Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Eylem Gozunuz aydin. Hayirli olsun. Yeni hayatinizda bol sanslar. 27 hazirandaki interview'unuz icin hangi tarihte mail aldiniz?

• Teşekkürler. 5 mayısta NVC den yine sabırla beklememizi söyleyen maili aldıktan sonra umudumuzu kaybetmek üzereyken 11 mayısta geldi randevu mailimiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eylem tebrikler, gözünüz aydın.
    gerçekten çok uzun ve sabır gerektiren bir süreç olmuş, bu kadar sabırlı kalmak bile övülmeyi hakediyor.
    abd'deki hayatınızda size ve ailenize mutluluk ve sağlık diliyorum.
    yolunuz açık olsun

• @gucarslan teşekkür ederim. Doğrusu zaman zaman sabrımızın tükendiği oldu ama mutlu sona ulaştık neyseki. Bekleyen herkese de sabır ve süreçlerinin en kısa zamanda tamamlanmasını dilerim

• merhabalar suan icin EB3 kategorisi icin konsolosluk mulakat tarihi bekleme zamani yaklasik ne kadar

• @Mustafa-Kemal-Atay-0 Su anda DQ olduktan sonra yaklasik 1.5 sene sonra mulakat tarihi veriliyor.

• @Cagdas-Kilic , mulakatinizda bol sanslar. Guzel haberlerinizi bekliyoruz.

• Bugun eb3 mulakatina girecek arkadaslara basarilar. Deneyimlerini bekliyoruz.

• NVC onayindan sonra Yaklasin randevu bekleme suresi nekadar?

• @H-Ozdemir Bununla ilgili kesin bir bilgim yok ama ben Consular processing ile EB2 PERM ile başvurmuştum. NVC onayından geçeli tam 1 sene oldu ama hala konsolosluktan randevu tarihi bekliyorum. Avukatımın Pakistanlı bir müvekkilinin NVC onayı üzerinden iki sene geçmiş ve hala randevu tarihi gelmemiş ama Pakistan Türkiye'ye göre daha uzun olabilir dedi. Burada en iyi gösterge Türkiye'de consular processing ile işveren sponsorluğunda yeşil kart için randevu bekleyenlerin randevu tarihlerini belirtmesi olur ama Türkiye'de bu şekilde yeşil karta başvuran çok az sanırım.

• @veli biz de EB3 için randevu tarihi beklemekteyiz. DQ tarihimiz Şubat 2020, Priority Date imiz Haziran 2021. Öğrendiğim kadarıyla şu anda Elçilikte öncelik göçmen vizeleri ancak özellikle EB2 ve EB3 için son dönemde forum içinden alan yok randevu. Ekstra bilgisi olan varsa ve yazarsa çok sevinirim...

• @veli pardon DQ subat2022 tapaj hatası olmuş.

• @gizemcancan Gizem Hanım bilgi için teşekkürler. Umarım kısa zamanda randevu tarihlerini açıklarlar. DQ tarihi NVC'nin evrakları onaylayıp Konsolosluktan randevu tarihi beklemeye başlandığı zaman oluyor sanırım. Ben dosyamda bir güncelleme olursa buradan detaylı bir şekilde bilgilendiririm.

• Son zamanlarda konsolosluktan randevu alan var mı acaba ?

• DQ Eylul 2021 olan ve henuz randevu alamamis biri olarak bilgi olmasi icin yaziyorum. Bir haber gelirse buraya guncelleyecegim.

• Bizim de DQ Agustos 2021. Henuz randevu alamadik. Randevu maili aldigimizda bilgilendirme yapacagim. @et_cal

• DQ tarihi Nisan 2021 ve haziran 2021 olan bildiğim 2 kişi var onlar da alamadılar konsolosluk baya geç randevu vermeye başlamış gibi

• @Mustafa-Kemal-Atay-0 merhaba, bahsettiginiz kisiler randevu aldilar mi acaba?

• @biyo Nisan 2021 bilmiyorum ulaşamadım haziran 2021 almadı

• @Mustafa-Kemal-Atay-0 Haziran 2021 alamayan sanırım EW kategorisinde. O kategoride Visa Bulletin’de Final Action Date Jan 2020. Yani bu tarih ve öncesi DQ olanlar mülakat alabiliyor. O yüzden alamıyor mulakatını sanırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |