DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi sabahlar arkadaşlar 🙂 150 gün sonra sadece saatlerimiz kaldı diyeceğiz.. video izlemelere araştırmalara tam gaz devam.. olumsuz sonuclar yıldırmasın en kötü açıklama kısımlarını düzeltir yola devam ederiz 🙂

• @ilkerkaynar90 babam uzerinden 2012'de kazanmıştık ama gitmedik niye gitmedik bilmiyorum o zamanlar ortaokula gidiyordum çıktığı günden beri amerika içimde ukte olarak kaldı... çıkmazsa o kadar kolay kendime geleceğimi sanmıyorum.

• ⭐⭐

@Alperensever, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 babam uzerinden 2012'de kazanmıştık ama gitmedik niye gitmedik bilmiyorum o zamanlar ortaokula gidiyordum çıktığı günden beri amerika içimde ukte olarak kaldı... çıkmazsa o kadar kolay kendime geleceğimi sanmıyorum.

vay be yazık olmuş..

• 3 saat 40 dakika sonra 149'a düşüyor gençler. Zaman su misali işte 🙂

• @Alperensever yazık olmuş... bu sefer yine talihli olursunuz umarım

• 150 gün kalmis zaman hizla ilerliyor 😃

• Eşimle beraber yabancı dil kursuna gittik bugün temelden başlayacağız tespit sınavı falan istemedik dümdüz başlayalım sıfırdan sonuna kadar götürelim diye.. çıkarsada çıkmazsada lazım bu.. hatta dil yüzünden çekilen sorunları gördükçe korkmaya başladım..
    çekiliş bu yıl çıkarsa hazırlıksız yakalanmak kötü olur diye düşünüyorum yada 3 sene üst üste çıkmazsa 4. Ye tekrar denemek yerine ana dilim gibi ingilizceyi bilip farklı alternatifler üzerine çalışmalar yapıp emeğimle gitmek istiyorum. Tavsiyemdir çıkmak için sadece green card ihtiyacınız yok zaman uzun gerçekten artık bulunduğunuz yere kendinizi ait hissetmiyorsanız emek vermelisiniz diye düşünüyorum.

• @ilkerkaynar90 GC çıkarsa biz de kursa gitmeyi planlıyoruz aslında dil her zaman lazim evet ama malesef Yabancı dil çok nankör. Bizim sektörlerimizde ingilizce konuşmaya uygun değil bu sebeple öğrendiklerimizi pratik yapmazsak unutacağimiz için biz de GC çıkarsa gitmeye karar verdik 🙈

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar 🌜 geçen gün bir sohbete denk geldim forumda. mülakat deneyimlerini okudum dedi biri hatta 3 kişi, 3 ozan olarak mülakata gittiklerinden bahsedilmişti. Ben de deneyimlerini merak ettim okudum. Fakat ozanlardan biri ( tarife bakar mısınız ya ozanlardan biri ne 😄) her neyse ozanlardan biri diğer ozan için mülakatı ingilizce yapmak zorunda kaldı yazmis. Ben de o mülakati ingilizce yapmak zorunda kalan ozanın deneyimini cok merak ettim okumak istedim fakat bir türlü bulamadım. Ben mi bulamıyorum arkadaş deneyimini yazmamista ondan mı çıkmıyor bilemedim. Çok karışık anlattım farkındayım ama bu kadar toparlayabildim 🙈 zaten konuyu okumuş arkadaşlar mesajımı gördüğünde hatırlayacaklar, ne demek istediğimi anlayacaklardir diye düşünüyorum yani umuyorum 🤭 kısaca bu deneyimi eğer ben bulamıyorsam bi yardımcı olur musunuz ? Kivrandim resmen ya ☺

• Bu ileti silindi!

• Hep ozanlar mı kazanmış.3 ozan da nedir ya🤣Bundan sonra benim adım ozan arkadaşlar

• @aemte 😄valla baya 3 ozan olarak gitmişler mülakata biri kazanmış diğer iki ozanı da bulamadım zaten çırpınıp duruyorum bulayım diye 🙈 bu forumda bı tek ben mi kayboluyorum acaba 😄

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar 🌜 geçen gün bir sohbete denk geldim forumda. mülakat deneyimlerini okudum dedi biri hatta 3 kişi, 3 ozan olarak mülakata gittiklerinden bahsedilmişti. Ben de deneyimlerini merak ettim okudum. Fakat ozanlardan biri ( tarife bakar mısınız ya ozanlardan biri ne 😄) her neyse ozanlardan biri diğer ozan için mülakatı ingilizce yapmak zorunda kaldı yazmis. Ben de o mülakati ingilizce yapmak zorunda kalan ozanın deneyimini cok merak ettim okumak istedim fakat bir türlü bulamadım. Ben mi bulamıyorum arkadaş deneyimini yazmamista ondan mı çıkmıyor bilemedim. Çok karışık anlattım farkındayım ama bu kadar toparlayabildim 🙈 zaten konuyu okumuş arkadaşlar mesajımı gördüğünde hatırlayacaklar, ne demek istediğimi anlayacaklardir diye düşünüyorum yani umuyorum 🤭 kısaca bu deneyimi eğer ben bulamıyorsam bi yardımcı olur musunuz ? Kivrandim resmen ya ☺

ben anladım sizi 2 ozan kesin paylaşmış 3.sünü hatırlayamadım şuan ama ingilizce mülakat yapan arkadaş paylaşmış deneyimini

• @adm anlaşılan o ki ben bulamıyorum 😐

• Bahar gelsin artık yeşeren otları gördükçe aklıma green card gelsin istiyorum

• selamlar arkadaşlar tahmini olarak başvuran sayısını sallayabilecek bir arkadaş var mıdır? malum pasaport olayı kalktı ve benim tahminim 1 milyonu bulur diyorum.

• ⭐⭐

@yasingunhan tahmini başvuran sayısı 255-300 bin anca olur, olmaz. fazlası abartı göz korkutmaca. varsayalım ki oldu ee yani sonuç 😃

• @yasingunhan 773.860 geçiyor içimden

• @diablo_ercan hahahah vslls bilip napacaksak nasip olmayinca 2 kisi olunca yüzde 50 lik sans da bile gelmez 😃

• ⭐⭐⭐

@yasingunhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

selamlar arkadaşlar tahmini olarak başvuran sayısını sallayabilecek bir arkadaş var mıdır? malum pasaport olayı kalktı ve benim tahminim 1 milyonu bulur diyorum.

Ooo başlamışız gene mesaiye 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

67

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |