Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu sene 3 denememiz olacak.
    Ne demiş atalarımız;
    Çekirge bir sıçrar....
    iki sıçrar....
    üçüncüsünde; hooop ....ver eline amerika.....

Şans arkamızdan değil ,yüzümüze gülsün bu sefer.

• ⭐⭐⭐

@kartalveat, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu sene 3 denememiz olacak.
    Ne demiş atalarımız;
    Çekirge bir sıçrar....
    iki sıçrar....

Bazı çekirgeler bayağı bir sıçrıyor, bkz benim imza, aman dikkat 😂😂

Arkadaş ne olumsuz adamım beee! Sen bakma bana. Kendi kendime eğleniyorum 😁

• @hadi-BE ilk başvurduğum yıl uzun süre kazanamamış kişileri görünce “acaba bir yerde yanlış mı yapıyorlar” diyordum 😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onurfidan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Genelde cok isteyenlere cikmiyor galiba, bakiyorum eşi istemiyo yada istiyor istemiyo gibi bi durum oluyor genelde oyle kisilere cikiyor 😀

tabii boyle degil de 🙂 bir "selection bias" var yorumlarda... Sonucta cok isteyen ve talihli olan bu konularda yorum yapmadan ve sevinerek vizesini alirken, cok istemeyen kisiler bu konularda fikrini belirtip baskalarindan tavsiye istiyorlar... Durum boyle olunca da sanki isteyen hickimseye cikmamis, hep istemeyenleri secmisler gibi anlasiliyor...

• ⭐⭐⭐

@cy86, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE ilk başvurduğum yıl uzun süre kazanamamış kişileri görünce “acaba bir yerde yanlış mı yapıyorlar” diyordum 😂

O his 3-5 çekiliş sonra bile oluyor. En büyüğü de "kesin fotoğraftan elendim" sanırım 😂

• @JessePinkman, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hsnduru, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corleone93 Çok etkisi olacağını düşünmüyorum ama ben de bu sene ilk defa mühendis diplomalı olarak başvuru yapacağım 🙂

Geçen yıl birkaç mühendislik öğrencisi birlikte başvuru yaptık hiçbirimize çıkmadı bu yıl ilk kez mühendis sıfatıya başvuru yapacağız bakalım çıkacak mı 🙂

6 senedir mühendis olarak başvuru yapıyorum. + 2 kez abd de bulundum yine de çıkmadı 🙂 eşim de hemşire 2-3 senedir de onu yazıyorum onada çıkmadı.

• ⭐⭐

2 yıl çıkmadı. Bu 3. yıl olacak. Totem olsun diye bu yıl başvurmayayım diyorum. Tabi net olarak karar vermedim ama bir de böyle bir totem yapayım diyorum 🤔

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ne demiş atalarımız;
    Çekirge bir sıçrar....
    iki sıçrar....

Amerika ,sana yıllardır ne çektirmiş arkadaşım.😁

Ağlanacak halimize gülüyoruz .
    Damdan düşünenin haline damdan düşen anlarmış,sizi gayet iyi anlıyorum.

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ne demiş atalarımız;
    Çekirge bir sıçrar....
    iki sıçrar....

Amerika ,sana yıllardır ne çektirmiş arkadaşım.😁

Ağlanacak halimize gülüyoruz .
    Damdan düşünenin haline damdan düşen anlarmış,sizi gayet iyi anlıyorum.

Aynen öyle. Bu yüzden de bu sohbet odaları pek bir güzel. Acıyı da bir nebze azaltıyor. Falan fişman.
    Ekim gelse de başvursak da yeni yıldan sonra hayallere dalsak gene 😁

• DV2023'ler icin belirlenen kota kac kisilik? 50 bin mi 80 bin mi? Bir ara kotanin artirilacagi ifade ediyordu.

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Aynen öyle. Bu yüzden de bu sohbet odaları pek bir güzel. Acıyı da bir nebze azaltıyor. Falan fişman.
    Ekim gelse de başvursak da yeni yıldan sonra hayallere dalsak gene 😁

çekiliş bağımlısı olup çıkacağız bu gidişle.😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@entelman 2022 çekiliş öncesi senatoya taslak sunuldu fakat görüşme yapılmadı hala taslak

• @ayvalik10 Hayirlisi olsun herkes adina. Cekilise katilarak denemeye devam etmeli hayal kuranlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@entelman Türkiyenin toprakları konusunda çok pis kokuların çıkacağı gizli sözler verilip antlaşmalar yapılıyor ondan hayalden çok zorunluluk hale geliyor ülkeden gitmek

• @ayvalik10 Gene de enseyi karartmamakta fayda var. Umudu her daim korumak lazim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@entelman dün yaptığı canlı yayın beyanı aşağıda yazdım nasıl suriyeli kişileri 5 yıl önce Türk vatandaşı yaptı şimdide bunları da yapacaklar seçimler de oy toplayıp hükümete devam edecekler oldu da yıkıldı mı ülke de kalmadan kaçıp gidecekler. Ülke tam bir iç savaş içinde kalacak. Bizim dedelerimiz bir cümle kurardı. ALLAH bir daha TÜRK milletine ikinci bir kurtuluş savaşı göstermesin diye. Maalesef bu cümle gerçek olmaya doğru gidiyor.

"YÖNETİMDE KİM OLURSA OLSUN AFGANİSTAN'IN YANINDA YER ALMAK KARDEŞLİĞİMİZİN GEREĞİDİR"
    Ülkelerimiz arasında 1 Mart 1921'de imzalanan ittifak anlaşmasında iki ülkenin kaderi ve saadeti birbirinindir ifadesi var. Yönetimde kim olursa olsun, iyi ve kötü gününde Afganistan'ın yanında yer almak hem ahdevefanın hem de kardeşliğimizin gereğidir.

haberin linki

• @ibrahimasar ben başvuru yapamıycam galiba abi askerdeyim pasaport işini çözemedim halen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sercinyo başvurular ekim - kasım ayları arasında bu kadar karamsar olma daha 2 ay var. 1-2 saat izin alabilme ihtimalin doğar belki bilemezsin ki şimdiden

• @ayvalik10 karamsar değilimde hatta bi komutan var benim nezaretimde gitsin grlsin diyor nöbetimide bi arkadaş var ben 24 dönerim sorun olmaz komutanım dedi işte bekliyoz komutanın keyfini

• @caner92, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@JessePinkman, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hsnduru, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corleone93 Çok etkisi olacağını düşünmüyorum ama ben de bu sene ilk defa mühendis diplomalı olarak başvuru yapacağım 🙂

Geçen yıl birkaç mühendislik öğrencisi birlikte başvuru yaptık hiçbirimize çıkmadı bu yıl ilk kez mühendis sıfatıya başvuru yapacağız bakalım çıkacak mı 🙂

6 senedir mühendis olarak başvuru yapıyorum. + 2 kez abd de bulundum yine de çıkmadı 🙂 eşim de hemşire 2-3 senedir de onu yazıyorum onada çıkmadı.

Yapmayın ya 😃 bende eşimle beraber başvuracağım diye biraz daha şanslı hissediyorum kendimi. Demek 2-3 senedir o şekilde bile çıkmadı 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |