Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

•   Herkesin Kurban Bayramı Kutlu olsun Arkadaşlar.Sağlık ve mutluluklar dilerim.

• Herkese iyi bayramlar. Önümüzdeki kurban bayramında ds260 ve mülakat telaşında olmak dileğiyle

• Herkese iyi bayramlar. @JessePinkman arkadaşımızın dediği gibi umarız gelecek sene kazanmış bir şekilde bayram kutlarız. 🙂

• ⭐⭐

Bayramınız Kutlu Olsun nice sağlıklı huzurlu bayramlara, umarım Mayıs ayında da güzel bir bayram yaşarız

• ⭐⭐⭐

Geçen gün eve duşa kabin ustası gelecekti. Telefonda adresi tarif ediyorum. En sonunda dedim ki, "istersen whatsapdan şeyi atayım, hmm lokeyşınn"
    "Konum" kelimesi aklıma gelmedi iyi mi? İnglizce bilmeyen biri olarak Türkçe kelimeyi unutup İngilizcesini hatırlamak da komik geldi bana 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE sende gizli ingilizce var geçmiş olsun 😃

• Herkese mutlu ve saglikli bayramlar dilerim.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@hadi-BE sende gizli ingilizce var geçmiş olsun 😃

Bilinç altı, alttan alttan çalışıyor 😂 Bir gideyim ne döktüreceğim oralarda 🤣

• İyi bayramlar herkese

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE ben de geçen dükkana girerken goodmorning dedim. 😂😂 eleman abi sen iyice kafayı amerika ya takmışsın dedi.

• Ben de Turkiye'de markette birkac defa kasada Ingilizce konustum. Kasiyerler anlamadim veya ne demek istediniz falan diye cevap verince durumu farketmistim. Birde Alanya'da restaurantta benzeri olmustu. Garson Ingilizce cevap verince, esim araya girdi ve biz Turkuz dedi 🙂 Ben farkina bile varmamistim. Aksi takdirde yabancilara ayri, Turklere ayri menu fiyatlari uyguluyorlar! Arada hic yoktan kaziklanacaktik yani 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea ne yaparsın abi göğsümüzü gerelim gelene gidene çakmakta bir numarayız.

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@hadi-BE ben de geçen dükkana girerken goodmorning dedim. 😂😂 eleman abi sen iyice kafayı amerika ya takmışsın dedi.

🤣🤣

@MySea, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Ben de Turkiye'de markette birkac defa kasada Ingilizce konustum. Kasiyerler anlamadim veya ne demek istediniz falan diye cevap verince durumu farketmistim. Birde Alanya'da restaurantta benzeri olmustu. Garson Ingilizce cevap verince, esim araya girdi ve biz Turkuz dedi 🙂 Ben farkina bile varmamistim. Aksi takdirde yabancilara ayri, Turklere ayri menu fiyatlari uyguluyorlar! Arada hic yoktan kaziklanacaktik yani 🙂

Son anda 😁

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@MySea ne yaparsın abi göğsümüzü gerelim gelene gidene çakmakta bir numarayız.

Acaba kaç turistin canını yaktık ki? Muhtemelen artık çok az kaliteli turist geliyordur. Kendi bacağına sıkmak işte.

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• İyi baramlar herkese.. nice bayramlar görelim, hayallerimizin gerçekleştiğini görelim... her birimiz için tek dileğim seneye kurban bayramı tebriğini farklı eyaletlerden en güzel duygularla yazalım🙏🏼

• ⭐⭐

.herkeslerin ve tum musluman aleminin bayrami hayirli ve ugurlu olsun..turkiyeye gittigim zaman agzimdan ingilizce kelime kacirmamaya cok dikkat ederim....bir sefer galatasaray fenerbahce macina gitmistik, olayli bir macti,oyle bir havaya girmisimki ingilizce basiyorum kufuru.sob gibi. yanimdakilerde bu adam ne diyor diye bakiyorlar.tabi rakip oyuncuya soylendigim icin kimse tepki vermiyor..

• Hayırlı bayramlar dilerim efendim...

• @denizci10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Ben o kadar kafayı bozmadım daha 😃 ama sürekli gün içinde konuşulanları kafamda ingilizceye çevirmeye çalışıyorum. Acaba derdimi anlatabilir miyim diyerek.

• @hadi-BE Daha once Turkiye'de yasarken, Antalya ve ilcelerine bircok defa gittim. Mersin'in sahil kasabalarinda cok bulundum. O zamanlar gelen turistler genelde Alman, Ingiliz, Fransiz, Italyan falandi. Yani genelde bati Avrupalilardi.

2019 yilinda Antalya ve Alanya'da heryerde sadece Ruslari gordum. Alanya'da sahilde bir cafede otururken, garsona sordum, Rus turistler nasil, isler nasil diye? Garson, abi bunlar parasiz belesci turist. Para harcamamak icin herseyi yapiyorlar. Bosuna bunlara hizmet ediyoruz demisti.

• @MySea, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@hadi-BE Daha once Turkiye'de yasarken, Antalya ve ilcelerine bircok defa gittim. Mersin'in sahil kasabalarinda cok bulundum. O zamanlar gelen turistler genelde Alman, Ingiliz, Fransiz, Italyan falandi. Yani genelde bati Avrupalilardi.

2019 yilinda Antalya ve Alanya'da heryerde sadece Ruslari gordum. Alanya'da sahilde bir cafede otururken, garsona sordum, Rus turistler nasil, isler nasil diye? Garson, abi bunlar parasiz belesci turist. Para harcamamak icin herseyi yapiyorlar. Bosuna bunlara hizmet ediyoruz demisti.

Beleşçi oldukları için sadece Antalya ve Alanya herşey dahil otellere gidiyorlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |