DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• benim bir sorum olacak. geçen gün fotoğrafçıya gittiğimde greencard için fotoğraf çekilmek istediğimi söyledim. "abd kötü, arkadaşım gitti 1.5 sene sonra geri döndü mutlu olamadı vs" dedi. sonra ismimi sordu ben de aklımdan isim salladım. salladığım ismimle ve fotoğrafımla başvurabilir mi? başvurursa benim başvurum iptal olur mu? takıntı yaptım iyice 😂

• ⭐⭐

@dentaxx aahaahah hocam istese ismini sormadan da rastgele isimle başvurur 😂

• @sytahmt hocam peki aynı fotoğraf olduğu için başvurum iptal olur mu?

• ⭐⭐⭐

@dentaxx klasik Türk arkadaşı mutlu olamadıysa senin mutlu olamayacağını nerden çıkarmış 😂 merak etme bence böyle bişey yapmaz 😂 keske herkes yorumunu katmadan kendi işini yapsa da bitse ama milleti görüyoruz 😂

• ⭐⭐

@dentaxx yani kimse uğraşmaz onunla ama yaparsa iptal olur hocam

• Mutlu pazarlar herkese
    Bugunede hayallerle başladik
    🤭🤭🤭

• Yasaklı

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Kara-Kartal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

eskiden forum'da çok kişi olurdu nerede bu millet? sayfaları beşer onar geçerdim son konuya gelmek için, şu an tek tük yazıyorlar gibi geliyor bana.

o şöyle oluyor aslında, başvuru dönemlerinde yeni kayıt olup ilk tıkladığı linke bunu nasıl yapacaktık diye o kadar çok soru soran ve sürekli aynı soruları soranlar oluyor ki , başvuru döneminde eskiler biraz uzaklaşıp gerçekten mantıklı sorulara cevap verip geri çekiliyorlar. aynısı sonuçlar açıklanınca da oluyor, çıkmayanlar bir üzüntü içerisinde ve gene ilk defa kaydolup uçak biletimi nerden talep edicem diyen tiplerden yıldıkları için uzaklaşıyorlar bir müddet

Beni tarif etmişsin bro 🙃

• ⭐⭐

@dentaxx

@dentaxx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

benim bir sorum olacak. geçen gün fotoğrafçıya gittiğimde greencard için fotoğraf çekilmek istediğimi söyledim. "abd kötü, arkadaşım gitti 1.5 sene sonra geri döndü mutlu olamadı vs" dedi. sonra ismimi sordu ben de aklımdan isim salladım. salladığım ismimle ve fotoğrafımla başvurabilir mi? başvurursa benim başvurum iptal olur mu? takıntı yaptım iyice 😂

Biz de Türkiye’de mutlu değiliz ama anlamıyor işte insanlar. Bırakın da Türkiye’de mutsuz olacağıma Amerika’da mutsuz olayım bari değil mi ama.

• @dentaxx, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

benim bir sorum olacak. geçen gün fotoğrafçıya gittiğimde greencard için fotoğraf çekilmek istediğimi söyledim. "abd kötü, arkadaşım gitti 1.5 sene sonra geri döndü mutlu olamadı vs" dedi. sonra ismimi sordu ben de aklımdan isim salladım. salladığım ismimle ve fotoğrafımla başvurabilir mi? başvurursa benim başvurum iptal olur mu? takıntı yaptım iyice 😂

Muhtemelen sosyal medyada ABD'ye gidenlerin orada her şeyin mükemmel, hiçbir sorunun olmadığı, 1 saatte iPhone alabildim(!) gibi rüya aleminde olduklarını gösterenlerin etkisine kapılıp gitmiştir. Böyle olunca da olumsuzluklara karşı bir direnç gösteremediğinden dolayı dönmüştür. Şu an bu forumda hemen hemen herkes nelerle karşılaşacağını bildiği için her şeye hazırlıklı durumda olduklarını düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Kara-Kartal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

eskiden forum'da çok kişi olurdu nerede bu millet? sayfaları beşer onar geçerdim son konuya gelmek için, şu an tek tük yazıyorlar gibi geliyor bana.

