Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dytmelek geçmiş olsun 🙂 gitmeden önce halletmek iyi olmuş.

• @dytmelek geçmiş olsun 💊 Bir müddet uzak kalmalısınız (ekranlardan) 🙂

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş risk göze almamak hele böyle bir risk bence bu cesaret değil cahillik olduğunun altını çizerek cümleye başlamak istiyorum... risk göze alıyorum alıyorum ama doğru yolda mesela amerikaya kalkıp yerleşmeye gitmekte bir risk... yine ailelerimiz bırakıyoruz... yine fedakarlıklar, yine belli süre sıkıntılar vs...sonunu düşünen kahraman olamaz mantığı ile ilerlemiyor bu dünyada işler onlar masallarda:))) tabi sen canım forum arkadaşımsın kötülüğünü asla istemem böyle bir şeye kalkışırsan seni uyarmak yapma demek benim görevim ama karar senin herkes ne isterse onu yapar...burada bende aynı fikirdeyim bunlar yüzünden biz uğraşıyoruz işte... uğramaktan kastım sadece lottery değil... yatırımcıyım ben projelerim var bakalım ne olacak

• ⭐⭐⭐

@berolika çok teşekkür ederim ☺️ eyalet belli Tx Houston ama North Carolina da Charlotte ı görmeden rahat etmeyeceğim sanki 😬

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sadece baştan - 1:30 kadar kısmına izleyin hava durumu hakkında ki yorumu özellikle chicago tayfası izlesin 🙂

• ⭐⭐⭐

@december teşekkür ederim evet başladık hazırlıklara, göz tamam, diş tedavisi başladı, 14ünde burun ameliyatı var en çok o korkutuyor gözümü😅

• ⭐⭐

@dytmelek geçmiş olsun amerikayı daha güzel görmek için değil mi bütün bunlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 aynen öyle Teksas sıcağında ne lens ne gözlük çekilecek çile değil dedim 😅 bir de liseden beri gözlüklüyüm, 5 numara bıkmıştım artık. Ama bu kadar ağrılı olduğunu tahmin etmiyordum 😬
    Ablam diyor ki Melek gözler görmeye başlayınca Türkiye’yi daha çok sevecek vazgeçecek 😂 yok dedim tam tersi görmediklerim de gözüme batacak artık 😂😂

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek ya o tek bankası hep sorun... hesabımdaki parayı benden koruyor salaklar rezil ettiler her seferinde beni amerikada... işim bu sürekli amerikadayım ve maaş hesabım teb de ve bunu banka benim maaşımın bağlı olduğu şube hepsi biliyor her seferinde bloke koyuyorlar sonra amerikalardan onları arıyorum diyorum telefon parasını size ödeticem yeter artık hemde öyle yüksek meblağlı falan birşey de değil starbuckslarda falan rezil oluyorum.. düşünün o yüzden o iş yaş teb mey olmaz o iş... bütün parayı buraya nasıl transfer ederiz biz onun yolunu bulalım ucuzundan 10.000 doları transfer için atıyorum ne kadar para kesiyorlar... bir de ben b unu anlamıyorum nedir o büyük meblağlar kesilen bir tuşa basmıyor mu bunlar eden bir uçak parası kadar para kesiliyor sanki kendileri getiriyormuş gibi elleriyle parayı:)))

Biz yüklü para transferini Enpara aracılığıyla yapmayı planlıyoruz, bütün paramızı Enpara’ya tutacağız, Amerika’ya gidince oradan banka hesap açıp enparasan transfer edeceğiz, kesintisi diğer bankalar kadar fazla olmuyormuş. Ama sanırım 50bin dolar üstü miktarlar için sebep belirtir bir açıklama yapılmasını istiyorlarmış. Bu işlerle eşim ilgileniyor umarım kendi paramızı sıkıntısız aktarabiliriz 🙏🏻

enpara nokta coomm bankadan fazlasııı reklam gibi oldu 😂

Doğum günü videolarına bayılıyorum bu arada 🥰

• ⭐⭐⭐

@dytmelek Geçmiş olsun. Kesinlikle telefon ve bilgisayardan uzak dur. Ara ara suni göz yaşı kullan.

• ⭐⭐

@dytmelek geçti bitti maşallah... herşey güzel olacak her güzelliğin bir bedeli var azıcık ağrı biter gider allah sağlık sıhhat versin:)

• ⭐⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz salıdan beri ilk kez bugün bakabildim, yarın kontrolüm var umarım geçer bu çile🥺 Bu arada gözlerini çizdirmek isteyenlere bıradan uyarımı yapayım No touch tekniği diğer klasik yöntemden çok daha açılıymış bilginize👍🏻

• @dytmelek siz evi satabildiniz mi? yolculuk ne zaman kısmetse?

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 evet doğru diyorsunuz bugün ağrı azalınca ve görmeye başlayınca çok şükür dedim ama ilk gün pek de ağzıma yakışmayan cümleler kurdum, yalan yok 😂😂

• ⭐⭐⭐

@december, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek siz evi satabildiniz mi? yolculuk ne zaman kısmetse?

Kesinleşsin öyle yazacaktım ama sordunuz madem yazayım, eşim şuan tapuda 🙏🏻🙏🏻 kısmetse Martta yolcuyuz, tam tarih belli değil tabi 🙏🏻

• @dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar, 4 gündür yokum 30 sayfa olmuş nasıl hepsini okuyayım😅Gözlerimi lazerle çizdirdirdim, ışığı olan herşey rahatsız ediyordu bugün bir parça daha iyiyim hemen foruma geldim umarım önemli bişeyler kaçırmamışımdır, bu gözlerle 30 sayfa okuyamıcam şimdi😬

geçmiş olsunn

• @dytmelek vee hayırlı olsunn

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam teşekkür ederim 🙏🏻

• @dytmelek yolunuzun bahtınızın açık olmasını dilerim, takip ediyor olacağım.

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek vee hayırlı olsunn

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 çok teşekkür ederim, umarım pişman olmayız ve hepinizden böyle güzel haberler alırız burada 🙏🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |