DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gariban Pardon gerginlikten tarihleri kontrol etmemişim...

• @yenihayaletadam Abi sen çok geç kalıyorsun büyükelçilikten dışarı adımımı atar atmaz rehbere bir format mis...

• Bu ileti silindi!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@alexrulez 6 mayıs günü başvuru yaptığın dvprogram.state.gov sitesine girip sonuçlara bakınca orada forgot number kısmına tıkladığın zaman numaranı bulabileceksin

Merhaba forgot number kısmına tıkladığımda benden istediği bilgileri giriyorum fakat bilgiler eşleşmiyor diyor su an daha da gerildim

• ⭐⭐

@alexrulez, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@alexrulez 6 mayıs günü başvuru yaptığın dvprogram.state.gov sitesine girip sonuçlara bakınca orada forgot number kısmına tıkladığın zaman numaranı bulabileceksin

Merhaba forgot number kısmına tıkladığımda benden istediği bilgileri giriyorum fakat bilgiler eşleşmiyor diyor su an daha da gerildim

Sonuçların açıklanacağı 6 Mayıs'tan önce isterseniz her gün girin, her gün aynı hatayı alacaksınız.

• Selamlar 6 Mayıs'ta sevinç çığlıkları atacak forumdaşlarım 🙂

• @asariel 5 Aydır arkadaşlarımla 6 Mayıs Cumartesi akşamı buluşmamız için konuşuyoruz. Düşünün ki çok kısa bir süre kaldı ve geceleri uyku uyuyamıyorum. 🙂

• @kemallacin hem de nasıl doluyum, öyle böyle değil, gitmem lazım, olmazsa başka yollar deniycem.

• @kemallacin Keşke imkan olsa hepimizin anlık bir zoom toplantısında sonuçları kontrol etmemiz kayıt altına alınsa kazananların yüz ifadesini çok merak ediyorum, kendiminkini zaten kayıt alacağım kazandığım anı 😃 Bakın direk kazandığım diyorum başka ihtimal yok OLACAK 😃

• @Özgür-Can sonradan belirleyebiliyorsun.

• @Murat-4 Abi gitmem lazım demen yeterli oldu 😂 Önümüzü görememek çok kötü bir durum inşallah hayallerimize kavuşuruz

• ⭐⭐⭐

@Murat-4, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE günaydın, bu LA 'de hava hep böyle pembe, kızılmı yoksa yoksa bu fotoğraflar shoplumu hepsi aynı olunca dikkatimi çekti.

Guzel gün doğumu/ batimi olsa da genelde oynama vardir diye tahmin ediyorum. Gidince görürüz artik 😁

• @asariel Ben de çok heyecanlıyım ve çıkacağını hissediyor gibiyim. İnşallah da öyle olur. Başvuran arkadaşlarımla birlikte kontrol edeceğiz. İnşallah internetteki "VALLAHİ SELECTED!" anını yaşayan arkadaşlardaki gibi bir sonuç olur

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bize çıkmaması nedeni bu idi. Amerikayı bize hazırlıyorlar. Önce pandemi oldu çıkmadı. Sonra mülakat tarihi vermicez dediler ondan size çıkartmadık dediler. Sonra pandemi sonrası enflasyon yüksekti siz zaten bunaldınız ondan düşürelim ondan sonra sizi kabul edicez dediler ondan bu sene çıkacak bize 🙂

Abi maşallah ağzından bal damlıyor bal 😃
    Hazır bal şarabım da bitti şişeledim, sana 1 şişe ayırayım ben 😃

Öhö 2 yapsak onu. Öhö öhö. Bogazim gıcık yapti galiba 🥳

• @hadi-BE ben de tam anlayamadım gün batımları hep mi böyle oluyor diye merak ettim, kuzey ışıklarını hatırlattı bana, dediğin gibi gidince görürüz. 😄

• ⭐⭐

Kaldi dolu dolu 22 gün. :)).

• @kemallacin öyle tabii, burada hiçbir şeyin karşılığı yok, hep bir belirsizlik.

• Ne çabuk geçti zaman şurada 1 ay kaldı

• Her yil bu gruptan kac kisiye cikiyor acaba bilen varmi?

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bize çıkmaması nedeni bu idi. Amerikayı bize hazırlıyorlar. Önce pandemi oldu çıkmadı. Sonra mülakat tarihi vermicez dediler ondan size çıkartmadık dediler. Sonra pandemi sonrası enflasyon yüksekti siz zaten bunaldınız ondan düşürelim ondan sonra sizi kabul edicez dediler ondan bu sene çıkacak bize 🙂

Abi maşallah ağzından bal damlıyor bal 😃
    Hazır bal şarabım da bitti şişeledim, sana 1 şişe ayırayım ben 😃

Öhö 2 yapsak onu. Öhö öhö. Bogazim gıcık yapti galiba 🥳

@Ping-PONG bir buluşma organize edecekti. O buluşmaya elimde şişelerle geleyim ben garanti olsun işimiz 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.6k

| | | |