o şöyle oluyor aslında, başvuru dönemlerinde yeni kayıt olup ilk tıkladığı linke bunu nasıl yapacaktık diye o kadar çok soru soran ve sürekli aynı soruları soranlar oluyor ki , başvuru döneminde eskiler biraz uzaklaşıp gerçekten mantıklı sorulara cevap verip geri çekiliyorlar. aynısı sonuçlar açıklanınca da oluyor, çıkmayanlar bir üzüntü içerisinde ve gene ilk defa kaydolup uçak biletimi nerden talep edicem diyen tiplerden yıldıkları için uzaklaşıyorlar bir müddet

Beni tarif etmişsin bro 🙃

Hepimiz biraz sen değilmiyiz 😂😂

• @inr
    @inr aynen öyle burdaki bilgilerle gitmek çok daha iyi olur

• Arkadaşlar merhabalar cok onemli bir sorum var bilen anlayan yardımcı olursa cok sevinirim. Yeni Green Card basvurusu doldurdum. Onay numarasını falan kaydettim bir hafta falan oldu. bir yerlerden onaylandi gorunsede onay numarası aldanizda sonradan red edilebiliyorsunuz bu nedenle basvuru suresi bitmeden onay numaranizla basvurunuzu kontrol edin gibi bisey okudum. Bende onay numaramla kotrol ediyorum ama hata veriyor bas vuru numaranızı kontrol edip yeniden giris yapin gibi. Bunun nedeni nedir . Acaba redmi edildim yada basvurularimiz kontrol ecin daha erken mi anlayam bilen bizleri aydinlatsin lutfen

• ⭐⭐

@kaanayhan83 kim olursa olsun başvuru tamamlanıp onay numarası aldıktan sonra kontrol etmek mümkün değil. şurayı eksik doldurdum yanlış oldu değiştireyim gibi bir şey yok. onay numarasını aldıktan sonra iş bitmiştir. Almış olduğunuz onay kodu sadece sonuçların açıklanacağı tarih olan mayıs 2023'te girip çekiliş sonucunu öğrenebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaanayhan83 6 mayısa kadar hiçbir yere numarayı girmeyin çünkü kayıt dışı olacağı için hata alacaksınız. 6 mayısta çekiliş zamanı numarayı kaybetseniz bile forgot kısmından tekrar öğrenebilirsin

• Merhaba Arkadaşlar Eşim yabancı ülke vatandaşı Türk Vatandaşıgına başvurduk Onayını bekliyoruz Dolayısıyla yakın zamanda isin değişikliği olacak bu durumda Green Card Formunu Doldururken Hangi isim ve soyismi dikkate alacağız.

• arkadaşlar fotoğrafı fotoğrafcıdan çektirdim toolsdan kestim. bu şekilde oldu uzantısı jpg 111kb ayrıntılarda 600x600 piksel 300dpi yazıyor uygun mudur?
    https://www.hizliresim.com/krrws7h

• ⭐⭐⭐

Bu pasaport randevuları hangi günler açılıyor bilen var mı ? Tüm istanbulda bir tane randevu bulamadım 🥺

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu pasaport randevuları hangi günler açılıyor bilen var mı ? Tüm istanbulda bir tane randevu bulamadım 🥺

bu sene başvuru için pasaport koşulu yok diyorlardı

• ⭐⭐

Ehliyetimi değiştirdim bu ay, randevu bulana kadar üç hafta bekledim. Allah kolaylık versin.

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kaanayhan83 kim olursa olsun başvuru tamamlanıp onay numarası aldıktan sonra kontrol etmek mümkün değil. şurayı eksik doldurdum yanlış oldu değiştireyim gibi bir şey yok. onay numarasını aldıktan sonra iş bitmiştir. Almış olduğunuz onay kodu sadece sonuçların açıklanacağı tarih olan mayıs 2023'te girip çekiliş sonucunu öğrenebilirsiniz.

Yani arkadaşlar greencard basvurusunu doldurduk onay kodunu aldik. taa mayis ayina kadar bitmistir dogrumu. Yok bir hafta sonra gir resimden yada baska biseyden ret edilmişmiyim bir bakayim falan öyle bir durum yok doğrumu anlamışım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

239

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.8k

| | | |