Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @murat-sarıgül-0 Amerikaya ilk girişte pasaport üzerindeki DV vizesinin üzerine bir mühür vuruluyor ve o mühür ile 1 yıl giriş çıkış yapılabiliyor green-card'a gerek olmadan.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   D Darko 

• @Cevdet51 merhaba benimde dün greencardım evde olmama rağmen teslim edilmedi. Muhattap bulunamadığı için Geri iade edildi gözüküyor. Bugün e request olusturdum. Size e requestten sonra kaç günde cevap verdiler ? Ve greencardınız gönderildi mi🙏🏼

• @crazycells Merhaba amerikadayım ve greencardımı bekliyorum Green Card ödemesi yapıldı yalnız verify identy yapmadım, yapmak zorunda mıyım onu anlayamadım .cevaplarsanız çok minnettar kalırım

• ⭐⭐

@oğuzhan-adıyaman USCIS ile ilgili olarak şu anda bunu yapmanıza gerek yok, GC ile ilgili olarak da ihtiyacınız yoktur. Kartın basılıp gelmesini bekleyeceksiniz ve onu takip edeceksiniz. Bahsettiğiniz verification süreci ileride de yapabileceğiniz ve şimdi ihtiyacınız olmayan bir süreç.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oğuzhan-adıyaman greencardın kart olarak basılması için ödemeyi yaptın. SSN geldi mi acaba. İlk konsolosluk yada amerika ilk girişte ds260 yazdığın adresi değiştirdin mi. Eğer değiştirmediysen hem SSN hem de greencard ds260 olan adrese gelecek. Ayrıca adresi değiştirdiğin zaman başına c/o yazmadıysan posta kutusuna gelip senin ismin yazmıyorsa da bırakmazlar.

• @ayvalik10 merhaba Amerika’ya girişte adres değişimi bildirildi polis notunu aldı ssn ilk hafta geldi . 1 ay olacak gc halen gelmedi

• Merhaba gecmiste yaptigim tum adres degisimlerini tarihi tarihine nasil gorebilirim?Yanimda not almamistim nasil olsa uscis sayfasinda kayitli duruyor diye dusundum ama simdi n400 formunu doldururken ayrintili girmem gerekiyor. On gunu gecen her tasinmami bildirmistim uscis sayfasinda. Tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenidunya edevlet şifren duruyorsa aşağıdaki linkten görebilirsin

• @oğuzhan-adıyaman benim de ssn 1 haftada geldi. Greencard 2 ayda geldi.

• @ayvalik10 Tesekkur ederim. Amerikadaki adreslerimi kastetmistim. uscis sayfasinda yaptiklarimiz. Acaba onlara nasil bakabilirim?

• ⭐⭐

@oğuzhan-adıyaman 90 gun içinde gelmezse ilgili yönergeleri takip edersiniz fakat şu aşamada sabırla beklememiz gerekiyor.

• Merhaba arkadaşlar, ben kartımın postalanması için bir adres vermiştim fakat arkadaşım bu adresten taşınmak durumunda kaldı. Şuan yeni adresine güncellemek istiyorum ve yolculuğuma yaklaşık 10 gün kaldı. Nasıl halledebilirim? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@miraycav bu formu doldurmadın mı eğer doldurduysan yeni adresi yazarken posta kutusunda ismin yoksa c/o posta kutusunda ismi yazan kişinin önüne yazman gerekiyor. Bu sayfanın ilk iletisine bakmadın mı @knnrn orada detaylı siteleri paylaştı zaten.

• @miraycav merhaba, ulkeye giriste sari zarfinizi teslim ettiginiz memura GC’nin gidecegi adresi guncellemek istediginizi soyleyerek veya asagidaki yontemi kullanarak guncelleyebilirsiniz; https://yesilkartforum.com/forum/post/264294

Genellikle memurlar da artik uscis uzerinden guncellemeye yonlendiriyorlar. Tum bunlari yapmaniza ragmen kartinizin ilk verdiginiz adrese gitme ihtimali az da olsa olabiliyor ne yazik ki.

• ⭐⭐⭐⭐

@miraycav My Uscis üzerinden ve Ar -11 online olarak adres değişikliğini yap. Ayrıca USPS online de adres değişikliğini yap ve online sistemden adresimin teyidi için kod iste ve de yeni yere posta gelince kodu onayla . Böylece bütün postaların yeni adrese yönlendirilir .

• Selamlar herkese. 3 sene once adres degistirmistim ama nasil yaptigimi hatirlamiyorum. O zamanki adres bildirimini AR-11 formu ile yapmisim cunku tum aile icin ayri ayri formu saklamasim. Bu sene ev degistirdik, myuscis e login olup, my account sekmesinin altinda change my adress ile adres degisikligi yaptim. islem sonunda view my submission da bir konfirmasyon numarasi verdi sadece, herhangi bir dosya download etme izni vermedi. myuscis te de ev adresini gorebilecegim bir yer yok. Adres degisikligi oldu mu merak ediyorum, bilgisi olan yazarsa sevinirim. Tesekkurler

Benzer Başlıklar

• 2
  • 56
  • 971
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |