Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 evdekilere sormak lazım sen son bir haftadır rüyasında sayıklıyor mu diye. 600 x 600 50 kilobyte altı olacak diye cevap alırız.

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ABD ara seçimlerini keşke cumhuriyetçiler kazansaydı biz demokratlar olduğu sürece bu pasaport şartını bir elli sene daha tekrardan göremeyiz bu çekilişte. Yazık oldu. Adamlar iklim krizi eşcinsellik kürtaj diye seçim götürdü olan bize oldu :))

Efe Aydal biliyorsunuz gc kazanıp ABD gitti ve onlara sol gericiler ismini vermişti 🙂 geri döndü adam ama hayret

• ⭐⭐

@JesusLord Çok teşekkür ederim 🙂

• @abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben de yukarıdaki iletiye ek olarak güncel durumu paylaşayım bari.
    Seçimlerin son durumu şu şekilde arkadaşlar:

image.png

Illinois direniyor 😃

• 508D5E89-0020-467F-924C-99D15E7943FD.jpeg

Bu da bizim son yerel seçimmiş 😃

• @ayvalik10 Selam, soru sormuştum hocam.
    Bu ds260 formunu doldurduktan sonra süreci hangi siteden takip ediyoruz?

• @Furkan-Aydın merhaba kardeşim, öncelikle bol şans dilerim...
    bu linkten takip edebilirsin...

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ABD ara seçimlerini keşke cumhuriyetçiler kazansaydı biz demokratlar olduğu sürece bu pasaport şartını bir elli sene daha tekrardan göremeyiz bu çekilişte. Yazık oldu. Adamlar iklim krizi eşcinsellik kürtaj diye seçim götürdü olan bize oldu :))

yok be geçen sefer bu sebeple seçimi kaybettiler bunu bildikleri için şu anda yakın dönemde bu konulara pek dahil olmazlar.

• @recebus teşekkür ederim abi sizede.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın senin numaran belli olunca eylül ayından itibaren başlayarak @recebus yazdığı linkte bir tablo çıkacak işte bu tabloda ki sayının altında kalanlar için açıklandığı aydan bir ay sonra kimlerin mülakat maili verileceğini biliyorsun. Daha sonra sen aşağıdaki siteden mülakat tarihini gördün mü ondan sonra;

yapıştır hemen bu siteye doctorun.com
    bu siteden sağlık raporu için randevu alıyorsun. Sağlık raporu için muayene oldun mu oldun aynı gün bu kurumdan mail gelmezse sende sıkıntı yok demektir. Eğer sıkıntı çıkarsa ozaman balgam testi gibi bazı testleri yapıyorlar. Bu testte 8 hafta gibi sürüyor. Sıkıntı yoksa mülakata giriyorsun çünkü ungan senin bilgileri konsolosluğa gönderiyor mülakat bitince de ççççççuuuuuuvvvvvvvvvvv doğruca amerikaya işte yaşayacağın olayların listesi

• @ayvalik10 tamamdır teşekkürler anladım. Ds260 doldurduktan sonra ara bi bekleme dönemi oluyor sanırsam ozamana kadar bunları halledebilirim. Tek sorun ds260 erken doldurmak değil mi? Başka bi hususta aşırınacele etmeye gerek yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın DS260 erken doldurmak aynı numara aralığında kişileri sıraya sokuyor ondan zaten asıl en büyük sorun numaran 15 - 20k veya üstü olunca çünkü ocak ayına kadar mehteran takımı ağır aksak numaralar current olur fakat nisan - mayıs sonrası coşar bu sefer de sen de eyvah dersin benim numaram current olmayacak mı diye işte bu bekleyiş sorun oluyor numaran küçük ise sorun yok fakat 30 - 40k olanlar eylül ayına kadar hep kalpler güm güm atarak bültenleri takip ediyorlar. Şu anda kendisi amerika da olan @Megatron yazılarını okuyabilirsin geçen sene burada insanları KCC binasını basalıma kadar galeyana getirdi sonra ne oldu gitti ondan beklemek her zaman geriyor insanları

• ⭐⭐

@JesusLord simdi kapima polis gelmesin mahallede adim cikmasin ama yine de yazmak istiyorum; bu secimi akp kaybedecek. net.

• ⭐⭐

@JesusLord anadolunun parlayan yildizi canim eskisehire bak bee

• ⭐⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord simdi kapima polis gelmesin mahallede adim cikmasin ama yine de yazmak istiyorum; bu secimi akp kaybedecek. net.

🙏

• @ayvalik10 Tamamdır teşekkürler. Tek anlamadıgım sıramızı belirleyen case number bize ne zaman veriliyor? Selected olunca çıkan sayfadan mı? Yoksa ds formu submit ettigimiz zaman mı veriliyor. Herkesin sonunu xxx yapıp düşük gelmesini dilediği kod

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın sevgili furkan bana bu sayfaları ayırdığın için çok teşekkür ederim başlayan bu mektubu 6 mayısta gördüysen ozaman kazandın demektir. Sol en altta bir numara işte bu numara artık senin numaran başvuruda aldığın numarayı at çöpe.

kazanan.jpg

• @ayvalik10 tamamdır çok sağ ol hocam.
    20k altı çıkarsa yüksek ihtimal current olup gidiyor anladığım kadarıyla. Ds formunu 2 günde doldurduğunu varsayarsak

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord anadolunun parlayan yildizi canim eskisehire bak bee

Benim memleketim de kırmızı kalesi ama hangisi olduğunu söylemem 🙂 hahaha

• Yasaklı

@ayvalik10
    Fotoğrafın 600x600
    300 300
    Vesiare olduğu ve öyle olması gerektiğini söyleyen bir görsel paylaşmıştınız.
    Şimdiki yorumunuzda 600x600 olduğu için eleneceklet diyorsunuz.
    Anlayamadım?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |