderirim diye düşündüm. Bu şekilde bir strateji ile ilerlemenin mülakat tarihine olumsuz etkisi olur mu acaba?

• ⭐⭐

@hdemircanusa tabi ki çok önemli hızlı ve hatasız doldurmak. Bilgi almaya çalışmak, araştırmak çok doğal. Ama basit bir form gerçekten, ds160 formu doldurdum yakın zamanda ona benzer sadece bazı ek bilgiler var. Eğer derli toplu ise çoğu bilginiz en fazla 3 - 4 saat alır diye düşünüyorum. Hadi diyelim 1 gün sürsün. Umarım Ankara dv2024 için çok daha fazla mülakat ve vize verir..

• ⭐⭐

@tufank DS260 formu benim için süreceği 15dk. ben ezberledim soruları , ama bi yazım yanlışı vs çok sıkıntı , birazda takıntılıyım ondan dolayı herkes gibi bende üstüne düşüyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa valla öyle ya birde cıkıp gitmeyen tayfa…

• ⭐⭐

@greygoose evet “not avaliable” yazıp geçebilirsiniz. Mülakat günü adresi verebilirsiniz. Forumda ds260 formu ile ilgili bir paket var https://yesilkartforum.com/cekilis/
    Çoğu sorunun cevabı mevcut. Hatta video da mevcut yesilkartforum youtube hesabında.

• İstersen ds 260 formunu direk sabmitle
    Ama sonradan uğraştırır
    1 hafta içinde hallet
    Çok fazlada aceleye gerek yok bence

• ⭐⭐

@greygoose Adres kısımlarına ''NOT AVAILABLE YET '' Yazıp formunuzu gönderin , Mülakat için gittiğinizde size tekrar adres için teyit almak istediklerinde orada güncel adres verebilirsiniz.

• ⭐⭐

@waterman Öyle kişilere denk gelip kafayı üşütmek istemiyorum 😠

• ⭐⭐

@Serap-2 doğrudur ama bence biz ülkece daha bir tetikte ve hazırız Ankara mülakat performansından dolayı 😂

• Şu başvurunun sonuçlanmasını en az seçimler kadar heyecanla bekliyorum.
    Çıkarsa 6 aylık bir kız babası olarak çok mutlu olacağım.
    Çıkmazsa en azından yolumuza bakalım kafayı takmış durumdayım şuan, açıklanana kadar rahat yok.

• ⭐⭐

@mukavemet Pandemiden önce öyleydi , DS260 Formunun zaman oalrak bi önemi yoktu , Şimdi DS260 Formunu erkenden gönderen 5xxx numaralı talihli DS260 formu göndermemiş 3xxx nolu talihliden daha erken mülakat alıyor

• Anladım, sorumu yanlitladiginiz için teşekkür ederim 🙂
    Ds260 formunda pasaportu boş geçip mülakat tarihi aldıktan sonra email ile uğraşmak istemeyenler için bir alternatif olarak düşündüm.

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sabri-FT isterlerse yaparlar ama kendinizi o gün keyfi yerinde olmayabilecek bir memurun insafına bırakmak ister misiniz?

Ya zaten GC sana çikacak ve birde üstüne mülakat tarihi alıcaksın bunca şansın arasinda dediğin olmaz herhalde 😅

• Facebookta DV2024 için Türkiye kotası arttırıldı diye birisi yazmış. Doğruluk payı nedir? Araştırdım ama bulamadım

• @cgokhan bu forumdaki herkese GC çıkmasıyla eşdeğerdir🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

148

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |