DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mr-dad daha önce yazdım ücretsiz eğitim alacağınız e devlet sisteminden verilen kursları takip edebilirsin. Ayrıca delivery ben yapıcam diye kimse yazmaz bu sayfa da çünkü delivery işi sadece geçici bir adımdır. Bu adımı atmadan da kimse gerçek işine başlamamıştır. Bugün gittin konuştun anlaştın yarın gel başla kimse demiyor. en az 1 aya yakın senin bekleme süren var. Ozamana kadar bu bekleme süresince nasıl geçineceksin delivery yapmadan. Uber - lyft zaten olmaz. Ben düşünmeye başladım kelimesini yazdığına göre ne iş olsa yaparım kafasında bir kişisin. Daha sonra yazdın kurslara katılacağım diye. Biraz kendine güven burada herkesin bir mesleği var. Ondan sana aşağıya linki koyuyorum oradan kendine uygun meslek kurslarına katılırsın.

• @Bassistman şimdiden emeğine sağlık hocam, umarım sıkıntısız ve temiz bir süreç geçiririz.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Aşağıdaki kanalın abone ol butonunu çökertiyoruz çünkü @denizci10 kanalıdır.

Süper, çok sevindim.
    Abone oldum.

• ⭐⭐

@mr-dad Merhaba, is degistirmek genel olarak nerede olursak olalim kedni arzumuzla da olsa insan icin guc ve stresli bir durum. Hizmet sektorunde is bulabillirsiniz ama meslek sahibiyseniz ve kendi alaninizda devam etmek isterseniz en onemlisi Ingilizcenizi bu yonde beslemek. Yeni bir meslek edinmek icin de sadece o isin beceri setine degil yine dile ihtiyaciniz var. Her ne kadar oyle gorunuyor olsa da herkes tabii ki hizmet sektorunde calismiyor, hizmet sektoru kurtarici cunku bir cok kimse dil bariyeriyle karsilasiyor fakat sunu da belirtmekte fayda var ki is teklifi alip giden kimseler de var, tek secenek yazilanlar degil. Sansiniz bol olsun.

• @mr-dad doordash veya paket dağıtımı benim de düşündüğüm bir iş, bunlar genelde başlangıç gibi düşünülebilir gider gitmez yapılabilecek en kolay göz önünde işler olduğu için tercih sebebi, biraz bu işler de vakit geçirip kendini gelişdirdikten oralara yerleştikten sonra duruma göre farklı alanlara yönlenilebilir, veya biraz önce @Bassistman ile konuşmuştuk, buradan gitmeden önce orada yapıla bilecek el işleri öğrenilebilir.

• Kesinlikle el becerisi üzerinden kazanç sağlamak çok daha kolay olduğu gibi kazanç miktarı da daha yüksek. Kuaförüm geçenlerde, abi sana çıkarsa gidene kadar eğitelim seni dükkan açarsın gittiğinde diyordu. Başta güldüm ama şimdi "len acaba?" diyorum ben de =))

• @MrtGnr senin de şimdiden emeğine sağlık hocam, umarım dediğin gibi olur ama ulusal konjonktür bunu maalesef mümkün kılmayabilir 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 çok teşekkür ederim abi. izleyen herkese teşekkür ederim. ilk video biraz soft oldu bizim için de tecrübe oldu açıkçası sonrasında yağdırmaya başlarız inşallah.

• ⭐⭐⭐⭐

@cthax çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 bu soft anlatımını sakın bırakmayın çünkü herkes oynayarak videoları paylaşıyorlar fakat sen olduğun gibi yaptığın için samimi içten ve ailemizden birisisin

• ⭐⭐

1. eyalet Hawaii ile başladığımız günü, yine Hawaii ile bitirelim ve Hawaii'den herkese iyi akşamlar 🙂

wheretostayinhawaii-780x520.jpg

Wailua-Falls-Hawaii.jpg

Best-Hikes-in-Hawaii-post-cover.jpg

0101j120009bxryod1A7A_C_640_320_R5_Q70.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@abrakadabra madem ki hawaii işliyoruz ozaman hawaii sanataçısı ekleyim bende

• cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. ayrı yazamadım, kusura bakmayın.

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim.

• @ayvalik10 Evet bunu tüm tır,çekici kullananlar hep böyle söylüyor.

• @cthax yıllarca parakende sektöründe çalışmış biri olarak artık küçük yada büyük kapalı alanda çalışmak istemediğim için tirci olup yollarda olmak tercih sebebim fakat en büyük sıkıntısı aileden eşimden ve çocuklardan uzak kalmak biraz düşündürmuyor değil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ebaris86 fatih yıldırım diğer ismi turk trucker ailesi ile birlikte 2 yıl tırda yaşadı. İlla da tır da uzun yol yapmazsın günlük sabah çık akşam eve dön tır işi de var.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 sağol abim senin değerlendirmen çok değerli

• @ayvalik10 selam...vizenin suresinin bitmesinin uzerinden bir kac yil gecti....sizce hala bir sans olabilir mi yeniletmek icin?

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.9k

| | | |