DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Falcon-0 içinde geçerli bir amerika vizesi varsa isterler yoksa istemezler eski pasaportu

• ⭐⭐⭐

@asariel edevlet evraklarını boşa indirmeyin şimdiden üzerlerindeki barkod bir süre sonra geçersiz oluyor. Güncel halini hazırlamak en iyisi. Hele bir kazanın mülakat alın zaten mülakatı beklerken evrakları ayarlamak için bolca zamanınız olcak

• Arkadaşlar hazır gc sonuçlarına az bir zaman kalmışken,forumda konusu geçen Ankara'nın yeterli mülakatı vermemesi gerçekten can sıkıyor.Kartı kazanmak matematiksel olarak düşük bir ihtimal olmasının yanında bir de mülakat olayı buna eklenince insanın canı sıkılması içten bile değil,bu konu hakkında yesilkartforum ailesi olarak bişeyler yapamaz mıyız? sıkıntımızı dile getirsek,baskı altına alsak ne bileyim bir tepki falan göstersek...

• arkadaşlar ds260 için pasaport olmalı mı şimdiden başvurmalımıyız yoksa çekiliş sonucunu beklemek mi mantıklı ve kaç yıllık pasaport almalıyım ?
    3 yıllık alıp uzatmadı amerikadaki türkiye konsolosluğunda yapabilir miyim ?

• bu sene 10. başvurum oldu. ilk birkaçında kesin kazancam umutlarıyla beklerdim. hnbs yazısına alıştıkça artık çok sakin bir bekleyiş yaşıyorum. ama şu son bir hafta kala bir kıpırdanma oluyor nedense 😃

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa yanlışınız var konu hakkında. Asıl talihli formunu doldurup submit eder kendi formu kitlenir, eşi formunu doldurur submit eder eşininde formu kitlenir. Sistem kilitlenmez sadece kişi formu kitlenir. Daha sonra add applicant yapıp çocuğunuda ekleyip form doldurabilir sorun yaşamaz. Ancak mülakat aldıktan sonra kendi formlarını açtırıp çocuğu olduğunu belirtmeleri gerekir

• ⭐⭐⭐

@bismail bir kerede doldurmuyorsunuz. Herkesin formu ayrı ayrı doldurulur ve ayrı ayrı submit edilir

• @Emre-Kurtulmuş
    İşte abi sorunda burda talihli kendi case n. ile formu doldurup gönderdikten sonra diğer hak kazananlar için tekrardan yeni bir form açmak için case number mı veya başka bişey mi olacak onu tam bilmiyoruz. Yani nerden girilip açılacak .

• ⭐⭐⭐

@Sabri-FT isterlerse yaparlar ama kendinizi o gün keyfi yerinde olmayabilecek bir memurun insafına bırakmak ister misiniz?

• @Birgariphayat azda olsa "bedava" sunulan vatandaşlığı bu şekilde tepkiyle karşılamak nankörlükten başka bir şey olmaz. üstelik loto çıkan herkesin gc alamayacağı belirtilmişken. bu tarz tepkileri anlıyorum insanlar bir hayal bir umut olarak görüyorlar bu fırsatı. naçizane tavsiyem çıkan arkadaşlar gerekli prosedürleri takip edip bu hakkı değerlendirmeye çalışsınlar. çıkmayan insanlar ise üzülmemeye çalışıp şansların denemeye devam etsinler. umarım hak eden herkese çıkar.

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra deme deme linçleniyorsun onu diyince burda😄

Ama katılıyorum yanlış başlıkta başladı DS soruları, hangi konsolosluğa taşıyabiliriz acaba vs soruları sohbet odası Aşamaları konu başlığına döndü nerdeyse 😄

• bence ds260 formunun bu kadar da acillik durumu yok. size çıkan cn'a göre mülakat alacaksınız formu oldukça geç doldurmadıkça. ben yanlış biliyor olabilirim. forumun değerli müdavimleri bu konu hakkında fikirleriniz nelerdir?

• ⭐⭐⭐

@sezgisarikas bakın tekrar yazmış olayım. Siz CN numaranız ile sisteme giriş yaptınız önünüze sizin ve eşinizin ayrı ayrı formları çıkıcak listede. Gireceksiniz birinizinkini doldurup submit ediceksiniz önce, sonra girip diğerini doldurup onuda submit ediceksiniz bu kadar

• @Emre-Kurtulmuş olay budur teşekkür ederim, şimdi anladık hocam sayende

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hdemircanusa yanlışınız var konu hakkında. Asıl talihli formunu doldurup submit eder kendi formu kitlenir, eşi formunu doldurur submit eder eşininde formu kitlenir. Sistem kilitlenmez sadece kişi formu kitlenir. Daha sonra add applicant yapıp çocuğunuda ekleyip form doldurabilir sorun yaşamaz. Ancak mülakat aldıktan sonra kendi formlarını açtırıp çocuğu olduğunu belirtmeleri gerekir

Sistemin kilitlendiğini nerede söylemişim merak ettim ?? ''Sistem kilitlenmez sadece kişi formu kitlenir'' demişsiniz. Bende DS260 formunuz kilitlenmiş olacak demişim. Sistem kilitlendi bir daha giremezssiniz mi demişim 😌

• @Darko Ben sizinle ayni fikirde degilim. Eğer mesleğiniz varsa Amerikada daha iyi paralar kazanabilirisiniz. Ama benim asil gitmek istememin sebebi tamamiyla Almanyanin iklimine alişamamiş olmam

• ⭐⭐

Bu gidişle DS-260 formu doldurma yarışından ceac sitesi çökecek . Tüm Türkiye DS-260 doldurma maratonuna hazır. Ufak bir sıkıntı var, henüz talihli değiliz 😂

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa kilitlendi dediniz demedim bebeği eklemek için mail atıp açtırmanız gerekir noktasında yanlışınız var

• ⭐⭐⭐

@tufank ahaha aynen ya şuraya bak ülkedeki tek umut bu oldu 😂

• @ayvalik10 Merhaba , paylaşmış olduğunuz taslak bende açılmadı. Desteklemiyor bende Farklı format üzerinden yardım rica edebilir miyim acaba ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

186

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.9k

| | | |