Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gc beklerken segment değişmek için araç borcuna girmek mantıklı mı? Öte yandan bu araç fiyatları nereye gidecek çok merak ediyorum

• ⭐⭐⭐

@JesusLord Araç borcu ve fiyatları noktasında yorum yapamam ama şunu söyleyebilirim, kazanacağınızın garanti olmadığı kazansanız bile vizeyi almanızın garanti olmadığı bir çekiliş için normal hayatınızda yapmanız gereken şeylerden vazgeçmeyin

• @waterman ahhahaha nasil kafalar bunlar ya 😃 o sözler yalan olur cikarsa buraya yaziyorum 😹

• @Lossantosdy insallahhhh

• @tolgasatir hayirlisi olsun ins yeni eviniz abd da olsun 😃

• Ben ve eşim ayrı ayrı başvurduk, beklemedeyiz. Planlar hazır, geriye sadece kazanmak kaldı 😅😅

• ⭐⭐⭐

@goyro666 benim sözüm söz bak gör yazarım buraya 😂

• Selamlar ilk defa bu yıl başvurdum ve araştırma yaparken bu forumu buldum. Umarım hepimiz hayallerimize kavuşuruz iyi haftalar dilerim 🙂

• ⭐⭐

Bizde ne araba var ne ev 🙂 benim bi tane scooter motorum var oda 18-19bin ediyor Tv var şuan 20bin tl ediyor 😃 klima var eşyaları satar gideriz inşallah , yeterki çıksın gerisi sorun degil, birikmişim var kredide çekecez zaten... Rabbim nasip etsin yeterki Gc çıksın lütfen ALLAHIM Lütfen..🙏

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 emlak işi yaptığınız için sizin açınızdan güzel ve mantıklıymış. hakkınızda hayırlısı olsun.

• ⭐⭐

@Lossantosdy yeter ki çıksın mülakat aşamasına gelebilelim para işi bir şekilde halledilir takmayın. eldeki para değer kaybetmeyecek şekilde değerlendirelim 😃

• Selamlar herkese, nasılsınız? Başvuru sürecinde soru sordum bayağı ama halen okuyorum forumları sürekli yazma fırsatı işten güçten kalmıyor zeytin toplarken. Tekrar düşerim foruma yakında. Keyifler, sağlıklar yerindedir inşallah herkesin.

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy yeter ki çıksın mülakat aşamasına gelebilelim para işi bir şekilde halledilir takmayın. eldeki para değer kaybetmeyecek şekilde değerlendirelim 😃

aa ayıp ettin deli miyim TL tutayım 😃 100tlm olsa misal hemen dolara çeviriyorum şuan dolar bedava bedava yakında uçacak geçen hafta 200dolar daha ekleme yaptım 🙂

• @Serap-2, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek Eviniz için iyi şanslar diliyorum. Umarım her şey istediğiniz gibi ilerler.
    Duolingo güzel bir uygulama.
    Ben yılmadan her gün çalıştım ve yaklaşık 3 yıllık uzun bir seri elde ettim ama artık o da yetmiyor https://www.thefablecottage.com/languages/english gibi başka sitelerde alıştırma yapıyorum.
    Kullanmayınca köreliyor insan.

Teşekkürler iyi dilekleriniz için, 3 yıl süper bir seri olmuş ben yeni başlıyorum geç kalmışım demek ki😅 ben de merak ediyordum nereye kadar devam eder böyle diye demek ki uzun bir yol var hala önümde. Dediğiniz siteye de bakacağım teşekkür bilgi için 🙏🏻

• @tolgasatir ben ücretsiz kullanıyorum çok fark var mı ücretli versiyonunda ona göre ben de alayım👍🏻

• @ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek gayrimenkul piyasalarında yılbaşından sonra yine durgunlaşma devam edecek kredi faizlerini indirirken doların önünü kesme imkanları yok.. zaten asgari ücret vs ile alıp başını gidecek olan bir dövizle karşı karşıyayız konutta faiz indirimi bu işin intiharı olur..
    Kendim ve eşim emlak işindeyiz 5 6 senedir inanın hiç bir evrede bu kadar durgunluk görmemiştik.. bende taşınmazımı derken kendi oturdugum evi elden çıkardım yaklaşık 8 aydır ilanda duruyordu herşeye zam gelecek bari şunu kapatalım diye gelip aldılar.. zam gelmesine gelecekte alım gücü tarafında karşılığı olmadıktan sonra anlamı olmayacak malesef.. şahsen okadar şaşırdım ki bu olaya çünkü nakite sıkışsak yada aciliyetimiz olsa başımıza gelecek olanı bize öğretti resmen.. mayısta sonuç olumlu olsa ne zarar edeceğimiz belli değilmiş çünkü insanların alım gücü kalmadı diyebilirim yatırımcı ve yer toplayan çalışma arkadaşlarım vardı her biri topladıkları yeri satabilmek için sıraya girmiş durumda..
    Tavsiyem 3 5 bakmadan bu ara satabiliyorsanız satmak diyebilirim.. nakdi değerlendirmek ve yılbaşından sonrasına faiz / kur korumalı vs neyse geçişi daha mantıklı olabilir.. Yatırım tavsiyesi değildir tabi 🙂

Evet bizim emlakçımız da piyasanın hiç bu kadar durgun olmadığını söylüyor, ama kredi kampanyası olunca bir nebze de hareketlenme olur diyor. Tabi uyanık insanımız ne de olsa indirim geldi diye fiyat artırırsa ne olur bilmiyorum ben şuanki fiyatımdan satabilirsem fazlasında gözüm yok. Marta kadar bekleyelim olmadı ederinin altına da olsa düşelim yeter ki gidelim dedik eşimle. Bir de hesap yapıyoruz şuanki ev fiyatlarını bu faiz ve 10 yıl vade ile ödeyebilmek hayal gibi sanki aylık 20-30 binler görünüyor kim ödeyebilir ki bu kadar yüksek taksidi, ya faizi çok düşürüp vade sayısını artıracaklar ya da yine memur işçi orta kesim yerine büyük başlara yarayacak bu kampanya dedikleri. Bakalım hayırlısı olsun beklemedeyiz biz de umarım güzel haberler yazarım yakın zamanda buraya 🙏🏻🙏🏻

• @Sencerium onu da araştıralım bakalım bu ara İngilizceyi ilerletmeye yöneldik

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir ben ücretsiz kullanıyorum çok fark var mı ücretli versiyonunda ona göre ben de alayım👍🏻

Yani şöyle bir sınırlaması yok elmas bitti derdi yok reklam çıkıyormuydu normalde hatırlamıyorumda yıllık aile paketi aldık iş yerinden arkadaşlarla yıllık 500 tl ydi 6 arkadaş 80 küsür e aldık senelik.

• Milli piyango bileti aldım. Yılbaşı için. Sizce arabayı değiştirmek için bir atraksiyon yapmalımıyım. Gerçi çkıkarsa İngilizce çalışmya da gerek yok. Bir tercümanı işe alır biter. Zaten çıkarsa çekiliş sonucunu beklemeye de gerek yok, yatırımcı vizesi ile işi kotaririz gibi geliyor bana.🤩

• @sanaldeniz bilet numaram : 0000023
    Olası senaryoda bana çıkma ihtimalinde millipiyango hisseleri bile düşer.. insanlar günlerce haberlere bu olayı taşır ve şans oyunlarının güvenirliği zedelenir.. sanırım 2023 e girerken 0000023 e ikramiye vurmasıda 5000 yıl denense ancak olur.. ümidim varmı ? Çıksa bile paramı vermezler diye korkarım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |