DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ailemden yakın cevremden dv2024 e cok katılan var ben hak yememek için basvurmadım dv2024 e, cok heyecanlandım baya yaklaşmıs tarih. Ben olsam 2023 sürecini forumdan ocak ayından itibaren şöyle sindire sindire okurdum ona göre cıkacak arkadaslar yeni yılda plan program yapabılır. Bizi süründürüyorlar su an umarım 2024 talihlileri sıkıntısız mülakat alır.

• @Sea işsizlik hariç aynı durumdayız. Umarım 6 Mayıs akşamı beraber kazanırız 🙏🍀

• ⭐⭐

@karaçay benim aklımda ekmek ve pastacılık sertifikası almak var. Mesleğim değil. Pizza ve ekmek konusuna meraklıyım.Kendi çapımda evde üretiyorum ve ailecek tüketiyoruz.Tabii ticari üretim için kesinlikle deneyim şart. Tecrübe edinmek lazım.
    Türkiyede alınan sertifika belki Amerikada geçerli olmayabilir ama bazı firmalar uluslararası tanınıyorlar ve bazıları da staj vs garantili kurs veriyorlar.
    GC çıktığında böyle bir kursa gidilebilir.

• @Emre-Kurtulmuş Aktif olmayan bir numara için yardımcı olacaklarını düşünmüyorum bu zaten mantıklı da değil aynı zamanda kural dışı. Numaramız aktifse KCC ile uğraşmadan direkt konsolosluk ile iletişim olayı iyiymiş çünkü bir de KCC ile uğraşmak zaten yeterince karmaşık ve sinir bozucu süreci iyice zorlaştırıdı. Sonuçta iletişime geçeceğimiz konsolosluğun yardımcı olacağı bile şüpheliyken bir de KCC ile uğraşılmazdı.

• BEN BİR ŞEY SORUCAM ARANIZDA ONAY KODU 15 HANELİ OLAN VAR MI BENİM 15 HANELİ ÇÜNKÜ 20246 İLE BAŞLAIYOR 10 ADETDE HARF VAR SİSTEMDE 16 HANE GİRMEYE ZORLUYOR PROBLEM OLUR MU

• ⭐⭐⭐⭐

@baran-bozdogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ailemden yakın cevremden dv2024 e cok katılan var ben hak yememek için basvurmadım dv2024 e, cok heyecanlandım baya yaklaşmıs tarih. Ben olsam 2023 sürecini forumdan ocak ayından itibaren şöyle sindire sindire okurdum ona göre cıkacak arkadaslar yeni yılda plan program yapabılır. Bizi süründürüyorlar su an umarım 2024 talihlileri sıkıntısız mülakat alır.

Baran bey dosya tasımayi denediniz ya da dusundunuz mu?

• @selamibasaran kurs falan bir yere kadar elinden de geliyorsa, bir pastacı veya fırıncının yanında çalışmayı düşün, onun haricinde halk eğitim veya ismek gibi yerlerde kurslar var.

• @ibrahimasar Mail attım dün Viyanaya, cuma günü Ankaranın yaptığı ayıpdan sonra Ankarayı bekleyemem schengen e de basvurucam dosya tasınır ve mülakatı alırsam. Su aralar schengene de tarih cok geç veriliyor ve red alanları da duydum işimiz zor ama 30 eylüle kadar ben mücadele edeceğim.

• @baran-bozdogan rica etsem, ilerleyen dönemde durum hakkında bilgi verirmisiniz.

• ⭐⭐⭐

@baran-bozdogan vizeli vizesiz ülkelerin çoğunu deneyin inşallah biri size geri dönüş yapar dosyanızı kabul eder. Ankara’ya tekrardan güvenemeyeceğimiz kesinleşti..

Sürecinizde bol şans diliyorum mücadeleyi son ana kadar bırakmak yok ☺

• Zaman yavaş yavaş daralıyor. 20 günün altına indik. İnşallah bu sene gerçekten belirli zorluklardan dolayı yıpranmış ve kendisine tek çözüm yolu olarak Green Card'ı gören insanlar kazanmış olur. Biliyoruz ki kimi "Çıksa gider miyim bilmiyorum. Belki gitmem." düşüncesinde kimseler bulunabiliyor. Bu çekiliş kimi insanlar için hayatının dönüm noktası oluyor. Bu yüzden her yazdığımda çekilişin sonucunun sizleri çok mutlu etmesini istiyorum. Olumlu düşünmeye devam.

• ⭐⭐

8000lere bile sıra gelmiyorsa, haybeye beklemeyelim çıkmasını yahu. bu ne saçmalık...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmet-ali-görük büyük harf yazmak yasaktır ikincisi 6 mayısta forgot number dersin doğrusunu sistem otomatik sorgulama ekranına atar telaş yapma

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY tekrar tekrar yazıyorum her sene yapılacak işlemlere bir önceki seneye bakıpta yorum yapmayın lütfen çünkü her sene yeni uygulamalar yapıyorlar

• ⭐⭐

@selamibasaran pizzacida calisiyorum ve burada isi. Biliyorsan sorun yok kimse sertifika Istemedi benden ayrica firinda simit yapiyorum orasida ayni sekilde. Certifica istemedi

• Herkese günaydın

• 19 sonra tam bu gün tüm 1 yılın belirsizliğinin son bulacağı sabaha uyanacağız tekrar tekrar söylüyorum, gercekten kalpten isteyen, gece gündüz bu konuları araştıran, gerçekten kazansa gidecek olanlara çıkar umarım..

• ⭐⭐

@emirgenco Türkiyede bu işleri yapıyor muydun? Yada kaç senedir yapıyordun. Çünkü dediğim gibi benim mesleğim değil, ama yapabileceğimi düşünüyorum.

• sayacı bulamıyorum hergün bakıp umut bağlıyoruz 🙂

• ⭐⭐

@ARDA-1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

sayacı bulamıyorum hergün bakıp umut bağlıyoruz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.5k

| | | |