Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @selin Selin hanım merhaba, aynı hatayı biz de aldık. olay tam olarak şu. Sizin 16. yaşınızın denk geldiği tarihe kadar tüm zaman dilimlerindeki adreslerinizi girmeniz gerekiyor. Yani 2003 yılında 16 yaşındaysanız ve en son girdiğiniz tarih 2004 yılı ise bu hatayı hep alacaksınız. Daha eski adreslerinize ulaşmayı deneyin ve ekleyin. Eşimin adres kaydında daha eskisi gözükmediği için o tarihte oturmaya başlamış gibi giriş yaptık. Risk olabilir ama siz karar verin 🙂

İyi akşamlar

• DS260 formunu sitenin teknik sıkıntılarından dolayı dolduramıyorum. Bu formu doldurmak için ne kadar süremiz var?

• @nicely hocam bu cevabınıza binaen bildiğinizi tahmin ediyorum 17bine sıra gelirmi gelirse hangi ay olur aşağı yukarı tahmininzce

• Merhaba, ds 260 formunu doldurmaya çalışıyorum. Adres kısmında ikilemde kaldım. şöyle ki benim ikametgahım 2 adreste. yani Istanbul'da hem anadolu yakasında hem de avrupa yakasında kalıyorum. ancak Ekim'de Green card'a başvururken tek adreste kalıyordum. diğer adrese sonradan taşındım. bu durumda ds 260 formunda 16 yaşına kadar yaşadığınız adresleri yazın diyor. ama ben iki adreste de yaşıyorum. nasıl yapabilirim? başvururken yazdığım adresi yazsam olur mu sadece?

• Bu ileti silindi!

• Merhaba. Mulakata gittiğimizde 16 yaştan bu güne kadar yaşadığımız evlerin adreslerin belgesini konsolosluğa götürecek miyiz ?

• @JessePinkman Teşekkür ederim, ilk dönemde size de çıkar umarım.

• @SkyH Çok teşekkür ederim. Umarım güzel şeylerdir. Bu simülasyondan sonra evli ve çocuklu olarak biraz da stres-free bir ortamda yaşamak istiyoruz. Darısı tüm isteyen arkadaşlara umarım. Selamlar.

• @Ferid-0 hayır güncel adres bilgisi isteniyor.

• @happycandy adres araştırılması yapılmıyor güncel adresiniz neyse onu yazın çünkü vize onaylanırsa evraklar adresinize gelecek.

• @Emrey34 Kesin sira gelir eger v'rus tekrar hortlamazsa gelir kesin.

• @SAMERbey ne kadar erken doldurursanız o kadar iyi çünkü geçen seneler kazanan arkadaşlara ds260 formunu erken doldurmaları avantaj sağlamış.

• merhabalar amerikada belirteceğimiz adreste telefon numarasını bos bırakacagım does not apply seçeneğini isaretleyeceğim sorun oluyor mu? telefon girmek gerekir mi?

• Merhaba greencard talihlisi oldum. Amazon usa-canada arasında dropshipping yapıyorum. Bu işimi resmileştirmek istesem mantıklı bir karar olur mu? DS260 formuna girmedim fakat amazon kazancım olduğundan amerikada banka hesabım da var. Bunları göstermem iyi mi olur? Eğer konu hakkında deneyimli veya yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim.

• Arkadaşlar ds-260 formunu tamamlayıp gönderdim. Herkes için olumlu olur umarım bi sorum olacaktı konsolosluğa fotoğraf göndermemiz mi gerekiyor onay mailinde belirtilmiş ya da ben mi yanlış anlıyorum yardımcı olabilir misiniz

• sosyal medya girerken kullanıcı adı istiyo bazı sosyal medya hesaplarının kullanıcı adı yok öreğin facebook linkedin gibi bunların eklemelerini nasıl yapıcam acaba

• @mehmetali34 hocam şimdi gördüm kazanmanın verdiği sevinç CN görünce ister istemez yerini endişeye bıraktı hakkımızda hayırlısı olsun umarım bu yıl konsolosluk tam kapasite çalışır

• merhaba , bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. şimdi bazı arkadaşlar turist olarak Amerika'da bulunduğu süre içerisinde green card başvurusu yapıyorlar , bir çoğuda kazanıyor. başka bir ülkeye turist olarak gitsek ekim ayı gibi orada başvursak sistem kotayı o ülkeden mi sanıyor acaba? yada olumlu bir etkisi olur mu?

• benim de 34 k larda arkadaşlar araştıran var mı bu sene potansiyeli nedir gidebilecekmiyiz ihtimal nedir en son ne zaman giden olmuş 30 k üstlerden
    ? trde belirsizlikden kaçalım derken daha büyük bir belirsizliğe düştük 😞

• arkadaşlar daha öncede sordum ama cevap alamadım turist vizesi reddi için nasıl bir açıklama yazmalıyım acaba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |