Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydın forum ailesi @omerozufacik ve @daydreamer kişilerin bahsettikleri sorunları üzerine dün akşam THY yönetimi ile yaptığım toplantı sonucunda olumlu gelişmeler oldu. Bizim gideceğimiz zaman ki uçağı boeing 777 olarak ayarlayıp yeşilkart forum ailesinin tüm fertleri bindikten sonra geriye kalan biletleri satacaklar. Bu yüzden koltuk sırası ve numaralarını bildirirseniz ona göre uçak ayarlanacaktır. Tek bir kişinin koltuğu değişmedi o kişi de @debbieLA77 çünkü kendisi delidir. Yöneticiler ellemeyelim dediler kendisini 🙂 @adm @berolika @diablo_ercan @Simge-Kutlu @yenihayaletadam @Ckfamily @goyro666 @tolgasatir @Emrah-Borazan

koltuk.jpg

biz 3 kişi bir de Tarçın Hanım kızımız için de koltuk rica etsek. 38 ABC olabilir mi mesela Tarçın Hanım kız o geniş alanda takılır

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly aynen bernde sana katılıyorum... o yüzden ülkeye illegal yoldan girenlerin paylaşımlarını yapanlar böyle köylü kurnazlığı ile sanki bi halt bulmuşcasına bunları insanlara anlatıp paylaşanlara karşı bir mide bulantısı duyuyorum... beyninlerinin küçük ve kapasitelerinin o olduğunu düşünüyorum... türk işte... buradaki türkler bu aynı İlber ortaylının dediği gibi ( bu tipler yüzünden) çokta göç için istenilen bir toplum değilsiniz diyor...

maalesef öyle. insanları dolandırmanın dolandırıcılık değil akıllılık olduğuna inanan saçma bir düşünce yapısına sahip bir milletiz yüzdelik büyük kısmımız. bunu da göstermekten söylemekten çekinmiyoruz çünkü marifet ya . bende olsam bu tarz insanları istemem ülkemde.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy

38 numara senin olacak çünkü özel durumundan dolayı ilk çıkış yapması gereken kişilerdensin.

koltuk.jpg

aa dolmuş 38 ABC peki 38 in diğer cam tarafı kısmını da bize ayrıabilir miyiz satılmadıysa 😁 😁

• Yasaklı

Nike invicible run3 satın almak istedim ve ödemeye kadar ilerledim. Bilin bakalım ne oldu.
    3899Tl olduğu için satın alamıyor muşum. Gümrük vergisine takılıyormuş. Vergiyi ödemek istesem bile sipariş veremiyorum.
    2900TL veya altında bir ayakkabı beğenmek zorundaymışım.

Allah belanızı versin diyorum ve köşeme çekiliyorum.

• ⭐⭐ Yasaklı

ukraynalı bebeler 4 senede otomotiv krallıgı kurdular amerikada. Ülkeleri çöktü battı adamlar degere bindi merch parasıyla tamirane açtılar. Rusya türkiyeye saldırmış olsaydı biz amerikada olsaydık degere binmek biyana işten kovarlardı sizin ülke alahuekber diyerek ruslara ateş ediyor pis musliman falan derlerdi. Adamlar 4 senede abad oldu ben 4 sene önce 20 liraya aldıgım avrupa parçanın sahte çin malını 200 e alıyorum artık. Secimlerden önce şu vizenizi gideceginiz ülkeleri garantileyin.Ana baba bacı dinlemeyin ölen ölsün burada. Şili mili . Beyaz rusya, st petersburg, Andorra , Sırbistan, Guney afrika nere denk gelirse. Vatandaslık alırsam eger ismimi cismimi degiştirecem. Umrumda olmayacak . içimden bile aglamayacam.

• ⭐⭐ Yasaklı

• ⭐⭐

@Ping-PONG ben anlamadım kafam karıştı ne oldu yani gümrük ne istiyor ayakkabı ne kadardı...

• ⭐⭐

@Lossantosdy siyah bir turp alıyorsun yıkıyorsun güzelce için bie kaşıkla oyuyorsun dışarı çıkarıp atıyorsun ( sanki kabak dolması dolduracakmış gibi oy) içine bal koyuyorsun o açtığın oyuk içine 1 tatlı kaşığı kadar,biraz da taze çekilmiş karabiber ek, bunu dik duracak şekilde bir yere bırakıyorsun geceden... (altından bir kesik alabilirsin tabanı düzleştirmek için ama dikkat et çok oyduysan alttan delinebilir) sabah da kalkıp bunu bir güzel içiyorsun öksürükten eser kalmıyor o gıcık mıcık gidiyor...

• ⭐⭐

@ErdalK bu da amerikaya giderken uçakta ne yapacağını bilemeyip saçmalayanlardan bence hepimiz böyle olur:)

• Yasaklı

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG ben anlamadım kafam karıştı ne oldu yani gümrük ne istiyor ayakkabı ne kadardı...

Nike ın kendi sitesinden “tr olan” satın almak istedim. 150€ üzeri sipariş almıyor. Çünkü gümrükten geçmiyormuş. Bireysel internet alışverişlerinde ayda 5 tane 150€ yu geçmeyen mal alma hakkımız varmış.
    Sanki ticaret yapıyorum. Ayağıma giymeye ayakkabı alıcam.

Saçma sapan bişey işte.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG ben yurtdışından alıyorsun sanmıştır. Türkiye sitesinden alamaman çok saçma 🤦🏻♂

• Yasaklı

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG ben yurtdışından alıyorsun sanmıştır. Türkiye sitesinden alamaman çok saçma 🤦🏻♂

Türkiye sitesinden almaya çalışıyorum zaten.
    Anlam veremedim.
    Neyse 2699Tl olan başka bir model beğendim aldım.
    Ekim’ de tatile gideceğim. O zaman gider mağazadan beğenir 3-4 çift alır öyle gelirim. 🥹

• Günaydınlar arkadaşlar herkese iyi hafta sonlarıı , şafak neredeyse 61 (trabzon) haftada sadece pazar günü tatilim var ama green card da CN 1XX olacağı için ingilizce çalışmam lazımm çalışanlara da kolay gelsinn

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• Gece Cape Cod rüyaları gördüm (hiçbirini hatırlamıyorum sadece uyandığımda fark ettim gördüğümü) sabah bir baktım boğazım ağrıyor. Yutkunamıyorum resmen

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG la söyleseydin bir hesap açar verirdim sana ordan alırdın. Ayrıca çok saçma bir kural en dandik ayakkabı bile 1000 lira olmuşken bu markalar bu aralıkta kaç model satabilecekler

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam cambly canmış , özgüvenim geldi resmen 🙂

• ⭐⭐⭐

Cambly demişken @Simge-Kutlu sanırım sen önermiştin dani hocayı gerçekten çok iyiymiş bundan sonra ki dersleri ondan revize ettim bile direk konu odaklı gidiyor. Beklemedik sorular sorup kelime üretmemi sağlamaya çalışıyor epey iyi. @Rüştü-Gürbüz tavsiye ederm ama boş slot bulmak zor abi de 🙂

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam cambly canmış , özgüvenim geldi resmen 🙂

biraz bi geliştireyim kendimi bende düşünüyorum ama çekilişi kazandıktan sonra 🙂

• @tolgasatir Selamlar, tavsiyeyi @dytmelek yapmıştı 🙂 Kelime üretmeyi sağlaması çok iyi, bazı hocalar ile sadece bakışanlar da var maalesef. Boş zamanını kovalayacağız artık, teşekkürler 👋🫠

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |