Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 ewet biliyorum sadece yesil ihtimali olupta bordo cikartmak gereksiz oldugu icin cikartmadik masraf vs.

• ⭐⭐

@yenihayaletadam herşey çok güzel herşey sadece ev olsa yine iyi 🙂

• ⭐⭐

ABD'de 2023 Mart ayı enflasyon verileri açıklandı ve yıllık bazda enflasyon oranı %5'e geriledi.
    Her geçen ay daha da düşmeye devam ediyor ve yıl sonunda yıllık bazda %3'lere kadar gerileyecek gibi görünüyor.

ABD önümüzdeki yıl başı itibarıyla eski haline kavuşacak gibi 🙂

image.png

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@abrakadabra bize çıkmaması nedeni bu idi. Amerikayı bize hazırlıyorlar. Önce pandemi oldu çıkmadı. Sonra mülakat tarihi vermicez dediler ondan size çıkartmadık dediler. Sonra pandemi sonrası enflasyon yüksekti siz zaten bunaldınız ondan düşürelim ondan sonra sizi kabul edicez dediler ondan bu sene çıkacak bize 🙂

• @ayvalik10 bal damlıyor ağzından...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

videonun başlığını görünce ammmmmmmaaaaaaaaannnnnnn demeyin çünkü içindeki bilgiler ilk defa duyacağınız bilgiler var.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra bize çıkmaması nedeni bu idi. Amerikayı bize hazırlıyorlar. Önce pandemi oldu çıkmadı. Sonra mülakat tarihi vermicez dediler ondan size çıkartmadık dediler. Sonra pandemi sonrası enflasyon yüksekti siz zaten bunaldınız ondan düşürelim ondan sonra sizi kabul edicez dediler ondan bu sene çıkacak bize 🙂

Abi maşallah ağzından bal damlıyor bal 😃
    Hazır bal şarabım da bitti şişeledim, sana 1 şişe ayırayım ben 😃

• Uzun bir süredir takip ediyorum forumu ama bir türlü üyelik açamamıştım. Sonunda üyeliğimi açtım, tüm forum ailesine MERHABA!

• Herkese merhaba, herkes iyidir umarım...

• Herkes super seviyorum boyle espirili hayati tiye alan ortamları var olun.
    Burdan kimlere cikacak merak ediyorum ya laflamistik iste Green Card cikti buna diye teselli buluruz.
    Yanliz çıkan cikmayana yardımcı olsun gotursun be.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

videonun başlığını görünce ammmmmmmaaaaaaaaannnnnnn demeyin çünkü içindeki bilgiler ilk defa duyacağınız bilgiler var.

muazzam bir video kısa ve çok bilgilendirici

• ⭐⭐

@animehime94, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@2009aralik ben Aralığın son haftasında bordo pasaporta başvurdum her baktığımda basım öncesi kontrol aşamasındadır diyor. 2 defa 199'u arayıp acil talep oluşturdum 1 Mayıs'a dek gelecek dediler ama pek ümidim yok. Yılbaşından sonra yapılan başvurularda ise pasaportlar 1 hafta 10 gün gibi kısa sürelerde geliyormuş. Zamdan önce başvurduğum için cezalandırılıyor muyum acaba? Aylardır beklemek zorunda bırakılmam pek normal değil.

Hayır hayır bende zam öncesi başvurmuştum günde 2defa arayıp uçağım var çıkış yapmam lazım dedim 4.günde geldi eve

• @yenihayaletadam yoooo yok öyle sessiz sedasız gitmek bunca yaşanmışlıklardan sonra sağır sultan bile kulaklarını tıkayacak.

• @Gökhan-A @yenihayaletadam ben de bundan bahsetmiştim 🙂

• Merhaba geçen sene ilk defa çekilişe başvurdum fakat sistemden kontrol etmeye çalıştığımda onay numarama bile ulaşamıyorum notlarım arasına kaydettiğim onay numaramın başı 2024 ile başlıyor beni 2024 yılında yapılacak olan çekilişe mi atmış oluyor bu durum biraz kafamı karıştırdı onay numaramı unuttum dediğim zaman yine numaraya ulaşamıyorum belgeler hatalı diyor ama kayıt yaptım ve notlarıma ekledim şu an ne yapmam gerekiyor

• @Gökhan-A Görünen o ki herkes çok dolmuş. İnşallah hepimiz için güzel sonuçlanır. Günleri saymayı bıraktık saatleri saymaya başladık.

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Gökhan-A @yenihayaletadam ben de bundan bahsetmiştim 🙂

Valla ben alırsam vizemi Amerika dan güzel bir story sonra rehberi temizleme şekli 🙂

• ⭐⭐

@alexrulez, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba geçen sene ilk defa çekilişe başvurdum fakat sistemden kontrol etmeye çalıştığımda onay numarama bile ulaşamıyorum notlarım arasına kaydettiğim onay numaramın başı 2024 ile başlıyor beni 2024 yılında yapılacak olan çekilişe mi atmış oluyor bu durum biraz kafamı karıştırdı onay numaramı unuttum dediğim zaman yine numaraya ulaşamıyorum belgeler hatalı diyor ama kayıt yaptım ve notlarıma ekledim şu an ne yapmam gerekiyor

dv2024-takvimi.png

DV2024 Green Card Cekilis basvurulari 5 Ekim - 8 Kasim 2022 tarihleri arasinda yapilacaktir. Cekilis sonuclari da 6 Mayis 2023'te aciklanacaktir.

Bulunduğunuz sayfanın ilk iletisini okuyunuz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alexrulez 6 mayıs günü başvuru yaptığın dvprogram.state.gov sitesine girip sonuçlara bakınca orada forgot number kısmına tıkladığın zaman numaranı bulabileceksin

• Arkadaşlar adres konusunda ds-260 formuna bir şey yazmasak veya şu an belli değil vs yazsak mülakatta adresi belirtebiliyor muyuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |